Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital wprowadza elektroniczne usługi. Rejestracja online, wyniki badań przez internet

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2018 r. o 13:19 Powrót do artykułu
Czy jakieś datki na zielone starostwo znajdą się przed wyborami? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ILE KOSZTOWAŁ PROGRAM "EWUŚ".???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie coś powinno być w całej Polsce. Kiedyś próbowano wprowadzić to pilotarzowo na obszarze śląska.Dlaczego nie wyszło nie wiadomo.Lekarze powinni móc przeglądać historię leczenia pacjenta gdzie by pacjent nie poszedł. Wykluczyło by to latanie po 10 specjalistach dla rozrywki i przepisywanie 5 razy takiej samej recepty.Potem panie starsze przychodza bo źle się czują a biorą 3 leki z tym samym składnikiem. Błąd lekarza ? Nie były u trzech a leki maja inne nazwy handlowe przy tej samej substancji. Dobrze że ten szpital to wprowadza może będzie większy pożądek.Koniec z czekaniem aż ktoś wyjmie karty i je przyniesie. Albo przepychanki ja byłam przed panem a ja za panem. Nie chce mi się dalej pisac ale wiele jest do zrobienia w ochronie zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki online, rejestracja przez głuchy telefon, samoobsługa gratis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To uporządkuje kolejki,gdyż wypadną z nich rejestrujący się na zapas i nie przychodzą do lekarza,a inni nie mogą się zarejestrować bo nie ma numerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klinika, której byłam ostatniego czasu pacjentką wprowadziła system od  ***s://egabinet.pl/dla-klinik/. Właśnie proponuje on rejestracje online. Wiesz co, nie spotkałam się z tym,że nie mogłam się umuwić. Jak szpital oszczędza na czymś takim to później wychodzą kwiatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejestracja online w wielu przypadkach jest już standardem, nie każdy wybiera kontakt drogą telefoniczną, woli zgłosić się przez formularz kontaktowy czy maila. Tylko schody od strony placówki medycznej pojawiają się wtedy kiedy trzeba te wszystkie kanały obsłużyć. Dobrze to "spina" aplikacja Medidesk która notuje wszelkie zgłoszenia ze wszystkich wymienionych kanałów , przez  co usprawnia cały proces rejestracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% z osobą wyżej. Aplikacja Medidesk jest niezastąpiona. Dzięki niej zarządzanie rejestracją jest dużo łatwiejsze. Pacjenci też po jej wprowadzeniu dostrzegą zmiany na plus, gwarantuję! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...