Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Łęcznej będzie rozbudowany. Powstanie też klinika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2019 r. o 21:36 Powrót do artykułu
A po co tam klechy? Będą leczyć przez przykładanie rąk i odymianie kadzidłem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu na pierwszym planie to kto? Dyrektor szpitala z ordynatorem? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten ksiądz na pierwszym planie przed śmiercią wyspowiadał mojego dziadka w tym szpitalu, widziałem go tam co dzień w tym szpitalu, , może zamilkna tu niektórzy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz, jak gmina Puchaczów płaciła na szpital powiatowy? czy jak szpital przyniósł zysk wpłacał coś na gminę Puchaczów???? czy tylko na starostwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdjecie to udana translacja radzieckiego powiedzenia ,mówisz partia ,myślisz -lenien ,mówisz lenin ,myślisz partia,ale żeby tak ten czerwony bełkot kupić ze wszystkim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie mam zaufania do samorzadowego zarządzania, pożyjemy zobaczymy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie mało kto wie, ale gaeneralnym wykonawcą inwestcji była firma Drexpol z Lublina. Pracowałam w niej, kiedy szpital powstawał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie mało kto wie, ale gaeneralnym wykonawcą inwestcji była firma Drexpol z Lublina. Pracowałam w niej, kiedy szpital powstawał .
 robisz błedy i się również mylisz, pierwsze słyszę , pracowałaś przy budowie szpitala ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okresie nasilonych prac na budowie pracowalo ponad 200 osob.Mogł pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście klecha musiał być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu na zdjęciu szamani?? Będzie oddział leczenia złym dotykiem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedofilia????
 Gdzie? Aaaa u ciebie w domu.. Przykro mi! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co tam klechy? Będą leczyć przez przykładanie rąk i odymianie kadzidłem ?
 Nie "ciumkać" i "gilgotać" w/g przepisu posła z Bieszczad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak lądowisko jest to proponuję jeszcze helikopter, dla pacjentów oczywiście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA , `dajmy jeszcze pomnik tym dezerterom, a tym co Berlin zdobyli zabierzmy oredery , ububbubhahahaha dziś dezerter i wyłomek jest bohaterem a ten co do Berlina dszedł po Wisle w suchych butach jest zapomniany  zbeszczeszczony 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA , `dajmy jeszcze pomnik tym dezerterom, a tym co Berlin zdobyli zabierzmy oredery , ububbubhahahaha dziś dezerter i wyłomek jest bohaterem a ten co do Berlina dszedł po Wisle w suchych butach jest zapomniany  zbeszczeszczony
 o kim mówisz w tym dramatycznym wpisie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego szpital nie ujawnił z kim podpisuje umowy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...