Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wcześniej był dworzec, teraz będzie parking

Utworzony przez mieszkaniec wsi łęczna, 4 marca 2009 r. o 00:19 Powrót do artykułu
Problemu z parkowaniem nie ma tylko burmistrz i z oświetleniem ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z parkingami nie dotyka tylko osiedla Samsonowicza. Ostatnie kilka lat to ciągłe remonty właśnie na tamtym osiedlu. Na innych osiedlach też jest ten problem, też mieszkają ludzie, którzy płacą podatki na Gminę ale ona olewa inne osiedla ! Kiedy to się kur.. skończy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec wsi łęczna napisał:
Problemu z parkowaniem nie ma tylko burmistrz i z oświetleniem ulicy
Ty wsioku z łęcznej jak ci się nie podoba to wypierd***j tam skąd wlazłęs do Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze skrzyżowaniem przy wamex-ie????? na wyjazd trzeba czasem czekać 15 min. a o wypadkach które sie tam zdarzaja to już nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyczliwy wsiokowi napisał:
Ty wsioku z łęcznej jak ci się nie podoba to wypierd***j tam skąd wlazłęs do Łęcznej.
Popieram wsioka, burmistrz nie widzi problemu, bo on ma wymalowane miejsce przed urzędem i zawsze ma gdzie zaparkować. A ty życzliwy nie będziesz wymeldowywał ludzi bo nie masz takiej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co niby rządzą tą Łęczną gdzieć mają zorganizowanie więcej miejsc do parkowania. Urząd nie widzi problemu i zrzuca wine na spóldzielnie. Zamiast poprawic skrzyzowanie koło Wamexu to oni planują przebudowę urzędu, zeby im się wygodnie w stołki pierdziało. Był i jest problem z nowym dworcem, zamiast to szybko rozwiązac bo wiocha na całe województwo to burmistrz umywa rece ze on niby nic do tego nie ma, ale przeciez plac oddał (ciekawe co z tego zyskał dla siebie) jednka wielka paranoja i nikt tego nie widzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitu, byłam ostatnio w urzędzie zeby złozyc wniosek na dowód, widziałam jak tam pseudo urzędniczki męczą sie przy kawie i ciasteczkach. Byłam tam stałam i to im nie przeszkadzało w ploteczkach i komentowaniu "naszej klasy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec ty deb***u kolejny ciemniak któremu trzeba tłumaczyć, że skrzyżowanie koło Wamexu należy do GDDKiA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i nalezy do GDDKiA, i co z tego.. pisali o tym ze miasto samo miało ten problem rozwiązac tylko ze sie wycofało z tego... a własnie to ludzie beda pamietac ze nic sie nie robi i nikogo z urzędu to nie interesuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekajmy na to ze ktos nam to zrobi to sie doczekamy.... ale nie, wazniejsza sprawa to ze trzeba urząd przebudować na wygodniejszy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale już doczytać się, że sama dokumentacja ronda zamiast 80 będzie kosztować 240 tys. zl to już się nie doczytałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale już doczytać się, że sama dokumentacja ronda zamiast 80 będzie kosztować 240 tys. zl to już się nie doczytałeś?
http://krakow.gddkia.gov.pl/gddkia/prasa/2.../dotrzymuje.htm - takich przykładów jest wiele. Mieszkańców Łęcznej nie obchodzi czyja jest droga, tylko to, że ma nie być w niej dziur. Nasz Burmistrz widać tak potrafi się dogadywać - jedynie na szczeblu gminy jest panem i władcą, wyżej już nie umie... Poza tym - jeśli powiedziało się "a" (wykup gruntów pod przebudowę alei Jana Pawła), to teraz tłumaczenie, że to ulica GDDKiA jest doprawdy żenujące... Powiedzmy to sobie wprost: burmistrz nie umie prosić, bo to nie w jego stylu), a jeśli już, to nie gadać z prominentnymi osobami w tym województwie. Lobbing leży.... Jeśli chodzi o urząd tam się nikt nie przejmuje interesantem - śmichy hihy, kawusia, ciasteczko no i nie tylko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 parking na dawnym dworcu ma rozwiązać problemy parkowania na całym osiedlu samsonowicza? Zapraszam Pana burmistrza do parkowania własnego samochodu na 2 koncu osiedla tak jak nam każe!!!!!! Jak ma ktoś z ulicy powiedzmy Gwarków parkować auto na nowym parkingu. Czy ktoś tu jest w ogóle poważny?? Przecież to bzdura ze 35 marnych miejsc w tak odległej od bloków lokalizacji rozwiąże problemy parkowania z całego osiedla. to KPINA !!!!!!!!!!!!!!!!! Panie Burmistrzu przejdź się Pan po osiedlu a nie nasyłaj tylko Straży Miejskiej. Rusz pan się i zapoznaj rzeczowo z problemem braku miejsc parkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oni sie ruszą z tego urzedu ale tylko na obiad do secesionu za nasze pieniadze. Tylko im imprezy w glowach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie interesuje w urzędzie co tak naprawde dzieje się w Łęcznej. Wszyscy są nastawieni wrogo na ewentualnego petenta. Kadra starych wyjadaczy siedzi w tych swoich gabinetach i robi słodkie miny, a tak naprawde nie wiedzą nic o współczesnej administracji zarządzaniu i marketingu. Dalekie im jest wiedza na temat Public Relations oraz kształtowania stosunków publicznych w stosunku do otoczenia. Osoby jak Czubacka Gontarkowa dawno już powiny odejsc, niech młodzi prowadzą i kierują w nowoczesny spsoób zasobami i administracją urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby jeszcze ci młodzi mieli o tym pojęcie... Teorię ze studiów to mogą sobie wsadzić. Wykup gruntów i tak był obowiazkiem gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak? a ty wielka urzedniczko bo pewnie tu głos zabierasz, masz pojecie o czym kolwiek.? Nie jeden młody umie pięć razy tyle co ty. straszne masz obowiazki pić kawe i przeglądać naszą klase. A sorki zapomniałam jeszcze ze na taru w godzinach pracy nie zapomnisz odwiedzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha ale idiotka z ciebie taka ~mała~ jestem 21-letnim chłopakiem i przynajmniej nie jestem ślepy jak ty i nie jestem chodzącą zrzędą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślepy może nie ale pedła napewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem 21 letnim chłopcem, lubieee przewbywać z chłopcamiiii, nie jestem zrzędąąąą lubie jak inni chłopcyyy mnie popychająąą i dominuąąą ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...