Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wirtualne Powiaty 3 - czy samorządowcy nas oszukali? mamy rok 2015

Utworzony przez ANDREW, 12 października 2015 r. o 00:16
Poproszę o: - skład zarządu i rady nadzorczej - oświadczenia majątkowe pana Jasia i Małgosi - fama niesie, że się dobrze wiedzie tej bajkowej parze a ja Internetu do dziś nie doświadczyłem. Ale WAŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie konkretnie kto to jest "Jaś i Małgosia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Baba Jaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie konkretnie kto to jest "Jaś i Małgosia"
Słuchaj! o projekcie wp3 w cycowie decydowało bardzo wąskie grono osób, dwoje radnych powiatowych i wójt, a że w cycowie była "oczekiwana zmiana miejsc" wcześniejszy wójt został radnym. tak że widzisz, ci sami ludzie od samego początku tego  niedziałającego projektu, nie wiem sama dlaczego ten temat był przemilczany w okresie wyborów samorządowych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj! o projekcie wp3 w cycowie decydowało bardzo wąskie grono osób, dwoje radnych powiatowych i wójt, a że w cycowie była "oczekiwana zmiana miejsc" wcześniejszy wójt został radnym. tak że widzisz, ci sami ludzie od samego początku tego  niedziałającego projektu, nie wiem sama dlaczego ten temat był przemilczany w okresie wyborów samorządowych 
Byle co źresz i byle co wypisujesz.Zmień dietę lub dietetyka.Spytaj blizszą osobę dlaczego tak działała od 2010r.Po co zasmiecac forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 2010??? - nieudolny jak samorząd 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty ''CZŁOWIECZKU''tak wszystkich krytykujesz może pochwal się co zrobiłeś oprócz ''pod siebie'' dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem obywatelem, i mogę oceniać samorząd! Płacę na WAS! Kur.a mać, jasne?! chcę wiedzieć kiedy będzie internet, to dużo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekajcie a się do czekacie jak mówi Pismo Święte.... A tak na poważnie, o WP zaczęto mówić juz w 2008 r. Dziwne jest to, że mimo tego, ze ludzie maja prace, jest nowy budynek, są wypasione auta, prace nad projektem trwają tyle lat, pieniadze z unii płyną a efektów od kilku lat nie widać. Ktoś się za to powinien wziąć. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem obywatelem, i mogę oceniać samorząd! Płacę na WAS! Kur.a mać, jasne?! chcę wiedzieć kiedy będzie internet, to dużo?
Informację można uzyskać u każdego partnera projektu zadając pytanie w formie papierowej czy elektronicznej zgodnie z KPA do 30-tu dni  muszą udzielić informacji.Żadna jednostka administracji czy gospodarcza nie ma obowiązku udzielać informacji na forum ''osobie'' anonimowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informację można uzyskać u każdego partnera projektu zadając pytanie w formie papierowej czy elektronicznej zgodnie z KPA do 30-tu dni  muszą udzielić informacji.Żadna jednostka administracji czy gospodarcza nie ma obowiązku udzielać informacji na forum ''osobie'' anonimowej.
Jesteście śmieszni Państwo samorządowcy! Budujecie pod hasłami "budowa społeczeństwa informacyjnego", " wykluczenie cyfrowe" a ze strony WP3 gów.o mozna się dowiedzieć, jedyna informacja pewna to taka że budowany z takim mozołem WP3 dalej nie działa a korzyści odnieśli jedynie samorządowcy żrąc i pijąc na imprezach na cześć WP3! takie to zbudowaliście społeczeństwo informacyjne że trzeba sięgać dalej do KPA i 30 dniowych terminów BRAWO NIEUDACZNICY, BRAWO SAMORZĄDOWCY 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 30 dni ;przeczytaj artykuł jest możliwość poniżej ,dowiesz się więcej i będziesz spokojniejszy/a/.Miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście śmieszni Państwo samorządowcy! Budujecie pod hasłami "budowa społeczeństwa informacyjnego", " wykluczenie cyfrowe" a ze strony WP3 gów.o mozna się dowiedzieć, jedyna informacja pewna to taka że budowany z takim mozołem WP3 dalej nie działa a korzyści odnieśli jedynie samorządowcy żrąc i pijąc na imprezach na cześć WP3! takie to zbudowaliście społeczeństwo informacyjne że trzeba sięgać dalej do KPA i 30 dniowych terminów BRAWO NIEUDACZNICY, BRAWO SAMORZĄDOWCY 
zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram nie ze wszystkim i nie wszystko.Podczs przemian ustrojowych w latach 90-tych na okrągło w TV leciały spektakle z udziałem energoterapeutów Pana Zbyszka i aby ludzie nie używali rąk do niecnych celów trzymali na platikowych butelkach z wodą,drugi z energoterapeutów  Kaszpirowski przemawiał ''TOLKI SPAKOJNO,TOLKI SPAKOJNO'' no i co teraz- bedą zmiany -CHYBA?.Tolki spakojno tolki spakojno!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzisiejszym forum toczy się wątek o osiedlowych budżetach obywatelskich gdzie mieszkańcy mają decydować o 25tys zł! w WP3 chodzi o dziesiątki mln złotych które poszły w błoto! może ktoś złapię ten temat za rogi  na co samorząd przekręca swoich mieszkańców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie błoto w miejscu gdzie pobudowane jest CENTRUM ZARZĄDZANIA SIECIĄ i wieża przekaźnikowa -nigdy błota nie było tylko mała kałuża koło kotłowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małe bagno :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA ILE KADENCJI MA BYĆ JESZCZE ROZCIĄGNIĘTA TA BUDOWA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie projekty trochę trwają nie przesadzajcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowsze wiadomości z WP 3, zapewniamy, że internet bedzie prawie taki szybki jak LTE i ruszy w kwietniu 2016, Niestety wydając te ponad 30 milionów z UE i po 80 tysięcy rocznie od karzdego samorzadu (partnera) zpomniano o kupnie urządzeń odbiorczych a są one bardzo drogie i narazie sztab dowodzacy w łecznej głowi się jak wydusic dodatkowe pieniądze od samorzadów. Dodatkowo jest jeszcze jeden problem te kilkanaście osób zatrudnionych w Łecznej do obsługi sieci to nie są byle robole do wykonywania instalacji i te prace trzeba bedzie zlecić firmom zewnętrznym co również bedą musiały pokryć samorządy. Panopwie Wójtowie przyjmijcie w końcu do wiadomości, ze im dłużej w tym tkwicie tym coraz wiecej dokładacie do interesu oraz, że warunkach wolnorynkowych  gówniany i drogi internet raczej nie będzie się sprzedawał. Pozwijcie w końcu do sądu ludzi, którzy okłamują was od kilku lat i bezczelnie pobierają za to pieniądze.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...