Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypalanie śmieci na terenie GS w Milejowie

Utworzony przez FanS., 30 czerwca 2009 r. o 21:37
Chciałbym poruszyć temat: wypalanie różnych śmieci na terenie Gminnej Spółdzielni w Milejowie tj. przy sklepie monopolowym, chemicznym i koło piekarni. Spalane są między innymi różnego rodzaju opakowania foliowe i plastikowe. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jak bardzo szkodliwe dla środowiska jest spalanie plastiku i innych śmieci. Z tego co wiem były już interwencje u p. prezesa GS, ale one nie przyniosły żadnego skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FanS. napisał:
Chciałbym poruszyć temat: wypalanie różnych śmieci na terenie Gminnej Spółdzielni w Milejowie tj. przy sklepie monopolowym, chemicznym i koło piekarni. Spalane są między innymi różnego rodzaju opakowania foliowe i plastikowe. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jak bardzo szkodliwe dla środowiska jest spalanie plastiku i innych śmieci. Z tego co wiem były już interwencje u p. prezesa GS, ale one nie przyniosły żadnego skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ten GS w Milejowie już do śmieci należy, głównie Prezes i jego zastępczyni oraz magazynier - na placu - ZŁODZIEJE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sznyt napisał:
Bo ten GS w Milejowie już do śmieci należy, głównie Prezes i jego zastępczyni oraz magazynier - na placu - ZŁODZIEJE!!!!!!
OOO, chętnie podjąłbym ten temat, więcej szczegułów mogę podać, odezwijj się sznyt!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...