Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiózł gratem dzieci do szkoły w Łęcznej

Utworzony przez Zed' s dead baby..., 12 września 2012 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Z pewnością kluczyki od Solarisa zostawił w drugich spodniach i nie chciało mu się wracać więc wziął Autosana. Kiedy w tym kraju dadzą ludziom na tyle zarobić żeby nie było takich akcji? Z czego zapłaci te 500zł skoro i tak 990 musi wyślinić na ZUS (Zakład Utylizacji Szmalu)? A może jest tylko pracownikiem (oczywiście na umowę zlecenie) i ma płacone od kilometra więc wystarczy na ten mandat skoczyć z ludźmi do Warszawki albo Łodzi? A nuż nie złapią... Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda konkurencja prywatnych fIrm przewozowych np.z PKS-em ,pchają się na przetargi,składają lewe kwity,pózniej jak dochodzi do przewozu to dają wraki lub ładują 80 dzieci do autobusu o możliwości 40.Ale jakie piękne odwołania piszą kancelarie prawnicze jak ktoś poczyta to uzasanienia jak z TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO, kto wykorzeni ten CHŁAM prywaciarzy.Byłem świadkiem jak 5-cio letnie dzieci wożone były na stojąco,na uwagę kierowca odpowiedział g...o cię to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej jeździ właśnie PKS Wschód. Firma znana z luksusów i rentowności. Haha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale ja dalej nie wiem czy to był PKS czy inny przewoźnik? Zdezelowanymi autosanami to raczej tylko PKS jeździ. Nareszcie sprawiedliwość nadeszła i ktoś to zbadał.Czas na kontrole PKS-owego ścierwa w powiatach ostrowieckim i opatowskim,czemu tam nikt tego nie bada ,a busy w ogole nie jeżdżą.Jeździ,śmierdzi potwornie i nikt tego nie kontroluje.Czas na porządki.Bo jak widać są 2 Polski ta normalna po prawej stronie Wisły i ta skorumpowana po lewej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w gminie Ludwin wygrała przewozy firma z Nr LSW.....patrz ŁĘCZNA 24 tam jest napisane jakimi extra autobusami wozi się dzieci,od roku nie miały badań technicznych.No ale marka Renault.Właściciel firmy w garniturze i krawacie i z obstawą kancelarii prawniczej.Dzieci stłoczone jak przysłowiowe kartofle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...