Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turowola: Wypadek busa z audi, 22 osoby w szpitalu

Utworzony przez nie ryl, 24 stycznia 2015 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Ja nikogo nie oceniam, po prostu wiem jak ten kierowca zachowywał się podczas jazdy, brawura, gaz do dechy itd. Oczywiście życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Jednak proszę pomyśleć z drugiej strony, a co gdyby w tym busie znajdował się ktoś z Pańskiej rodziny? Ciekawe czy wówczas by Pan wypowiadał się w takim tonie. Młodzi ludzie, nie mówię, że wszyscy ale zdarzają się przypadki jak dostanie prawo jazdy to musi się wyszaleć. Może to będzie przestroga dla innych aby się zastanowić i jeździć ostrożniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chociaz raz siedziala Pani jako pasażer z tym kierowcą więc proszę nie pisac głupot rownie dobrze to Pani mogla byc w tym samym miejscu o tym samym czasie to tylko złe zrzadzenie losu postawiło wszystkich w tej sytuacji niech Pani spyta z jaką prędkością jechał bus i wtedy mówi o brawurze i prędkości poza tym na drodze panowały naprawde zle warunki i kazdego mogło to spotkać a jak Pani chce krytykować chłopaka to proszę nie mieknąć i nagle życzyć szybkiego powrotu do zdrowia to nazywa sie dwulicowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Pasażerowie, Nie mamy ze sobą właściwie innej drogi kontaktu, w tym chaosie na miejscu zdarzenia i w szpitalu nie było czasu, żeby pomyśleć o wymianie nr - może ktoś z Was trafi na ten wpis... Spośród nas było kilka osób z bardzo poważnymi obrażeniami, które w pierwszej kolejności zostały zabrane z miejsca wypadku do szpitala. Trudno mi przytomnie ocenić, ile było to osób. Reszta z nas z większymi lub mniejszymi uszkodzeniami została przewieziona na SORy. Jeśli traficie na tę wiadomość i będziecie czuć się na siłach - proszę o kontakt pod prive mail kinga.anna.kal@gmail.com  Dajcie znać, w jakim jesteście stanie i czy ktoś nie potrzebuje jakiejś dodatkowej pomocy. Pamiętam, że jechała z nami dziewczyna (ze szczątkowych info od niej samej i od policji wiem, że jest niepełnoletnia i nie mówi dobrze po polsku) – nie wiem czy ma kogoś z rodziny/bliskich na miejscu, kto mógłby się nią zaopiekować… Może ktoś z Was trafił z nią na diagnostykę i wie coś więcej / ma do niej kontakt… Trudno powiedzieć coś więcej – mam jedynie głęboką nadzieję, że szkody na zdrowiu, które ponieśli wszyscy uczestniczący w tym wypadku będą dla każdego z nas odwracalne i czas pozwoli stopniowo wrócić do sił. Życzę powrotu do zdrowia  – odezwijcie się, jeśli traficie na tego posta…      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chociaz raz siedziala Pani jako pasażer z tym kierowcą więc proszę nie pisac głupot rownie dobrze to Pani mogla byc w tym samym miejscu o tym samym czasie to tylko złe zrzadzenie losu postawiło wszystkich w tej sytuacji niech Pani spyta z jaką prędkością jechał bus i wtedy mówi o brawurze i prędkości poza tym na drodze panowały naprawde zle warunki i kazdego mogło to spotkać a jak Pani chce krytykować chłopaka to proszę nie mieknąć i nagle życzyć szybkiego powrotu do zdrowia to nazywa sie dwulicowość
 
Czy chociaz raz siedziala Pani jako pasażer z tym kierowcą więc proszę nie pisac głupot rownie dobrze to Pani mogla byc w tym samym miejscu o tym samym czasie to tylko złe zrzadzenie losu postawiło wszystkich w tej sytuacji niech Pani spyta z jaką prędkością jechał bus i wtedy mówi o brawurze i prędkości poza tym na drodze panowały naprawde zle warunki i kazdego mogło to spotkać a jak Pani chce krytykować chłopaka to proszę nie mieknąć i nagle życzyć szybkiego powrotu do zdrowia to nazywa sie dwulicowość
Jeśli panowały takie złe warunki na drodze, to debil powinien dostosować prędkość do tych warunków. Powinno się eliminować takich idiotów z naszych dróg. Jestem za odbieraniem na długi czas (min. kilka lat) prawa jazdy sprawcom takich zdarzeń. Bezmyślni, potencjalni mordercy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jeśli panowały takie złe warunki na drodze, to debil powinien dostosować prędkość do tych warunków. Powinno się eliminować takich idiotów z naszych dróg. Jestem za odbieraniem na długi czas (min. kilka lat) prawa jazdy sprawcom takich zdarzeń. Bezmyślni, potencjalni mordercy.  
Moim zdaniem poszkodowani powinni dochodzić na drodze sądowej odszkodowań,a w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu dożywotniej renty od tego mistrza kierownicy.Ja wiem co on wyczyniał na drodze.Często go widziałem ja i moi sąsiedzi.Ci co go bronią nie mają pojęcia co mogą czuć poszkodowani i ich rodziny.Może on już nigdy nie usiądzie za kierownicę i będzie bezpieczniej na drodze którą sam często się poruszam ja i moja rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chociaz raz siedziala Pani jako pasażer z tym kierowcą więc proszę nie pisac głupot rownie dobrze to Pani mogla byc w tym samym miejscu o tym samym czasie to tylko złe zrzadzenie losu postawiło wszystkich w tej sytuacji niech Pani spyta z jaką prędkością jechał bus i wtedy mówi o brawurze i prędkości poza tym na drodze panowały naprawde zle warunki i kazdego mogło to spotkać a jak Pani chce krytykować chłopaka to proszę nie mieknąć i nagle życzyć szybkiego powrotu do zdrowia to nazywa sie dwulicowość
Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i nie musimy się zgadzać w pewnych kwestiach. Na szczęście nie jechałam z tym kierowcą, jednak wielokrotnie byłam naocznym świadkiem jego wcześniejszej brawury oraz zachowań na drodze. Pan tego nie widział bo być może spojrzenie na sytuację uległoby zmianie. Natomiast sugestie dotyczące dwulicowości są nie na miejscu, nie zna mnie Pan więc proszę z góry nie oceniać, nie jestem pozbawiona uczuć i nigdy nikomu nie życzyłam śmierci jak próbuje mi to Pan wmówić, wręcz przeciwnie zarówno ten młody chłopak jak i pasażerowie z busa niech szybko wracają do zdrowia. Sądzę, że czas zakończyć słowne "przepychani", ponieważ to i tak nic nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacznie wcześniej zaliczył płot tez na zakręcie w Wólce Cycowskiej.Tatuś wyremontował i...........!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego w każdej sytuacji warto się zabezpieczyć i mieć kontakt do obsługi powypadkowej, większość ludzi nawet o tym nie myśli, albo nie chce iść do sądu ale warto. Polecam http://codex.org.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Doroto proszę zjąć się swoim nieskazitelnym życiem a jak niema Pani zajęcia to niech Pani pójdzie do kościoła i pomodli się za życie tego chlopaka nie Pani oceniać tylko Bóg może nas osądzić
  Czyżby tatuś? Nie licz na Boga, jego Sąd osądzi i będzie mniej miłosierny, zarówno w procesie karnym jak i cywilnych o odszkodowania i renty. Teraz się dopiero pobożny zrobiłeś jak strach przed płaceniem zajrzał we oczy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalizujemy się w pomocy  poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, W CAŁEJ EUROPIE w pracy w rolnictwie w szkole itp. WYSOKIE ODSZKODOWANIA majątkowe osobowe i rzeczowe, pełna kompleksowa obsługa . Błędy w sztuce lekarskiej .Pomoc prawna.  tel. 793 16 00 21. Samochód zastępczy od momentu zdarzenia do zakończenia sprawy bez gotówkowo. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolizji, wypadków niestety nigdy nie unikniemy. Dalej plagą na naszych drogach są pijani kierowcy i brawurowi. Kampanie społeczne nic nie dają. Problem powinien zostać omawiany już z małymi dziećmi, notabene przyszłymi kierowcami. Małe dzieci wchłaniają wiedzę i zapamiętują do końca, czym człowiek starszy tym mniej przyswaja wiedzę. Dodatkowo wysokie, wysokie kary. Obecny system nie jest żadnym straszakiem dla zabójców drogowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...