Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Łęcznej dinozaury się odrodzą

Utworzony przez ninka, 10 lipca 2009 r. o 07:56 Powrót do artykułu
ooo, fajnie,że je odnowią ! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi sie ta dolina.. a w Łęcznej nie ma żadnych atrakcji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO Z GOSPODARSTWAMI KTÓRE TO ZALEWANE SĄ PO KAŻDYM DESZCZU W WYNIKU SZKÓD GÓRNICZYCH-PONOĆ NA TO NIE MA PIENIĘDZY ? Właściwie to i racja,chłop co najwyżej może wyprodukować małą świnkę albo kurczątko a dinozaury są takie duże i większy problem mogą przysłonić-no nie Panie Wójcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ninka napisał:
ooo, fajnie,że je odnowią ! :-)
co z tego że odnowią i tak dworusy je zaraz zaplują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kumaty napisał:
A CO Z GOSPODARSTWAMI KTÓRE TO ZALEWANE SĄ PO KAŻDYM DESZCZU W WYNIKU SZKÓD GÓRNICZYCH-PONOĆ NA TO NIE MA PIENIĘDZY ? Właściwie to i racja,chłop co najwyżej może wyprodukować małą świnkę albo kurczątko a dinozaury są takie duże i większy problem mogą przysłonić-no nie Panie Wójcie?
Mienisz się "kumaty", ale chyba od kumaka, bo z myśleniem, to niewiele masz wspólnego. Szkody górnicze w Łęcznej? - tak i owszem , ale tylko w głowach co niektórych kołków (nie obrażając braci górniczej). Jak kopalnia chciała refundować przeniesienie gospodarstw z terenów zagrożonych, to był krzyk, płacz i okazywanie przywiązania do miejsca. "Łun sie stund nie ruszy, nawet jak łumrze." Teraz przy niesprzyjającej pogodzie, Kopalnia jest zła. Gdyby nie Kopalnia, to i okolicznych wiosek już by nie było. A one wręcz rokwitają nowymi domami wybudowanymi za pieniądze zarobione w Kopalni. Ja na tego Wójta nie głosowałem i nie podoba mi się ta osoba na tym stanowisku, ale szczekanie na Kopalnię przy byle okazji na forach jest jeszcze gorsze. Zakumaj Kumaty, chyba masz jakiś kompleks na tle Kopalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...