Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To nie droga. To ciąg pieszo-jezdny

Utworzony przez Bartol., 10 lipca 2013 r. o 07:55
Ja na tym forum zgłaszałem dalej idące propozycje i nie doczekałem się odpowiedzi. Przypomnę: - woda i ścieki za złotówkę - przedszkola za 0 zł - wyższe pensje dla pracowników i nauczycieli - budowa aquaparku - kompletny remont ulic, chodników i placów - modernizacja dróg gminnych i powiatowych - obniżenie podatków o 50 % i wszystko co komu się zamarzy.   I kto jest debeściak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie jeszcze budowa McDonald's, kina ( najlepiej 3D ) i i jakiś fajny klub do potańcówy  B)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwiększenie budżetu na remonty ulic AK i na Podzamczu,szczepionki,niższe opłaty za śmieci,ulgi dla rodzin wielodzietnych,modernizacja placów zabaw,niższe ceny wody,parking za bankiem PKO,budowa boiska, jeszcze Ci mało ?
Puste gadanie.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...