Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tu miało być nowoczesne muzeum multimedialne. Po wielkich planach zostały długi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2019 r. o 12:27 Powrót do artykułu
Ta Fundacja to oszuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sprawa dla CBA!!!Niestety zapewne zarząd fundacji przyznał sobie duże wynagrodzenia i zwyczajnie zmarnotrawił pieniądze i szanse na ciekawy biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba sprawdzić w jakim stopniu zaawansowania jest jego budowa domu zenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zapewne" czyli wiesz czy nie wiesz jakie wynagrodzenie zarząd sobie przyznał? jak się nie wie to się nie pisze... ale to przecież forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaszpirowski goworił "tolko spokojno,tolko spokojno"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam że  w poprzedniej kadencji ale także za czasów poprzedniego wójta wizjonera byli przeciwnicy radni tego idiotycznego pomysłu z którego nic nie wynika dla mieszkańców tylko okrzyknięto ich pieniaczami i oszołomami,  Wydrenowali gminną kasę na te wszystkie opracowania które możemy sobie w buty wsadzić, jasne że CBA! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem tego nie komentować, ale treść niektórych wpisów jest chyba za bardzo jednoznaczna. To ja jestem tym wykonawcą prac elewacyjnych. Jestem naprawdę w tragicznej sytuacji , jednak nie nazwał bym tych ludzi oszustami. Do czasu załamania finansowania , byli wobec mnie w porządku. Dwie rzeczy mogę im zarzucić . Po pierwsze, zbyt późno zaczęli szukać wyjścia awaryjnego . Po drugie to to jak postępują ze mną po moim zejściu z budowy. W sytuacji w jakiej się znalazłem , nie wystarcza powtarzanie , że się staramy i robimy wszystko co w naszej mocy .....Czyli co ? Brak konkretów , ciagłe kluczenie kiedy dostanę choćby część należności....Obietnice , że właśnie załatwiamy kredyty...., że mamy wpływy jako dywidendy z pisanych na zamówienie projektów....i co ? I póki co ....nico ! Inną kwestią jest to , jak to jest , że w naszym pieknym , tak pielęgnującym tradycje historyczne kraju , nie ma sposobu by wspomóc tak piękną inwestycję ???!!! Przecież była by to perełka muzealno - rozrywkowa. Miejsce podnoszące atrakcyjność turystyczną regionu i nie ma sposobu , by jakoś wspomóc rozpoczęte dzieło ???!......Nasze państwo , ministerstwo kultury i wszelkie inne ministerstwa tak chojnie wspierają kombinatora i naciagacza z Torunia . Chętnie stawiają pomniki , ławki niepodległości i inne tak "niezbędne" pierdoły....Może trzeba było zacząć od postawienia pomnika Lecha , jako współtwórcy wiktorii wiedeńskiej , wezwać na poświęcenie Rydzyka , to i minister Gliński sypnął by groszem ?! No i koniecznie dołożyć ogrzewanie geotermalne .....finansowanie załatwione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem tego nie komentować, ale treść niektórych wpisów jest chyba za bardzo jednoznaczna. To ja jestem tym wykonawcą prac elewacyjnych. Jestem naprawdę w tragicznej sytuacji , jednak nie nazwał bym tych ludzi oszustami. Do czasu załamania finansowania , byli wobec mnie w porządku. Dwie rzeczy mogę im  zarzucić .  Po pierwsze, zbyt późno zaczęli szukać wyjścia awaryjnego . Po drugie to to jak postępują ze mną po moim zejściu z budowy.   W sytuacji w jakiej się znalazłem , nie wystarcza powtarzanie , że się staramy i robimy wszystko co w naszej mocy .....Czyli co ? Brak konkretów , ciagłe kluczenie kiedy dostanę choćby część należności....Obietnice , że właśnie załatwiamy kredyty...., że mamy wpływy jako dywidendy z pisanych na zamówienie projektów....i co ?  I póki co ....nico ! Inną kwestią jest to , jak to jest , że w naszym pieknym , tak pielęgnującym tradycje historyczne kraju , nie ma sposobu by wspomóc tak piękną inwestycję ???!!! Przecież była by to perełka muzealno - rozrywkowa. Miejsce podnoszące atrakcyjność turystyczną regionu i nie ma sposobu , by jakoś wspomóc rozpoczęte dzieło ???!......Nasze państwo , ministerstwo kultury i wszelkie inne ministerstwa tak chojnie wspierają kombinatora i  naciagacza z Torunia . Chętnie stawiają pomniki , ławki niepodległości i inne tak "niezbędne" pierdoły....Może trzeba było zacząć od postawienia pomnika Lecha , jako współtwórcy  wiktorii wiedeńskiej , wezwać na poświęcenie Rydzyka , to i minister Gliński sypnął by groszem ?!  No i koniecznie dołożyć ogrzewanie geotermalne .....finansowanie załatwione!
 ale myśmy już to wszystko słyszeli. dlaczego podatników ma dokładać do nieudaczników? jeśli Pan się zgadza to niech Pan dołoży  im ze swoich, takie interesy mógłby każdy robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni żyją w świecie fikcyjnym, wirtualnym - dziwię się że tylu samorządowców im uwierzyło w ich projekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich firm to ze świeca szukać, zrób pan i mi elewacje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wszystkiego to liczy się to,że tynk nie odpada,orynnowanie zapobiega ociekaniu po ścianach wody z dachu.No i zabezpieczenie fundamentów przed zawilgoceniem.Teraz pałac jest wat więcej jak za niego zapłacili.?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem tego nie komentować, ale treść niektórych wpisów jest chyba za bardzo jednoznaczna. To ja jestem tym wykonawcą prac elewacyjnych. Jestem naprawdę w tragicznej sytuacji , jednak nie nazwał bym tych ludzi oszustami. Do czasu załamania finansowania , byli wobec mnie w porządku. Dwie rzeczy mogę im  zarzucić .  Po pierwsze, zbyt późno zaczęli szukać wyjścia awaryjnego . Po drugie to to jak postępują ze mną po moim zejściu z budowy.   W sytuacji w jakiej się znalazłem , nie wystarcza powtarzanie , że się staramy i robimy wszystko co w naszej mocy .....Czyli co ? Brak konkretów , ciagłe kluczenie kiedy dostanę choćby część należności....Obietnice , że właśnie załatwiamy kredyty...., że mamy wpływy jako dywidendy z pisanych na zamówienie projektów....i co ?  I póki co ....nico ! Inną kwestią jest to , jak to jest , że w naszym pieknym , tak pielęgnującym tradycje historyczne kraju , nie ma sposobu by wspomóc tak piękną inwestycję ???!!! Przecież była by to perełka muzealno - rozrywkowa. Miejsce podnoszące atrakcyjność turystyczną regionu i nie ma sposobu , by jakoś wspomóc rozpoczęte dzieło ???!......Nasze państwo , ministerstwo kultury i wszelkie inne ministerstwa tak chojnie wspierają kombinatora i  naciagacza z Torunia . Chętnie stawiają pomniki , ławki niepodległości i inne tak "niezbędne" pierdoły....Może trzeba było zacząć od postawienia pomnika Lecha , jako współtwórcy  wiktorii wiedeńskiej , wezwać na poświęcenie Rydzyka , to i minister Gliński sypnął by groszem ?!  No i koniecznie dołożyć ogrzewanie geotermalne .....finansowanie załatwione!
 Zgodzę się z Panem ale po pierwsze- prześwietlić finansowo całą fundację i jej członków a w szczególności zarząd i upublicznić audyt! Po drugie- zwolnić niekompetentny zarząd i powołać nowy złożony z merytorycznych osób.Po trzecie- tych co do tego doprowadzili obciążyć całymi kosztami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie drodzy hejterzy. Dziwi mnie wasza postawa. Za malo hejtu. Za malo.  A tak na marginesie boli was ze ktos ma marzenia co. A ja trzymam kciuki za fundacje i wierze ze im sie uda. Znam icg osobiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to łatwo oskarżyć co? I mierzyc swoją miarą? Wierze w upór ttch mlodyxh ludzi ze wyjda na prostą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę , że lepiej mieć taką atrakcję i uratowany od dewastacji zabytek , niż wszelkie dziwactwa obecnie rządzacych. Czy na ławeczki niepodległości , pomniki , tablice , banery , czy miesięcznice Pan się godzi ?  Pytano Pana , mnie o zgodę ? Myślę , że nie a jednak wszyscy za to płacimy !!!  Może więc zamiast finansować te zachcianki władzy,  stworzyć coś naprawdę interesującego i atrakcyjnego dla regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie drodzy hejterzy. Dziwi mnie wasza postawa. Za malo hejtu. Za malo.  A tak na marginesie boli was ze ktos ma marzenia co. A ja trzymam kciuki za fundacje i wierze ze im sie uda. Znam icg osobiście
 Ja zaś osobiście znam wykonawcę i wiem w jakim jest położeniu. On też ma marzenie - wyjść na prostą ! Wobec tego też muszę trzymać kciuki za fundację . Chcę wierzyć , że jak im się uda , to nie zapomną spełnić to jedno czyjeś marzenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien odpowiadać ktoś z władz lokalnych, rozwalono Szkołę z tradycjami, moją Szkołę! dla koncepcji która od początku wydawała się wielką lipą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić zarząd to wy sobie możecie w swoich strukturach. Fundacja jest organizacją niezalezną.Ma dlugi wiec musi splacic. Po co to cale zamieszanie. Jest dlug musi splacic. Tyle w temacie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oni mieli zmieniać Spiczyn...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli,ktos tutah szczyci się,ze zna ich osobiscie,to przestanie ich bronic i wczuje się w sytuacje tego czlowieka,który został bez jakichkolwiek środków do zycia i być może przymiera głodem i jest powaznie chory.Tego nie weżmie nikt pid uwage,tylko zyczy i wierzy ,że ,,szanowna fundacja,, kiedys spelni swoje marzenia!Chore podejście,Ten czlowiek możr też maiał marzenia i szlag he trafił.ON SWOICH MARZEN NIE WŁOŻY DO GARA,....Ludxie gdzie wasze człowieczeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...