Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To nie hotel tylko... pokoje gościnne (Centrum Kultury w Łęcznej)

Utworzony przez Bartol., 11 marca 2013 r. o 17:05
Dziś pomyślałem, że urzędnicy z powodzeniem mogą pisać teksty kabaretowe. O tym jaka jest różnica między hotelem, a pokojami gościnnymi oraz ile to tak naprawdę nas kosztuje, przeczytacie na: http://lle24.pl/kultura/sebastian-pawlak-ck-hotel-na-bakier-z-ekonomia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak....zamknij wreszcie ryj miękka ręko bo ja mam Cię dosyć i nie tylko ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem i widzę jak wyglądało centrum kultury a jak teraz wygląda. Można tylko pogratulować dyrektorowi i burmistrzowi. Naprawde dobra robota i to za pozyskane pieniądze od innych Niech psy szczekają, ale karawana musi dalej jechać. Szczekają, bo jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mamy dwóch pierwszych chętnych na nocleg. Na godziny? To chyba panowie razem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Dziś pomyślałem, że urzędnicy z powodzeniem mogą pisać teksty kabaretowe.
nie kabaretowe, to farsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się urzędasy spieły i zaczeły pisać. Ludzie widzą. Możecie tu i 100 postów napisać ludzie widzą jak rządzicie. Nareszcie widzą, bo wcześniej to informacje były takie jak wy chcieliście. Dziś was to boli i zaboli przy wyborach a dyrektor Misiewicz niech lepiej pakuje już walizki bo takiego menagera to nikt nie zechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Można tylko pogratulować dyrektorowi i burmistrzowi
Ty chyba wiesz najlepiej w jaki sposób można podziękować... lata doświadczeń zrobiły swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra Bartolki - widzicie zmiany w CK czy to tylko wymysły urzędasów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest różnica między hotelem, a pokojami gościnnymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tymczasem, dziennikarzowi lokalnych mediów, dyrektor Eugeniusz Misiewicz miał przyznać, że w internacie w Kijanach nocowali uczestnicy festiwalu kapel. Kosztów noclegu nie chciał podać. W interpelacji burmistrz o tym nie wspomina! Gospodarz miasta nie napisał także, że w 2012 roku – jak podaje gazeta –Centrum Kultury zapłaciło 1390 zł za pobyt w hotelu muzyków i ekipy technicznej zespołu Pectus, występujących podczas Święta Policji." no zapomniało się no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wychodzi na to, że tym bardziej sensowne jest wykorzystanie tego poddasza, może być częściej wykorzystane. No to o co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że na zdjęciach budynek CK wygląda super. Duży plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że sporo osób kulturę postrzega jako wyremontowany budynek. Czy nikt nie widzi, że jeszce kilka lat temu grup działających przy Ck było przynajmniej dwa razy tyle co teraz. To że ktoś odnowił budynek, nie chwalmy go od razu za działalnośc kulturalną. Ja wiem, ze kiedyś pieniędzy na kulturę było więcej, ale nie sztuką jest zrobić coś jak dostaniemy wszystko pod nos, ale zorganizowac coś z niczego byłoby dokonaniem wartym pochwały. Na razie menager kultury pan M. powoli ale wytrwale dąży do likwidacji wszystkich oznak twórczości kulturalnej poza "własnym" CK. A może hotel "Centrum Kultury" przejmie budynek w całości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak może się stać jak piszesz. Ręce w górę i przegłosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jery__ napisał:
Ciekawe, że sporo osób kulturę postrzega jako wyremontowany budynek.
na szczęście to tylko jeden "osobnik" o brązowym języku, czasem jest ich dwóch ale tylko wtedy, kiedy ojciec pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy za to znacie się na kulturze. Tyle imprez i wydawnictw macie w swoim dorobku. Te grile na działce i partyjne spotkania i ... no cholerka więcej nie pamiętam. Chłopcy śmiało zaprezentujcie się, niech ludziska was docenią. Te Plamy, towarzystwa i inne stowarzyszenia wymiękną jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Wy za to znacie się na kulturze. Tyle imprez i wydawnictw macie w swoim dorobku. Te grile na działce i partyjne spotkania i ... no cholerka więcej nie pamiętam. Chłopcy śmiało zaprezentujcie się, niech ludziska was docenią. Te Plamy, towarzystwa i inne stowarzyszenia wymiękną jak nic.
Powiem ci tak. Spiewam w chórze, z którego dyrektor Ck zrezygnował, bo mu sie nie opłacało. Występowaliśmy i występujemy w wielu miejscach w naszym regionie wszędzie słysząc pochlebne opinie, ale nie dla nas pieniądze z urzędu. A bez pieniedzy uwierz mi, ze nie zorganizujesz żadnego festiwalu, czy nie wydasz żadnej piblikacji. A żeby pozyskac te pieniądze, to wcale nie jest tak, że skłądasz wniosek i dostajesz. Nie masz poparcia, zapomnij. Wnioski pisaliśmy i nic. Finansujemy się sami. Wiem, ze jest jeszcze wiele takich grup, które spiewaja czy robią inne rzeczy we własnym zakresie, bo po co Ck ma sobie jeszcze dodatkowo miejsce blokowac w budynku na hotel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno. Jeżeli wydaje cie się, że dyrektor M zainwestowal choćby 1 PLN z własnej kieszeni w organizację czegokolwiek lub jakąś publikację, to jesteś w wielkim błędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj zaraz Cię urząd zmiesza z błotem i wmówi Ci, że mówisz nieprawdę albo nasłali Cię ci źli radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpiewak napisał:
Jeszcze jedno. Jeżeli wydaje cie się, że dyrektor M zainwestowal choćby 1 PLN z własnej kieszeni w organizację czegokolwiek lub jakąś publikację, to jesteś w wielkim błędzie.
a ja widzę w jego oświadczeniu, że jego dochody nie składają się wyłącznie z pensji dyrektora CK Są jeszcze umowy zlecenia, umowy o dzieło, prawa autorskie, a na końcu tajemniczo brzmiące Inne dochody. Sprawdźcie sami (strona 4) http://www.e-bip.pl/.../##2126362256.2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...