Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie IV klasy w Łęcznej będą uczyć się pływać

Utworzony przez Gość, 18 stycznia 2015 r. o 08:37 Powrót do artykułu
a pozostałych klas gdzie, ciekawie, który z prominentów ma w IV klasie dziecko a może wnuka/czkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, znaczy się  każdy uczeń ze szkoły podstawowej z ulicy Jaśminowej,  bo w szkole podstawowej z ulicy Szkolnej wszystkie klasy (oprócz pierwszych) mają jedną (liczbowo: 1) godzinę lekcji wf-u na BASENIE, klasy pierwsze mają zajęcia na basenie dla uczniów chętnych też darmowo. Takie małe niedopisanie, mające powiększyć dobroczynność gospodarza :) Pytanko: A co stało do tej pory na przeszkodzie na taki krok? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobry pomysł. Ale jak zawsze znajdzie się jakiś pieniacz węszący spisek. Kolego IV klasa bo od IV-tej klasy zwiększa się liczba godzin wf dla dzieci z 3 na 4. Dla każdego zorientowanego w organizacji zajęć w szkole to jasne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać coś krzyczą,nie dać też krzyczą=czy w tej Łęcznej są normalni forumowicze czy tylko skrajności,dobrze że są zorientowani to wyjaśniają tym niedouczonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, znaczy się  każdy uczeń ze szkoły podstawowej z ulicy Jaśminowej,  bo w szkole podstawowej z ulicy Szkolnej wszystkie klasy .....
Z Jaśminowej jest w Łęcznej conajmniej połowa dzieciaków. Chyba to obejmie też dzieciaki ze szkół wiejskich. Więc to bardzo dobry pomysł i tylko przyklasnąć. Gdzie Antek w tym artykule pojawia się gospodarz bo masz chyba jakieś urojenia? A dlaczego dopiero teraz. Ano z tych samych pewnie powodów z jakich nie zrobiona jest jeszcze Różana czy Perłowa czy kupa innych ulic na przykład w Lublinie - kasa. Jak mówi klasyk "Ekonomia głup......" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero Kosiarski wymyślił. Niech wyremontuje tą ruinę a dopiero później dzieciaki wpuszcza. Może tu właśnie chodzi o to, że do września sanepid i nadzór budowlany zamkną budynek z powodu stanu w jakim się znajduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.