Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo niebezpieczny odcinek ok /8 km/ drogi. tutaj odbywają się wyścigi ryli, tutaj wyprzedzanie na trzeciego to normalka, tutaj przejeżdżanie ciągłej podwójnej to normalka. Uprzejmie prosi się panów policjantów o częstsze przebywanie na tamtym odcinku. Wzrost budżetu murowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Codziennie dojeżdżam do kopalni na pole Stefanów i muszę się zgodzić że jest tam niebezpiecznie i RYLE SIĘ PO PROSTU ŚCIGAJĄ!!! BRAWURA, GŁUPOTA!!! Jeżeli chodzi o wczorajszy wypadek to nie było mowy o jakimkolwiek ściganiu się po prostu błąd kierowcy renault i zapłacił swoim życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z puchaczowa.Znałem dobrze kierowce i calą rodzine samochodu renault wspułczuje im ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z puchaczowa.Znałem dobrze kierowce i calą rodzine samochodu renault wspułczuje im ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem stwierdzić że pojawił się błąd. Tylko jedna 14-latka wróciła do domu. druga pozostała w szpitalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął nasz kolega, zawsze uśmiechnięty,zadowolony z życia, każdemu pomocny i bardzo dobry fachowiec -nasz Krzysio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic podobnego to była wina audi a nie krzyska!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie że tak.. ale to były wstepne zeznania to wiadomo ze kierowca audi zrzucil wine na niego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była wina Krzysia tylko kierowcy Audi najlepiej zgonić na zmarłego ale prawda i tak wyjdzie na jaw i dlaczego nic nie piszą o dziadku o którego zachaczył kierowca Audi i który też jest w szpitalu, a póżniej zabił naszego przyjaciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentarzu znajoma Człowieku przestań pisać takie bzdury , nie byłeś, nie widziałeś .Bardzo szkoda tego człowieka ale to on wjechał pod koła jadącego audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem jedna z poszkodowanych i wiem, że rację mają : Paweł, XXXXXXXX, yyxxoo, ZNAJOMA. Oni znają prawdę.!! A ZMARŁY TO NAJLEPSZY KIEROWCA JAKIEGO ZNAŁAM.!! I ON NIGDY NIE WYMUSIŁBY PIERSZEŃSTWA.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowanych proszę o kontakt tel. 721 401 000 www.kancelariaanlex.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany Krzysiu , wspaniały kolego. Spoczywaj w pokoju. Szczęść Boże. Ps.Tak mi przykro..tak mi żal... najłatwiej powiedzieć,że tak miało być...że Bóg tak chciał. Dlaczego Bóg ma takie zachcianki,że zabiera Nam bliskich, najbliższych, ukochanych. Czy Chcemy takiego Boga. Ja NIE !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...