Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej

Utworzony przez POlo, 9 marca 2008 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Na stronie TVN24 są zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczynianka napisał:
jestes głupi az mi jest ciebie zal!!!!!!!!!!!!!!!! mogl zabic ale nie zabil!!!!i nie zrobil tego z premedytacja a ci ktorzy zabijaja nozem robia to swiadomie!!umiesz odroznic czy nie!ja tez jestem mloda wiem ze taka zabawa zle sie konczy ale nie musieli tak placic za popelnione bledy a ty piszesz takie bzdury nie zycze ci nigdy zebys ty sie znalazl w takiej sytuacji lub ktos bliski dla ciebie ciekawe czy tez bys tak powiedzial!!!
JESLI jechal DUZO za szybko, swiadomie, powinien byc traktowany jak morderca z premedytacja. JESLI jechal nieswiadomie (alkohol, inne wspomagacze) - tym gorzej. Wszystkie JESLI wyjasni dopiero policja. Czy wy nie zdajecie sobie sprawy ze kierowca w 1,5 tonowym aucie moze pozabiac wiecej ludzi niz gosc z nozem? Jesli JESLI sie potwierdza to Twoj kolega jest morderca - zabil pasazera z PREMEDYTACJA, kierujac autem jestes odpowiedzialny za pasazerow i za innych na drodze, kto tego nie rozumie nigdy nie powinien kierowac. A wiekszosc jeszcze placze, ze ciezko na prawko zdac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tom~ napisał:
Nie wiem, jesteście dziwni... Naprawdę... Jechał za szybko, ale na pewno nie 200km/h jak podaje jakaś relacja. Na pewno nadmierna. Wypadków tam jednak jest dużo, takie miejsce, tam wypadków akurat często. Oczywiście wina jego. I szczęście dla ludzi z VW, że akurat siedzieli w takim pojeździe. Przy innym typie samochodu ofiar mogłoby być więcej. A gadanie na LLE czy inne to głupota, znam wiele, wiele osob z Lublina, którym za styl jazdy powinno prawo jazdy się zabrać. Gadanie dobrze się stało? Ten kto mówi, to jest chory, nie wiem ile macie lat, ale na pewno nie za dużo. Wypadki się zdarzają i wszyscy przekraczają szybkość. Niejeden z was jechał 100 w zabudowanym. Pozostaje mieć tylko żal, w końcu 18 i 20 lat chłopaki... Chwila i ich nie ma... Lepiej sie zastanowić, co zrobić aby to się nie powtórzyło, a nie gadać na nich. Dobrze im tak? Dobrze rodzinie? przyjaciołom? znajomym?
Mam lat 25, i uważam że dobrze się stało. Jednego mordercy mniej, a może i dwóch bo gdyby pasażer który również zginął był mądrzejszy powiedziałby żeby zwolnił. Już kilka razy musiałem zjeżdżać połową samochody na pobocze, jadąc ok 70 km/h, na trasie Łęczna- Lublin, bo jakiś ... wbijał się na 3 na mój pas. Rzeczywiści każdemu może się to zdarzyć że jakiś kretyn poczuje się jak rajdowiec i wjedzie w przód waszego samochodu z prędkością 200 km/h. Gdyby przeżył trzeba byłoby postawić go przed sąd za próbę morderca. Mógł zabić wiele osób, na szczęście mu nie wyszło. Już więcej nikogo nie zabije i nie narazi na śmierć i to jest pocieszające
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie w jaki wy ... sposób piszecie przecież zginęły dwie osoby i do jasnej ch... należy im sie jakiś szacunek!!! bo chyba byście nie chcieli żeby o was ktoś pisał że ... !!! Spoczywajcie w pokoju chłopcy... [*]
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy ... piszecie barany!same psy ZDECHAJCIE niemacie szacunku dla umarłego i jego rodziny i wasze wypowidzi sa zenUJące!... wam w gębe! szkoda ŻE TO WY NIEBYLIŚĆIE TYMI PRZYPADKOWYMI OFIARAMI,SPOCZYWAJ W POKOJU ZIOMUŚ!!!
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WY MOWIECIE POLOWA Z WAS NO NAWET NIE ZNALA A POCHOPNIE OCENIA! JESTEM JEGO BYLA DZIEWCZYNA I MOWIE WAM ZE TO BYL NAPRAWDE ZAJEBISTY CHLOPAK!!! CHOCIAZ JAK KAZDY MA SWOJE WADY I NIEWIEZE ZE TY ICH NIE MASZ!?! WIEC POMYSL CO CZUJA JEGO RODZICE I BLISCY!!I CO POCZUJA CZYTAJAC TAKIE TEKSTY !POWINNIECIE USZANOWAC TERAZ JEGO SMIERC. SPOCZYWAJ W SPOKOJU SZYMEK!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agunia napisał:
CO WY MOWIECIE POLOWA Z WAS NO NAWET NIE ZNALA A POCHOPNIE OCENIA! JESTEM JEGO BYLA DZIEWCZYNA I MOWIE WAM ZE TO BYL NAPRAWDE ZAJEBISTY CHLOPAK!!! CHOCIAZ JAK KAZDY MA SWOJE WADY I NIEWIEZE ZE TY ICH NIE MASZ!?! WIEC POMYSL CO CZUJA JEGO RODZICE I BLISCY!!I CO POCZUJA CZYTAJAC TAKIE TEKSTY !POWINNIECIE USZANOWAC TERAZ JEGO SMIERC. SPOCZYWAJ W SPOKOJU SZYMEK!!!!!
Szanowac smierc kogos kto nie uszanowal cudzego zycia? Zartujesz chyba... No tak, zajebisty byl, tak zajebisty, ze musial zabic kolege i malo co nie zabil 9 ludzi, gratuluje zajebistosci. A co czuja rodzice i bliscy poszkodowanych? Mysl dziewczynko, mysl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY CZUJE SMUTEK, CIERPIENIE, ŻAL... ALE NIE MA CO GDYBAĆ... ŻE BY ZABIŁ LUDZI z WV i POZOSTAŁYCH KOLEGÓW. TAK NIE JEST I JUŻ! CHŁOPAK, KTÓRY ZGINAŁ Z KIEROWCĄ BYŁ JEGO PRZYJACIELEM, NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM WIĘC ŻALU O TO NIE MA! LEŻĄ TERAZ W SPOKOJU I POKÓJ WIELKI IM [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no jak oni moga bronic kogos kto zabil siebie i innego..a na dodatek jesczze ranni sa.. owszem rodzice maja teraz rozpacz ale "jak sobie poscielisz tak sie wyspisz" jak rodzice wychowali synka tak maja teraz.. bo to swiadczy o nich jak go wychowali;] mimo tego ze sa juz pelnoletni.. jakby byli dobrze wychowania to by tak nie postepowali...bo z wiekiem przzeciez sie madrzeje chyba nie a nie glupieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można tak okrutnie oceniać młodego człowieka napewno on tego nie zrobił specjalnie to nie jego winna stało się ................... (niestety) znałam dwoje z nich i byli naprawdę fajni młodzi pełni energij i szaleni może przesadził ale był dobry i co niektórzy powinni ugrysc się w język zanim coś powiedzą !!!! [*] spoczywajcie w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xD napisał:
nie no jak oni moga bronic kogos kto zabil siebie i innego..a na dodatek jesczze ranni sa.. owszem rodzice maja teraz rozpacz ale "jak sobie poscielisz tak sie wyspisz" jak rodzice wychowali synka tak maja teraz.. bo to swiadczy o nich jak go wychowali;] mimo tego ze sa juz pelnoletni.. jakby byli dobrze wychowania to by tak nie postepowali...bo z wiekiem przzeciez sie madrzeje chyba nie a nie glupieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
jak można tak okrutnie oceniać młodego człowieka napewno on tego nie zrobił specjalnie to nie jego winna stało się ................... (niestety) znałam dwoje z nich i byli naprawdę fajni młodzi pełni energij i szaleni może przesadził ale był dobry i co niektórzy powinni ugrysc się w język zanim coś powiedzą !!!! [*] spoczywajcie w pokoju
a kto doprowadza do takiego wypadku specjalnie? glupi byl i to jego wina, winny jest smierci kolegi i takiej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xD napisał:
nie no jak oni moga bronic kogos kto zabil siebie i innego..a na dodatek jesczze ranni sa.. owszem rodzice maja teraz rozpacz ale "jak sobie poscielisz tak sie wyspisz" jak rodzice wychowali synka tak maja teraz.. bo to swiadczy o nich jak go wychowali;] mimo tego ze sa juz pelnoletni.. jakby byli dobrze wychowania to by tak nie postepowali...bo z wiekiem przzeciez sie madrzeje chyba nie a nie glupieje.
co ty człeniu masisz jaki ty to i jak tez tobie życze takiej samej śmierci szmato człenia nie znałeś a masz dużo do powiedzenia przedstaw sie z chęcia ci esprostuje lamusie je __ bany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosił bym o nie wystawianie zędnych kmętaży typu dobrze ze sie stało itd bo to jest obłęd ... ludzie co wy robiće rodzina czyta dzień w dzień wasze opinie i komnętaże a wy takie zeczy robiće opanujcie sie ciekawe czy wam by było miło czytać o najbliższych że ... sie stało że zginali chyba nie to więc miejcie troche rozumu i samozachowania w tej kwestii a jak już chociaż tak pisze to niech sie taki pajac podpisze i już odpowiednio sie z nim sprawe załatwi
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaman napisał:
a kto doprowadza do takiego wypadku specjalnie? glupi byl i to jego wina, winny jest smierci kolegi i takiej tragedii
człowieku weź sie zastanów co ty piszesz zapewne jesteś ... lamusem z łęcxznej co nawet nie chce zgarnąć odpowiedzialności za swoje słowa i za to wielki ... Ci w ...
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! Co wy piszecie? Weź jeden z drugim stul pysk bo tak naprawde to zyjecie z plotek i sami do konca nie wiecie co sie wydarzyło... To tragedia...( Są jeszcze w was jakies ludzkie odruchy?? Myślicie że Szymek tego chciał?? Zrobił to specjalnie zeby zabic siebie i kumpla?? Ludzie!! Boże nawet nie wiecie co czuja jego bliscy... Do tej pory nie moga sie z tym pogodzic a wy jeszcze chcecie tu z niego zrobic morderce... Szacunek do zmarłego!! to sie z głowie nie mieści co wy tu wypisujecie... Strzelilabym takiemu w twarz, kazdy pisze co chce bo jest tutaj anonimowy... Prostaki!! Sami z....!! Szymonek I Pawełek na zawsze w naszych serduszkach (
Ostatnio edytowany 16 marca 2008 r. o 15:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... ludzi, którzy piszą, że dobrze itd. niech się zastanowią nad swoim życiem :/ Fajnie by wam było jakby ktoś z Waszej rodziny tak skończył?? Wątpie.. To był młody człowiek, który dopiero zaczynał prawdziwe życie, ale niestety skończyło się Nie JEGO WINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie on pierwszy i nie ostatni spowodował śmiertelny wypadek.. Więc skoro już nie jest z nami-niestety- to trichę szacunku !!!!!!!!!!!! [*] Paweł i Szymek Znałam tylko Pawła trochę ze szkoły super chłopaka szkoda wielka szkoda :(:( [*] Spoczywajcie w spokoju chłopaki [*] :(
Ostatnio edytowany 16 marca 2008 r. o 15:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:((((( [*];(((( napisał:
LUDZIE! Co wy piszecie? Weź jeden z drugim stul pysk bo tak naprawde to zyjecie z plotek i sami do konca nie wiecie co sie wydarzyło... To tragedia...( Są jeszcze w was jakies ludzkie odruchy?? Myślicie że Szymek tego chciał?? Zrobił to specjalnie zeby zabic siebie i kumpla?? Ludzie!! Boże nawet nie wiecie co czuja jego bliscy... Do tej pory nie moga sie z tym pogodzic a wy jeszcze chcecie tu z niego zrobic morderce... Szacunek do zmarłego!! to sie z głowie nie mieści co wy tu wypisujecie... Strzelilabym takiemu w twarz, kazdy pisze co chce bo jest tutaj anonimowy... Prostaki!! Sami zdychajcie!! Szymonek I Pawełek na zawsze w naszych serduszkach ([/quote] Tak, JESLI jechal tak szybko jak mowia swiadkowie, TO ZROBIL TO SPECJALNIE!!! nikt z niego nie robi mordercy, sam sie nim zrobil. Trzeba nie miec WOGOLE zdrowego rozsadku zeby tam probowac tak szybko jechac... piszecie ze byl dobrym kierowca, nieprawda, nie dowiozl pasazerow do celu podrozy calych, byl do niczego jako kierowca. [quote name='aaa' post='18916' date='10.03.2008, 15:57']jak można tak okrutnie oceniać młodego człowieka napewno on tego nie zrobił specjalnie to nie jego winna stało się ................... (niestety) znałam dwoje z nich i byli naprawdę fajni młodzi pełni energij i szaleni może przesadził ale był dobry i co niektórzy powinni ugrysc się w język zanim coś powiedzą !!!! [*] spoczywajcie w pokoju
No tak, jak wjedzie we mnie mlody, fajny pelen energii koles, to przynajmniej sobie na wozku powspominam, albo rodzina mi na pomniku napisze -"zginal bo mlody, fajny, szalony koles MOZE przesadzil... " idzcie po rozum do glowy, wasz kolega to morderca. Nie jego wina? NIE JEGO WINA?! kierowal, mial kierownice i pedaly, BYL PANEM SYTUACJI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymek byl moim bratem ciotecznym juz trzeci brat w ciagu 1 roku nie zyje Boze co sie dzieje z nasza rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy muły ... Naczytaliscie sie głupot na interneice i ... Po pierwsze on nie jechał 200km/h tylko jak juz to max 180km/h bo miał blokade na pompie paliwowej..Po drugie Zamknijcie ... bo nawet nie wiecie co czuje w tym momencie rodzina.. Naczytaja sie głupot osłuchaja plotek i ... potem na forach..( dowiedzcie sie jak było a potem gadajcie ... jestescie tacy madrzy sie podpisujcie po wypowiedziami.. A każdy bedzie wiedział co zrobic z takimi ... co sie nabijaja z cudzej tragedi....(
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...