Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej

Utworzony przez POlo, 9 marca 2008 r. o 13:47 Powrót do artykułu
BMV,?? to jakaś nowa marka pojazdów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty wogóle piszesz czlowieku???????????masz pojecie czy nie bardzo.Wiadomo jechali szybko blad ale taka tragiedia koledzy ze szkoly młodzi ludzie za bledy tak nie powinno sie placic wiesz co to znaczy dla ich rodzicow stracic dzieci????Szymon jechal szybko ale moglo to sie zdazyc kazdemu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK jesteś idiotą! To tragedia, a Ty się cieszysz że jednego mniej! Dwóch młodych ludzi do piachu, a Ty wyjeżdżasz z takimi tekstami. daruj człowieku... To ogromna tragedia, zwłaszcza dla rodziców. skoroś taki mocny w gębie to może jeszcze powiedz ich rodzicom że dobrze się stało... żal i rozpacz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pięknie pięknie, Dziennik Wschpodni a w zasadzie pismaki z tego brukowca znów zabłysnęli. Korekta tez niczego sobie Jedno zadanie a tyle mądrości. "Kierowca bmw zginął na miejscu. Wypadku nie przeżył też pasażer (..), który prawdopodobnie w aucie siedział za kierowcą." Raz, że wymyślacie nowa markę pojazdu (BMV) a na dodatek jeszcze taką, gdzie pasażer siedzi za kierownicą? Po prostu wstyd i żenada, poziom dziennikarstwa po raz kolejny sięgnąl dna!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy napisał:
MAREK jesteś idiotą! To tragedia, a Ty się cieszysz że jednego mniej! Dwóch młodych ludzi do piachu, a Ty wyjeżdżasz z takimi tekstami. daruj człowieku... To ogromna tragedia, zwłaszcza dla rodziców. skoroś taki mocny w gębie to może jeszcze powiedz ich rodzicom że dobrze się stało... żal i rozpacz!
A co byś powiedziała jakby ten idiota z BMW zabił pasażerów z WV? Tez byś napisała że może zdarzyć się każdemu. Co złego zrobili pasażerowie WV że leżą teraz w szpitalu. Jak robił kurs prawa jazdy to nikt mu nie mówił że szybka jazda może doprowadzić do tragedii?? To był potencjalny morderca. Trzeba go traktować na równi z tymi którzy zabijają nożami i bronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczynianka napisał:
co ty wogóle piszesz czlowieku???????????masz pojecie czy nie bardzo.Wiadomo jechali szybko blad ale taka tragiedia koledzy ze szkoly młodzi ludzie za bledy tak nie powinno sie placic wiesz co to znaczy dla ich rodzicow stracic dzieci????Szymon jechal szybko ale moglo to sie zdazyc kazdemu!!!
A co byś powiedziała jakby ten idiota z BMW zabił pasażerów z WV? Tez byś napisała że może zdarzyć się każdemu. Co złego zrobili pasażerowie WV że leżą teraz w szpitalu. Jak robił kurs prawa jazdy to nikt mu nie mówił że szybka jazda może doprowadzić do tragedii?? To był potencjalny morderca. Trzeba go traktować na równi z tymi którzy zabijają nożami i bronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze, że pasażer siedział za "kierowcą" a nie za kierownicą. Czytać nie umiesz. Takie miejsce w samochodzie chyba jest. Stać cie na przeprosny? Wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem tragedia duuza ale kto mu kazal jechac nie widomo ile bo ze zdjecia wynika ze nei bylo to 60 czy 80 na godzine przy takiej predkosci sie z zakretu raczej nie wypada!!!! Mi tam goscia nie szkoda wogole i bardzo dobrze ze idzie do piachu ,jednego potecjalnego morderce mniej !!!! a jak jestes taka dobroduszna/dobroduszny to wyobraz sobie ze taki ...-idiota wjezdza Ci w rodzine i zabija meza, zone dziecie-jestes zadowolona/zadowolony??? a co sa winni Ci ludzi z drugiego auta,!!!! ze leza teraz w szpitalu i wlacza o zycie , bardzo dobrze powinien tylko wjechac w drzewo nikt postronny by wtedy nie ucierpial
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczynianka napisał:
co ty wogóle piszesz czlowieku???????????masz pojecie czy nie bardzo.Wiadomo jechali szybko blad ale taka tragiedia koledzy ze szkoly młodzi ludzie za bledy tak nie powinno sie placic wiesz co to znaczy dla ich rodzicow stracic dzieci????Szymon jechal szybko ale moglo to sie zdazyc kazdemu!!!
dROGA LECZYNIANKO jesli sadzisz ze taki blad moze sie zdarzyc kazdemu to tak ale dlaczego zadarz sie jakos czesciej tym co jezdza tak jak Twoj kolega!!!!! Kto mu kazal gnac tyle!!!! przez takiego ... zginal kiedys moj znajomy wiec nigdy mi ich nie bedzie szkoda i miejmy nadzije ze tacy jak ten koles drajwer bohater .... jak najszybciej byle aby na drzewach
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kolo to jesteś ... brak mi słów ;]
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z niektorymi... Tacy ludzie powinni wpadac na drzewa a nie na inne samochody... Pasazer tez jest winny, mogl powiedziec kierowcy aby zwolnil, ale tego nie zrobil - wiec czesc winy lezy na nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy na drodze widzę tablice LLE, to już się wzmaga moja uwaga. Kto wam wydaje uprawnienia do poruszania się po drogach? Wyrazy współczucia rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='xxxxxxxxx' date='9.03.2008, 16:31' post='18757'] Kiedy na drodze widzę tablice LLE, to już się wzmaga moja uwaga. Kto wam wydaje uprawnienia do poruszania się po drogach? Wyrazy współczucia rodzinie. [/quote ZAPOMIALES SIE PODPISAC LCH ALBO INNA WIOCHA..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej co wy piszecie tam był mój kumpel !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzisz co piszesz !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURCZE LUDZIE WY NAPRAWDE JESTEŚĆIE BEZ SERCA!!!!!!MOŻE I JECHAŁ ZA SZYBKO MOŻE I BYŁ PIJANY(NIE BYŁ ALE TAK PISZE)KAŻDEMU MOZE SIE COŚ ZDARZYC TO JEST TRAGEDIA A NIE GLUPIA ZABAWA MLODYCH LUDZI W SAMOCHODZIE JECHALI MOI KOLEDZY!!!!JEDEN Z NICH STRACIL ŻYCIE...CIEKAWE CO BEDZIECIE MOWILI JAK U WAS W RODZINIE COS SIE TAKIEGO ZDARZY JAK DOTKNIE WASZ TAKA TRAGEDIA.....TERAZ TO JUZ JEST MALO WAZNE KTORY JECHAL SZYBCIEJ ZLE CZY COS TAM JEDYNE CO TERAZ POWINNISMY ZROBIC TO USZANOWAC ICH I POMODLIC SIE ZA NICH I ZA NAS ZEBY NIGDY COS TAKIEGO NAS NIE DOTKNELO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, jesteście dziwni... Naprawdę... Jechał za szybko, ale na pewno nie 200km/h jak podaje jakaś relacja. Na pewno nadmierna. Wypadków tam jednak jest dużo, takie miejsce, tam wypadków akurat często. Oczywiście wina jego. I szczęście dla ludzi z VW, że akurat siedzieli w takim pojeździe. Przy innym typie samochodu ofiar mogłoby być więcej. A gadanie na LLE czy inne to głupota, znam wiele, wiele osob z Lublina, którym za styl jazdy powinno prawo jazdy się zabrać. Gadanie dobrze się stało? Ten kto mówi, to jest chory, nie wiem ile macie lat, ale na pewno nie za dużo. Wypadki się zdarzają i wszyscy przekraczają szybkość. Niejeden z was jechał 100 w zabudowanym. Pozostaje mieć tylko żal, w końcu 18 i 20 lat chłopaki... Chwila i ich nie ma... Lepiej sie zastanowić, co zrobić aby to się nie powtórzyło, a nie gadać na nich. Dobrze im tak? Dobrze rodzinie? przyjaciołom? znajomym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes głupi az mi jest ciebie zal!!!!!!!!!!!!!!!! mogl zabic ale nie zabil!!!!i nie zrobil tego z premedytacja a ci ktorzy zabijaja nozem robia to swiadomie!!umiesz odroznic czy nie!ja tez jestem mloda wiem ze taka zabawa zle sie konczy ale nie musieli tak placic za popelnione bledy a ty piszesz takie bzdury nie zycze ci nigdy zebys ty sie znalazl w takiej sytuacji lub ktos bliski dla ciebie ciekawe czy tez bys tak powiedzial!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam sie z niektorymi... Tacy ludzie powinni wpadac na drzewa a nie na inne samochody... Pasazer tez jest winny, mogl powiedziec kierowcy aby zwolnil, ale tego nie zrobil - wiec czesc winy lezy na nim.
ty rozum postradałes czlowieku pawel czym tu zawinil ?????... serca nie macie ludzie zastanowcie sie co piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
dROGA LECZYNIANKO jesli sadzisz ze taki blad moze sie zdarzyc kazdemu to tak ale dlaczego zadarz sie jakos czesciej tym co jezdza tak jak Twoj kolega!!!!! Kto mu kazal gnac tyle!!!! przez takiego deb***a zginal kiedys moj znajomy wiec nigdy mi ich nie bedzie szkoda i miejmy nadzije ze tacy jak ten koles drajwer bohater pozdychaja jak najszybciej byle aby na drzewach
sluchaj teraz to tu jest nie wazne kto zawinil!!!!!!!!!!!!!!!!dwoch mlodych chlopakow!!!!!a ty piszesz "zdechl" nie zycze ci zeby ktos z toich bliskich tak"zdychał" bo moze sie to zdarzyc kazdemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja apeluje do władz miejskich zrobcie cos z tym kraweznikiem wystajacym przy zwezeniu jezdni bo czesto dochodzi ze ktos przez niego traci panowanie nad pojazdem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...