Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez olo, 29 maja 2014 r. o 16:58 Powrót do artykułu
pewnie blachy LLE Peugot'a  i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie wyrazy wspulczucia dla bliskich   ps.pytanie do olo jakie ma znaczenie nr rej  lub marka pojazdu? oswiec mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne jakie blachy.... ważne, że debile, bo inaczej nazwac nie moge! nie uważaja na drogach i wymuszają!!! bo im się śpieszy... do grobu? POWODZENIA! Czasem ułamki sekundy, noga z gazu i życie uratowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co to ty odj...b sie od leczyńskich rejestracji. Napewno sam nie jesteś idealny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jak by z 1min pozniej dojechal to wielce by sie narobiło, coraz wiecej debilow i kretynow za kolkiem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiscie kierowcy z powiatu lęczynskiego i gmin rejowieckich jeżdżą najgorzej w woj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu!! Dwa dni temu w Stawku, teraz w Łęcznej!! Człowiek jeździ codziennie i nie wie co go czeka :( Jechałam z dzieckiem parę minut przed wypadkiem; lęk mnie ogarnia jak pomyślę co by było gdyby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio sama często tamtędy jeżdżę i łynczniacy jeżdżą tragicznie. Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. Powinni obwodnicę zrobić przed Łęczną. Powodzenia i uwaga na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie problem wsi tylko jakości szkolenia w szkołach jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam czy to jest udowodnione ze leczynscy i ryccy kierowcy jezdza najgorzej?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakręt, podwójna ciągła, śliska jezdnia a na tej drodze jeżdżą jak idioci, wyprzedzają nawet na ciągłej linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam ale to jest ulica w Chełmie ?, dla mnie to wygląda jak szosa przez tereny leśne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam ale to jest ulica w Chełmie ?, dla mnie to wygląda jak szosa przez tereny leśne
 
przepraszam ale to jest ulica w Chełmie ?, dla mnie to wygląda jak szosa przez tereny leśne
Napisane jest jak byk, że to ulica Chełmska w Łęcznej. Pochwal się co wciągasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w tej okolicy i codziennie widze jak szaleni gornicy spiesza do domu bez roznicy czy  stary czy mlody droga bardzo waska, kreta. Samej mi sie kilka razy zdarzylo widziec ze w tym miejscu ludzie prowokuja swoj los 3 samochody sie wyprzedzaja na wzjadem i zajmujace dwa pasy brak wyobrazni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam czy to jest udowodnione ze leczynscy i ryccy kierowcy jezdza najgorzej?? 
Nie, nie jest udowodnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiscie kierowcy z powiatu lęczynskiego i gmin rejowieckich jeżdżą najgorzej w woj.
a jak rozpoznajesz kierowców z gmin rejowieckich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy tam widzicie jakiekolwiek miasto ??? Przecież to faktycznie jakieś leśne ostępy, bez oświetlonego pobocza, chodników, zabudowań. Ta Łyncna to w ogóle miasteczko, czy wieś ??? Kiedyś miałem przyjemność jeździć od strony Lubartowa drogą wojewódzką to jechałem również przez wieś Łyncna, podobnie było kiedy wracałem dziurami od Chełma przez Wolę Korybutową. Wjechałem niby do Łyncny, a mimo wszystko przez ok. 2 km mijałem tylko krzaki i stepy. Jako taka cywilizacja zaczynała się dopiero na rondzie koło tesco.  Łyncnioki, macie w ogóle prawa miejskie w tej wsi. Bo dla mnie ta miejscowośc to sztucznie rozdmuchany stepami i krzakami grajdołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy tam widzicie jakiekolwiek miasto ??? Przecież to faktycznie jakieś leśne ostępy, bez oświetlonego pobocza, chodników, zabudowań. Ta Łyncna to w ogóle miasteczko, czy wieś ??? Kiedyś miałem przyjemność jeździć od strony Lubartowa drogą wojewódzką to jechałem również przez wieś Łyncna, podobnie było kiedy wracałem dziurami od Chełma przez Wolę Korybutową. Wjechałem niby do Łyncny, a mimo wszystko przez ok. 2 km mijałem tylko krzaki i stepy. Jako taka cywilizacja zaczynała się dopiero na rondzie koło tesco.  Łyncnioki, macie w ogóle prawa miejskie w tej wsi. Bo dla mnie ta miejscowośc to sztucznie rozdmuchany stepami i krzakami grajdołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wśród górników są kierowcy idioci nie obrażajcie górników,oni po wyjeździe z kopalni robią zawody kto szybciej w ŁĘCZNEJ dopadnie do piwa bo po 8-miu godzinach odwyku rura pali strasznie.A po wyjeździe z dołu nie odróżnia się czy jest zakręt czy też ciągła linia.Najgorzej jest rano między 5,30 i 6,30 ,później między 11,30 a 13 i między 14,30 a 16,często o tych porach pokonuję trasę od Urszulina do Łęcznej,skóra cierpnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy tam widzicie jakiekolwiek miasto ??? Przecież to faktycznie jakieś leśne ostępy, bez oświetlonego pobocza, chodników, zabudowań. Ta Łyncna to w ogóle miasteczko, czy wieś ??? Kiedyś miałem przyjemność jeździć od strony Lubartowa drogą wojewódzką to jechałem również przez wieś Łyncna, podobnie było kiedy wracałem dziurami od Chełma przez Wolę Korybutową. Wjechałem niby do Łyncny, a mimo wszystko przez ok. 2 km mijałem tylko krzaki i stepy. Jako taka cywilizacja zaczynała się dopiero na rondzie koło tesco.  Łyncnioki, macie w ogóle prawa miejskie w tej wsi. Bo dla mnie ta miejscowośc to sztucznie rozdmuchany stepami i krzakami grajdołek.
Wiesz co pilnuj siebie lepiej...I nie Łyncna tylko Łęczna......!!!!!!!!!Wieśniakiem to moze ty jestes stwierdzajac po takim pismie...owszem Łęczna jest małym miastem a nie wsią...na wsi to jest inaczej!!!!!Odp...sie od tego miasta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...