Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Jawidzu: 27-latka zginęła w czołowym zderzeniu

Utworzony przez gość, 22 stycznia 2011 r. o 09:59 Powrót do artykułu
ogromne wyrazy wspóczucia!!!! sama jestem w tym wieku i również mam dziecko, poza tym mieszkam niedaleko. to wielka tragedia i strata, dzielę się z Państwem smutkiem i żalem.[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem jedną z pierwszych osób po wypadku próbowaliśmy wyrwać drzwi mieliśmy jeszcze nadzieję...niestety...było nas z każdą chwilą coraz więcej i dalej nie mogliśmy jej wydostać łącze się w bólu z jej mężem i dziećmi..nikomu nie życzę takiego przeżycia... ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 miesiące temu w wypadku zginął mój brat, miał zaledwie 17 lat, wiem co teraz czuje rodzina Justynki[*]. Bardzo Wam współczuje . Znam męża Justyny,Przemek proszę Cię trzymaj się. Nie będę Was pocieszać bo po takiej tragedii żadne słowa nie są pocieszeniem. Jesteśmy z Tobą Przemku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że próbowałam wytłumaczyć ludziom, gdzie lezy ta miejscowość nie znaczy, że jestem krową bez serca! Zginęła młoda osoba, która miała całe życie przed sobą. Jest to przykre i niesprawiedliwe. Jednak nie znałam jej i przykro mi, ale świeczki w oknie palić nie będę ani rozpisywać się o swoim żalu, bólu itp, bo byłabym zwykłą hipokrytką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka strata dla rodziny zmarłej oraz dla kierowcy samochodu z którym się zderzyła i jest nie jasne z jaki bo redaktor pisze raz z osobowym i drugi z ciężarowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny i męża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...