Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świat jest wielki a Kuba w nim tylko jednym małym człowieczkiem, który jakby zapadł się pod ziemię. Granice w prawie całej Europie są otwarte, więc mógłby krążyć sobie po niej bez problemu i paszportu, którego ze sobą nie ma. Jesteśmy w takiej sytuacji, że trzeba rozważać różne wersje co się z Kubą dzieje i niektóre są wręcz nierealne do sprawdzenia. A sugestia legii cudzoziemskiej, jest luźnym przykładem z Twojej strony, czy masz powody, by dopasowywać ją do osoby Kuby? Karolina, siostra Kuby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi ludzie wyjeżdżają szukając przygód i pieniędzy. Opcja z legią cudzoziemską nasunęła mi się po lekturze pewnego artykułu, gdzie było zaznaczone, ze ochotnicy wstępując w jej szeregi dosłownie zapadają się pod ziemię na kilka lat zmieniając dane osobowe i rodziny nie wiedzą co się z nimi stało. Nie wiem ile w tym prawdy i na ile jest to przydatne w waszej sytuacji jednak uważam, ze warto brać pod uwagę wszystkie opcje. To wy znacie zaginioną osobę najlepiej i możecie sami pewne wnioski wyciągnąć. Prawda jest taka, ze jeżeli nic złego go nie spotkało to pewnie gdzieś wyjechał i chce zostawić wszystko za sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wydaje mi sie ze mogl wyjechac bez slowa chodzilam z nim do gimnazjum byl spokojnym chlopcem i nie wydaje mi sie ze mogl gdzies wyjechac bez slowa.zastanawia mnie tylko dlaczego powiedzial ze jedzie na uczelnie jak nie mial zjazdu i nie wzial ze soba komorki.trzymam kciuki mam nadzeje ze sie odnajdzie.......Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na uczelnie można jeździć chociażby po jeden wpis, a jak to w przypadku Kuby bywało nadrabiać różnice programowe. Karolina, siostra Kuby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a byl wogole wtedy na uczelni??nie wiem ale skoro nie mial zjazdu??nie wiem juz nic mam nadzeje ze sie odnajdzie czy sa jakies nowe info??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wspa mają monitoring jest to żmudne zajęcie ale warto przynajmniej będzie wiadomo czy był na uczelni chociaż pewnie już to zrobiono a w dziekanacie na pewno można sprawdzić u kogo mógłby ewentualnie być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karola, tu Aga stelmach ja bym na waszym mliejscu: 1. skupila sie na znalezieniu kierowcow, ktorzy mieli kurs tamtego dnia, w przeciagu 2 godzin od wyjscia Kuby z domu. Z kazdym z nim bym pogadala. 2. Czy na dworcu na Bobrach, nie ma monitoringu? Ani na Stokrotce? 3. Jakub pracowal, wie mial konto w banku. Mozecie uzyskac dostep do jego operacji bankowych. Czy nie wyplacal jakis podejrzanych sum przed 23? a moze rowniez po jego zaginieciu? 4. Probowalas wlamac sie do jego poczty? Wierz mi, ze to mozliwe nawet bez znajomosci hasla. Jesli chcesz wiedziec wiecej, napisz na NK 5. Moze i smieszne, ale ostateczne wyjscie- jasnowidz, na pewno nie zaszkodzi, a nuz cos pomoze. Bardzo mnie ta historia poruszyla. Nie mysle zeby Kuba postapil w jakis bardzo egoistyczny sposob, nie wierze w zadne samobojstwo, ucieczke, legie ( zwlaszcza z jego waga), milosc etc. Mam nadzieje,ze szybko sie znajdzie, a wy odetchniecie z ulga, trzymam kciuki. Buziaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowiadano mi .ze jest pod Warszawą jakiś klinika która dużo płaci za organy ludzkie, coraz bardziej młodzi ludzie będą znigać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześc... i jak Karolinko wiadomo coś na temat Kuby ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tym chłopakiem? pani Karolino?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszalam info od kolezanki ze on sie podobno odnalazl czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plotkowaniem Twoja koleżanka pieniędzy nie zarobi, możesz jej to przekazać. Kuba się nie odnalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukiwania zakończone . Kuba wrócił do nas do domu. Sprawa zamknięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak wszystko z nim dobrze? gdzie był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto ci teraz napisze gdzie byl??i czy z nim dobrxe teraz to oni maja nas gdzies...powinni mu niezla kare dowalic za takie cos bo tak sie nie robi!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja czytałam w gazecie łęczyńskiej, że cytuje: "był na gigancie" i tylko tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to jest ten "gigant" moglby ktos to wytlumaczyc??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być na gigancie= uciec z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być na gigancie= uciec z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...