Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Gmina Ludwin

Utworzony przez Grzegorz, 15 października 2018 r. o 10:27
Zapraszam do obejrzenia spotkania wyborczego Kandydata na Wójta Grzegorz Wrońskiego ***s://youtu.be/EM2_HNwEmVQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezentacja bardzo ciekawa, facet nie wypadł sroce spod ogona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że człowiek nie ma pojęcia o samorządzie, obiecuje gruszki na wierzbie, krytykuje wszystko w koło, na zebranie w Dąbrowie nie przyszedł startując z tej miejscowości na radnego u siebie w kolonii też nie był podobno, widać gdzie ma nas jako mieszkańców, karierowicz i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że człowiek nie ma pojęcia o samorządzie, obiecuje gruszki na wierzbie, krytykuje wszystko w koło, na zebranie w Dąbrowie nie przyszedł startując z tej miejscowości na radnego u siebie w kolonii też nie był podobno, widać gdzie ma nas jako mieszkańców, karierowicz i tyle.
 Dokładnie tak! Dobrze, że wybory już w niedzielę, bo ta kampania jest śmieszna. Mam nadzieję, że wspomniany Pan pogodzi się z porażką i da spokój Gminie Ludwin. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my wszyscy mamy nadzieję, że już w następnych wyborach nasz ukochany pan i władca zostanie jednomyślnie, dożywotnio wybranym wójtem stulecia albo i tysiąclecia. Może wówczas, po latach, mieszkanka której tak bardzo do śmiechu zrozumie na czym polega demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo W trakcie zebrań, które się odbywały byłem w pracy i nikogo nie ignorowałem, skoro uważajcie, że jestem karierowiczem i jako radny mogę zrobić oszałamiającą karierę to cóż macie do tego prawo... A to, że poświęcam swój czas aby pokazać nieprawidłowości i patrzeć władzy na ręce oceniacie jako śmieszne no cóż też macie do tego prawo. Nie płaczcie tylko potem jak nikt wam nie pomoże w walce ze szkodami górniczymi a wartość Waszej ziemi będzie zerowa... Nasza Pani Radna nawet nie wie jaka jest kwota budżetu gminy i jego podstawowe składowe ale głosujcie na nią dalej a co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu w dniu i godz. w ktorej było zebranie w Kol. Dratów czyli Twojej miejscowości nie był Pan w pracy lecz robił Pan spotkanie przedwyborcze u siebie w domu. Jedna z kandydatek na radną z Pana komitetu się pomyliła i zamiast do Pana domu przyszła pod świetlicę wiejską i to powiedziała !!! Wszyscy wracając z zebrania widzieli jak zjeżdżają się do Pana kandydaci na radnych. A szkoda bo opróócz wójta był Dyrektor z Kopalni i mógł Pan zadać pare pytań, znowu Pan mija się z prawdą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wroński przez kilka lat nie pojawił się na żadnym zebraniu wiejskim bo praca ważniejsza, więc jak myślicie, czy dobrze będzie reprezentował interesy miejscowości? Czy wtedy będzie znowu pracował biedaczek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...