Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej

Utworzony przez MAREK, 9 marca 2008 r. o 13:51 Powrót do artykułu
JEDNEGO BARANA MNIEJ !!!! BARDZO DOBRZE NIEDLUGO TA DZICZ SAMOCHODOWA SAMA SIE WYTEPI, SZKODA ABY ZE UCIERPIELI NIEWINNI LUDZI Z DRUGIEGIO SAMOCHODU, MOGL SAM ZDECHNAC IDIOTA W TYM BMW !!!!!! I NIE PISZCIE MI ZE NIE MAM SERCA W TKICH SPRAWACH I WOGOLE, POMYSLCIE CO BY BYLO JAK BY TAKI KREYN WAM W RODZINE WJECHAL I JA ZABIL PRZEZ SWOIA GLUPOTE, BRAWURE I CWANIACTWO BARDZO DOBRZE ..... A PASAZEROM DRUGIEGO AUTA ZYCZE POWROTTU DO ZDROWIA!!!!!!
Ostatnio edytowany 16 marca 2008 r. o 16:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i nie zycze Tobie takiego przypadku zeby ci ktosś bliski ... (cytuje ciebie) w wypadku samochodowym
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego wez sie palnij w leb! zastanow sie co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
kolego wez sie palnij w leb! zastanow sie co piszesz.
Dobrze pisze. Jednego ... mniej . Chociaz to syn kolegi to i tak by sie doigrał. wiem jak szaklał i dobrze ze do wiekszego nieszczescia nie doprowadzil. mogli wszyscy zginąć przez idiote. niech spoczywa w pokoju
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgdzam sie z wypowiedziami ty drogim autem jechali moji znajomi i dobrze ze mieli dobre auto pewnie dzieki temu zyja:)a ten gnojek dostal od tatusia auto bo tak jest w łecznej ze tatusiowie górnicy i ich stac.a pozniej gnojkom sie wydaje ze moga wszystko.ale niech spoczywa w pokojo a znajomym zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
JEDNEGO BARANA MNIEJ !!!! BARDZO DOBRZE NIEDLUGO TA DZICZ SAMOCHODOWA SAMA SIE WYTEPI, SZKODA ABY ZE UCIERPIELI NIEWINNI LUDZI Z DRUGIEGIO SAMOCHODU, MOGL SAM ZDECHNAC IDIOTA W TYM BMW !!!!!! I NIE PISZCIE MI ZE NIE MAM SERCA W TKICH SPRAWACH I WOGOLE, POMYSLCIE CO BY BYLO JAK BY TAKI KREYN WAM W RODZINE WJECHAL I JA ZABIL PRZEZ SWOIA GLUPOTE, BRAWURE I CWANIACTWO BARDZO DOBRZE ZE ZE ZDECHL TEN KRETYN A PASAZEROM DRUGIEGO AUTA ZYCZE POWROTTU DO ZDROWIA!!!!!!
Sam ... zdychaj. Ciekawe jakby któryś twój znajomy zginał. Szkoda mi takich ludzi jak ty
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś baranem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalam tego chlopaka. był dobrym czlowiekiem. i nie oceniajcie go tak negatywnie.wiem ze lubil szybka jazde ale kazdy szaleje. a on wyszalal sie za wczesnie;( zostaniesz w naszej pamieci;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzicow wy to juz do tego nie mieszajcie! bo to nie jest ich wina !a na ten samochod to on sobie sam zarobil! I wcale nie jest dobrze ze tak sie stalo wiec tak nie mowcie!! i pomysl jak piszesz ''zdechl" to okreslenie do zwierzecia a to byl CZLOWIEK taki sam jak my... Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego Pana na samej górze... Człowieku weź Ty się ... opanuj to był młody człowiek a nie jakieś zwierze i on zginął a nie zdechł. Nie życze zeby Tobie się coś takiego przytrafiło. Jeżdził jak jezdzil. Nie on pierwszy i nie ostatni spowodował wypadku. Z nami go już nie ma więc trochę więcej szacunku koledzy... [*] Spoczywaj w spokoju Szymek. [*] Paweł byłeś takim super chłopakiem na zawsze w naszych sercach [*] Mam nadzieje, że nie jest Ci tam źle.. Pokój Twojej duszy [*] :(
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek jakby twuj koleszka zginą w tym wypadku nie mówił byś tak nie życze wrogowi takiej żeczy ale mam nadzieje że to przeczytasz mam nadzieje że doświadczysz tego co my albo bendziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień wcześniej powiedział wole żyć 3lata jak tygrys niż 10lat jak żółw więc zamknij morde człeniu bo niewiesz co mówisz i pałuj się niewież kim był i jaki był rydy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... was ...!! co wy wypisujecie??!! zastanowcie sie co wy byscie czuli na miejscu bliskich?? ... z tego forum ... jak macie takie brednie wypisywac!!!!!!!!! wam nawet nie zycze takiej TRAGEDI w zyciu [*]
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty ... marku ... ... ci w ... muzynie niewiesz teraz co inni czuja jego rodzice ziomki i znajomi ... w ... raz drugi napisz nazwisko a cie ... znajde :(:(( [*][*][*]
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
JEDNEGO BARANA MNIEJ !!!! BARDZO DOBRZE NIEDLUGO TA DZICZ SAMOCHODOWA SAMA SIE WYTEPI, SZKODA ABY ZE UCIERPIELI NIEWINNI LUDZI Z DRUGIEGIO SAMOCHODU, MOGL SAM ZDECHNAC IDIOTA W TYM BMW !!!!!! I NIE PISZCIE MI ZE NIE MAM SERCA W TKICH SPRAWACH I WOGOLE, POMYSLCIE CO BY BYLO JAK BY TAKI KREYN WAM W RODZINE WJECHAL I JA ZABIL PRZEZ SWOIA GLUPOTE, BRAWURE I CWANIACTWO BARDZO DOBRZE ZE ZE ZDECHL TEN KRETYN A PASAZEROM DRUGIEGO AUTA ZYCZE POWROTTU DO ZDROWIA!!!!!!
Znałes go nie wiec po co sie odzywasz Ty zcleniu on m,ial 21-lat a drugi 18-nascie weee Nie znas znIe oceniaj ... Baranie TY .... Ciebie jak cie spoTkam to cie zniszcze razme z innymi za to co pisesz o Koleszkach naszych nie znałes ... I sam zdYchajj ... I sam JEstes IdIota.... To BYł zajBistY czŁowiek nie znaLes Go I Juz nie bedziEsz Miał ... Szans Go Poznac szkOda ... ALe czŁenIu zastawnOw sie co Pisesz Bo Nie zycze NiKomu smIerci tak jak oNio zginelI............ Nie wiEsz jak Inni CiErPiaaa .... i sie nie wypowiadaj jak nie znasz .........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bonuss24 napisał:
zgdzam sie z wypowiedziami ty drogim autem jechali moji znajomi i dobrze ze mieli dobre auto pewnie dzieki temu zyja:)a ten gnojek dostal od tatusia auto bo tak jest w łecznej ze tatusiowie górnicy i ich stac.a pozniej gnojkom sie wydaje ze moga wszystko.ale niech spoczywa w pokojo a znajomym zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
EJ cIESZE SIE ZE tWOJ ZYJA KOLEDZY Z TEGO AUTAA.. ALE CZLENIU DAJ SPOKOJ NIE UNOS SIE TAK NIE ZNASZ NIE OCENIAJ NIE WIESZ JAK CIESZKO PRAWCOWAł NA TEN SAMOCHO WIEC PO .. coś KMETUJESZ I WES BO SZKODA MI CIEBIE I UWAZAJ NA SłOWAAAA CO MOWISZ O NICH CZłENIU JESTES BEZ SERCAA .. NIE NIE ZYCZE ZEBY TAK TOBIE ZIOMKI ZGINELI...
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaka napisał:
Dobrze pisze. Jednego dupka mniej . Chociaz to syn kolegi to i tak by sie doigrał. wiem jak szaklał i dobrze ze do wiekszego nieszczescia nie doprowadzil. mogli wszyscy zginąć przez idiote. niech spoczywa w pokoju
EJ I DOBRZE BO MIAL CZYM JEZDZIC A TY NIE AMSZ WIEC ZAZDROSCISZZ MOZE TY JESTES d..ZARAZM MOGE NA CIEBIE POWRZUUCAC JAK CHCESZ ZNALES GO ? NIE WIEC NIE OCENIAJ ........... NIE ROZUMIESZ CZLOWIEKA DRUGIEGO TO JESTES NIKIM DLA MNIE ZA TE TEKSTY WSZYTSCY JESTESCIE NIKIM NIE ZNACIE A OCENIACIEE
Ostatnio edytowany 16 marca 2008 r. o 16:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lęczynianka napisał:
a i nie zycze Tobie takiego przypadku zeby ci ktosś bliski "zdechł"(cytuje ciebie) w wypadku samochodowym
tak jest dobrze piszesz Szymon był moim kolegą niemogę w to uwierzyć że tak się stało że obydwaj zgineli i jeszcze w takim wieku cholera szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO ciekawy jestem co by jeden z drugim napisał jak by to jego syn był czy brat że jezdzil szybko , może i jezdzil i co jusz ma za to byc potępiny??? a zamiast siedziec w domu i dodawac idiotyczne komentarze to idz do pracy to tesz Cie bendzie na taki samochud stać ...... nawet po śmierci uszanowania nie dadzą ...
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
JEDNEGO BARANA MNIEJ !!!! BARDZO DOBRZE NIEDLUGO TA DZICZ SAMOCHODOWA SAMA SIE WYTEPI, SZKODA ABY ZE UCIERPIELI NIEWINNI LUDZI Z DRUGIEGIO SAMOCHODU, MOGL SAM ZDECHNAC IDIOTA W TYM BMW !!!!!! I NIE PISZCIE MI ZE NIE MAM SERCA W TKICH SPRAWACH I WOGOLE, POMYSLCIE CO BY BYLO JAK BY TAKI KREYN WAM W RODZINE WJECHAL I JA ZABIL PRZEZ SWOIA GLUPOTE, BRAWURE I CWANIACTWO BARDZO DOBRZE ZE ZE ZDECHL TEN KRETYN A PASAZEROM DRUGIEGO AUTA ZYCZE POWROTTU DO ZDROWIA!!!!!!
rodzice z dnia na dzien stracili syna dziewczyna chlopaka znajomi najlepszego kumpla i co tez bys chciałbys tak wszytsko starcic dziewczyne.. rodzinee wsyztsko ??? w jeden dzien........... PrzyjaciÓł ktorzy By Ci etak Kochali I szanowali wes TY sie zastawno brak sŁow do Ciebie chłopcze Moze jak ty kogos bliskiego stracisz tak jak my stracilismy ichhy.. to moze kiedys to zorbumiesz co my czujemy ................KiedyS zMonDrzEjesz.............. ...en nie chce cie obrazac............ bo szkoda słow na Ciebie Chłopcze .. szkoda Mi takich Ludzi jakk Ty jestes
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...