Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Zofiówce: Samochód w rowie

Utworzony przez Anonimowy, 4 grudnia 2011 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Chyba ten kto to pisał miał padaczke !!! jak ktoś nie zna sytuacji ten sie niech nie odzywa !!!!!!!!!! żal mi was ludzie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was ludzie nie wiecie nic a sie odzywacie !!!! to wy chyba macie padaczke ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ogromną prośbę do redakcji Dziennika Wschodniego, aby na przyszłość zamieszczali tylko sprawdzone informacje. Czasami jest lepiej nic nie napisać, niż podawać nieprawidłowe informacje. Nikt bowiem nie zdaje sobie sprawy z późniejszych konsekwencji, jakie może wywołać brak rzetelności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ogromną prośbę do komentujących: napiszcie dlaczego informacje jest nierzetelna a nie mamy się domyślać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...