Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Takiego żłobka nie chciał burmistrz…

Utworzony przez Bartol., 14 lutego 2013 r. o 11:28
Jak wygląda, ile kosztuje oraz co na to wszystko dobry gospodarz http://lle24.pl/polityka/sebastian-pawlak-takiego-zlobka-nie-chcial-burmistrz/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto gadał z Teo wie jaki to osobnik i jakie ma podejście do tematów związanych z nami. Nigdy nie zapomnimy zdjęcia jakie umieścił jego syn w internecie i możemy się tylko wstydzić, że w naszym mieście wyborcy to mało inteligentna grupa ludzi pozwalająca na urzędowanie takiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile mi wiadomo w czasie wykonania tego zdjęcia syn burmistrza był pełnoletni i sam odpowiedział za swój czyn. Jeśli dyskutujemy na temat dobrego gospodarza, wolałbym widzieć konkretne i merytoryczne argumenty dotyczące tego co robi lub czego nie robi dla miasta. Sięganie po argumenty jak ten powyższy jest słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
o ile mi wiadomo w czasie wykonania tego zdjęcia syn burmistrza był pełnoletni i sam odpowiedział za swój czyn.
To pokazało przez kogo został wychowany. Był dorosły i sam płacił za wszystkie rzeczy związane z tym wybrykiem? Pełnoletność to też stan portfela, pamiętaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łęcznej kobiety przestały rodzić to po co żłobek już do oświaty rocznie gmina dopłaca ponad 5 mln.zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech zlikwidują szkoły, przestaną wtedy dopłacać... co za myślenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś dobrze napisał o wodzu w komentarzu nic dodać, nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to niech zlikwidują szkoły, przestaną wtedy dopłacać... co za myślenie...
a co z nauczycielami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan burmistrz z Panem dyrektorem M..... z Centrum Kultury coś zawsze wymyślą. Może w nowo powstającym hotelu, co dla niektórych znajdzie się jakaś praca. Żłobków nie chce, przedszkoli nie chce, pewnie niedługo i szkół nie zechce w mieście. Sam przecież już się wykształcił. A mądrzejszym, jak by ktoś miał zostać, nie każdemu jest na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może pralnia firdkowytch kalesonów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł masz nie głupi - a ile byś brał "szopie praczu" za takie kalesony - wypranie? Jak swoje tak zasrywasz mocno, to nie znaczy , że trzeba uruchamiać pralnię. Z resztą jest Wamex , tam i w nim pralnia i tam ja noszę. Jak będziesz bardzo nalegał przyniosę do Ciebie, byś uprał, tylko napisz konkretnie jak mają być zasrane te kalesony. Co do zapłaty na pewno się dogadamy nie zedrzesz dużo kasy. to polecę Cię znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądz bardziej oryginalny,nie wdawaj się w taką dyskusję,bardzo Cię o to proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Ci Halinka za radę - poniosło mnie, bo ten JEŁOP jakiś "pracz" występuje pod kilkoma nickami tu na DW i czepił się moich "kalesonkow" Jakie mam to mam , za to "piere" sobie sam. Nie twoja sprawa Ty "Jełopie.szopie" Pozdrawiam tych normalnych ludzi, co tu na forum piszą , a Ty "szopie praczu" pierz sobie te urzędowe brudy jak Ci z tym dobrze i niech Cię chwalą urzędasy wszędzie , a najlepiej róbcie to w Waszym Gminnym Urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firdku nie ulegaj złym pokusom,nie obrażaj bliznich,bądz sobą ,znam Cię z tej dobrej strony,jako bardzo pogodnego i opanowanego dobrego człowieka ,odpędz od siebie złego szatana,gdyż on przyczyni się,że RAJU nie osiągniesz.Zastanów się nad kalesonami,bo to jest jeden z twoich poważnych problemów.z powodu tej garderoby stajesz się grubiański,a to do Ciebie bardzo nie przystoi.Chcę Cię jako pogodnego,bardzo ciepłego i miłego misiaczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdek Twój poziom intelektualny jest zerowy. Oby Bóg Cie w dzieciach nigdy nie wynagrodził, jeszcze by się w tatusia wdali.. Po co wyzywasz ludzi od jełopów? Chyba szybko się żłobka jeszcze nie doczekamy tutaj w Łęcznej, szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...