Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I się powoli zaczyna żniwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamta droga ma koleiny i nie jest równa, jeżdżą tamtędy ciężarówki wożące kamień z kopalni Bogdanka i trochę ją zniszczyły więc tam nie zalecam szybko jezdzić szczególnie w drodze nad jeziora nie długo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze nie pier***ic glupot ze droga jest zepsuta na stawku tu blizej bazy co jest sklad piasku jest zje***a droga ale tu co kijany stawek nie jest zla!!!! brawura?? to jest przyczyna tej smierci z reszta zaczyna sie zniwo i trzeba uwazac na motocyklistow nq
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat składa że mijałam tych motocyklistów kilka, może kilkanaście minut przed wypadkiem właśnie na tej trasie. Niestety nie jechali zbyt wolno a trasa niby jest prosta ale zdradliwa ze względu na koleiny. To już kolejny wypadek w tych okolicach. A niestety będzie ich więcej gdyż sezon jeszcze się nie zaczął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie wiosna..... a na wiosnę .... ludzi czepia się wariactwo.. i to psychiczne i to motocyklowe. Tylko że po motocyklowym to tylko: memento mori!!!!Na głupotę lekarstwa niema. I nie ma tu co rozważać o dziurach w jezdni tylko o braku wyobraźni młodych ludzi wychowanych na grach komputerowych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem obok kilka minut po wypadku.Koszmar.Tego nie napisali - siła uderzenia o drzewo rozerwała jej ciało na kawałki.W innym miejscu leżały nogi,w innym tułów... Nie potrafię nawet tego opisać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z mężem jesteśmy w szkou. Dziewczyna 20 lat jechała 160km/h. Ciało rozerwało na pół. Szczątki były wszędzie. Tragedia poprostu. Zaczyna się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą foty ? Ktoś tam chyba pojechał z on-line24. Straszna tragedia. Trup będzie ścielił się gęsto na drogach. Lato alkohol i ścigacze. Achmoże zdjęcia i film z miejsca tragedii pozwoli młodym ludziom uzmysłowić sobie że nie warto. Droga redakcjo on line 24. Postarajce się/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Kiedy będą foty ? Ktoś tam chyba pojechał z on-line24. Straszna tragedia. Trup będzie ścielił się gęsto na drogach. Lato alkohol i ścigacze. Achmoże zdjęcia i film z miejsca tragedii pozwoli młodym ludziom uzmysłowić sobie że nie warto. Droga redakcjo on line 24. Postarajce się/
Czy są jakieś fotki,bardzo proszę o fotki.Musiała być niezła kaszana,mój kumpel mówił że go wyprzedzali i że potem spadło mu na przednią szybę jakieś kawałek mięsa i nie wie co z tym teraz zrobić bo leży w rynience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a drzewu nic się przypadkiem nie stało? Szkoda drzewa, szkoda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diana brw napisał:
Ja z mężem jesteśmy w szkou. Dziewczyna 20 lat jechała 160km/h. Ciało rozerwało na pół. Szczątki były wszędzie. Tragedia poprostu. Zaczyna się
A SKĄD WIESZ ILE JECHAŁA?TAKA JEST NIESTETY MENTALNOŚĆ LUDZI ŻE JAK WIDZĄ MOTOCYKL TO JUŻ 200 JECHAŁ.POLICJA JESZCZE NIC NIE USTALIŁA TAKŻE NIE PISZ TAKICH FARMAZONÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł ma mały błąd, wypadek nie był na Stawku, a w Kolonii Spiczyn, chociaż na to nikt nie patrzy. Można powiedzieć że byłem świadkiem wypadku, zdarzył się 100m od mojego domu, akurat jechałem rowerem na przejażdżkę. Usłyszałem jeden huk, tata stojący obok widział akurat przelatujący obiekt, dla zasad nie będę pisał co leciało... Byłem pierwszy na miejscu (poza motocyklistą jadącym za dziewczyną) Tata od razu dzwonił po pogotowie, pierwsze co zobaczyłem na miejscu to kask, następnie motocykl i ciało, większość na następnym drzewie, noga ok. 10 metrów dalej... Pogotowie wpadło po 10-15 minutach od telefonu razem z policją, najbardziej pamiętam krzyk chłopaka jadącego za dziewczyną oraz matki, która była zaraz po wypadku na miejscu. Słyszałem go w domu... Z jednej jest mi strasznie żal dziewczyny, można powiedzieć że była moją sąsiadką, chociaż jej nie znałem. A z drugiej strony dziewczyna nie miała doświadczenia w jeździe tak szybkim i sporym motorem, gdyby było trochę więcej wprawy do wypadku mogłoby nie dojść. Szczerze uważam, że motocyklistka po prostu odwróciła wzrok od drogi albo zjechała na koleinę, która ściągnęła ją na nasyp z drzewem... W każdym bądź razie prędkość była bardzo duża, dosłownie niedawno byłem z kolegą przy drzewie na którym rozbiła się dziewczyna, szczątki motocykla są wszędzie. Porozrzucane kable, szyba z owiewki powbijana w drzewo... Prędkość najbardziej uświadamia rozpołowiony amortyzator. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps. Jutro dam zdjęcia na host. Mieszkam praktycznie na miejscu wypadku. To tylko skutek nieopanowanie motoru, ludzie nie piszcie przez wypadek że motocykliści są źli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że tak przerażający w skutkach wypadek jest niezwykle ekscytujący dla niektórych osób, ale żarty ze śmierci człowieka, nawet jeżeli z jego winy, to przejaw wyjątkowego chamstwa i pozbawienia odrobiny empatii. Ta dziewczyna już nie wstanie, to nie gra komputerowa, zatem pisanie bzdur na temat tego, co ma zrobić kolega z rynienką, świadczy o tym, że masz głowę pustą jak wiadro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem to 20 min po tym jak sie stało, siła uderzenia musiała być niezła, bo kask leżał jakies 50m od drzewa, normalnie masaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuje całej rodzinie, wszystkim jej bliskim to wielka tragedia... Biedna dziewczyna była taka młoda całe życie było przed nią... to wszystko robi ta zabójcza prędkość i brak doświadczenia .. Uważajcie Motocykliści naprawdę uważajcie przy takich prędkościach bardzo łatwo o wypadek i to nawet nie z Waszej winy ... nigdy nie wiecie kto jedzie przed Wami... Spoczywaj w Pokoju ...Niech Ci Ziemia lekką Będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZARNY napisał:
A SKĄD WIESZ ILE JECHAŁA?TAKA JEST NIESTETY MENTALNOŚĆ LUDZI ŻE JAK WIDZĄ MOTOCYKL TO JUŻ 200 JECHAŁ.POLICJA JESZCZE NIC NIE USTALIŁA TAKŻE NIE PISZ TAKICH FARMAZONÓW
Dokładnie tak jest. Pamietam jeden taki wypadek- "świadkowie" mówili ze motocyklista jechał 180. Okazało się że jechał 80. No cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnikKRUSOWNIK napisał:
a o z nerkami ? zostało coś na wymianę ?
- czy na tym forum, jest moderator? Ja rozumiem, że niektórzy nie mają wszystkich klepek w głowie, ale w obliczu śmierci drugiego człowieka, takie wypowiedzi powinny być automatycznie usuwane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ją znałam.... to była świetna dziewczyna.... i znam jej matkę i nie wyobrażam sobie, jak można przeżyć taką rozpacz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałam z mężem, obok, tuż po wypadku, nie było było jeszcze straży,a ni policji ani nikogo. Widok koszmarny, ciało w kawałkach, motor też, płacząca kobieta tuż obok zwłok i chłopak na motorze stojący obok jak w jakimś letargu. Po prostu wielka tragedia. Ktoś pisał, że tam droga jest już ładna, nieprawda, tam jeszcze nie dopiero kilkaset metrów dalej w kierunku Kijan jest w miarę ładnie. Jeżdżę tamtędy codziennie do pracy i czuć jak samochodem buja mimo że nie jeżdżę przesadnie szybko. Żal kolejnego młodego życia. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...