Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za suczysko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....każdy Ukr zaraz po przyjeździe do nas powinien być konfirmowany na katolicyzm albo niech od razu wraca do siebie. Działać przeciw Panu bogu mogą u siebie, a nie na świętej ziemi Polskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz latami bedziemy łożyli na jej utrzymanie,deportować i niech tam odbywa karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....każdy Ukr zaraz po przyjeździe do nas powinien być konfirmowany na katolicyzm albo niech od razu wraca do siebie. Działać przeciw Panu bogu mogą u siebie, a nie na świętej ziemi Polskiej!
 Patiotka a skąd wiesz czy mama Madzi nie była katolikiem? Albo morderca Kristiny? Religia nie ma tutaj znaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestem adoptowany, biologiczna matka nie chciała mnie widzieć na oczy, ale dziękuję BOGU JEZUSOWI że nie zabiła mnie, nie wyrzuciła gdzieś. Jeśli żyje to niech jej BÓG błogosławi i obyśmy spotkali się w Bożym Królestwie. Najgorszy nawet człowiek dopóki żyje może dostąpić zbawienia i porzucić grzechy ______ google : "Jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów część 6 moja adopcja "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gzila się a dzieci na świat się nie prosiły same i żeby potem je zabijać! Szkoda że nie ma kary śmierci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można wypisywać i komentować takie bzdury jeśli nie zna się prawdy? ! w dzisiejszym świecie łatwo kogoś zaszczuć i zniszczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiesić qooorwiszcze na haku rzeźnickim za piździorę, a alfonsa za jaja na drzewie! Dodatkowo, przyjeb.ć qoorwiszczu, tasakiem w łeb i oblać kwasem solnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie szanowny dawca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka suka powinna byc deportowana do swojego kraju i tam odsiadywac kare a nie utrzymywac scierwo w naszym kraju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że większość komentujących to faceci, nie macie cb pojęcia o porodzie!to nie oceniać!Jakby chciała zabić to zrobiłaby to gdzieś w ukryciu a nie w zakładzie pracy,to że ukrywała to fakt ale może była w szoku..logiczne,skoro siostra znalazła ją dopiero po porodzie to gdzie miała kłaść to dziecko,wiele pytań. A nikt nie wie,nawet sąd co w tym czasie myślała, nasze sądy to też nie takie cacy.Ja tylko się zastanawiam,ilu z lekarzy zabiło dzieci?ilu ojców najpierw uprawia seks a potem nie chce potomstwa no i ile matek zabiło w swoim łonie,.. rzucajcie kamieniami grzesznicy...Bóg każdego rozliczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ścierwo do utylizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre kobiety nie powinny mieć nigdy dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będziemy toto karmić przez kilkadziesiąt lat? Sciąć siekierą tak jak jej babuleńka naszą babcię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniam tego co zrobiła ponieważ nigdy nie byłem i nie będę w ciąży i nigdy też nie byłem pod presją w strachu. Jest to jednak przykre jakie warunki zapewniamy pracującym w naszym kraju obcokrajowcom. Nie wierzę, że kobieta zatrudniająca się w spożywcze nie miała robionych badań. Pracodawca musiał wiedzieć o stanie zdrowia tej kobiety. Mimo to bez skrupułów korzystał z taniej siły roboczej do samego końca. Nie jestem też sędzią czy prawnikiem nawet ale dożywocie to moim zdaniem zbyt wysoka kara. Mamy teraz przypadek gdzie kobieta produkująca trumny zamiast wezwać pogotowie do pracownika z Ukrainy, którego zatrudniała na czarno, wywiozła go ponad 120km do lasu po tym jak ten stracił przytomność. Grozi jej maksymalnie 5 lat za nieudzielenie pomocy. Człowiek zmarł, kobieta próbowała zacierać ślady, utrudniła w tym momencie pracę policji, a jedyny zarzut jaki prokurator jej postawił to nieudzielenie pomocy. Kobieta bała się konsekwencji finansowych za zatrudnianie ludzi na czarno, wiec wolała poczekać aż facet umrze i wywieźć jego ciało tak daleko do lasu aby zwierzęta się zajęły zwłokami. Gdzie tu logika w tym całym prawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy ukraincy powinni byc z Polski deportowani a tz. "mniejszosc ukrainska" pozbawiona wszystkich praw obywatelskich z mozliwoscia wyjazdu w jedna strone na UPAdline. W Polsce nie ma miejsca dla zbrodniczego nazistowskiego banderyzmu i wschodniego barbarzynskiego bandytyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama przeszłam szok poporodowy.Dzisiaj mam już dorosłe dzieci. Nigdy po tym , co sama przeżyłam, nie potępiam kobiety. Tego nie da się opisać. Wiem jedno. Jak bardzo w takim momencie potrzebna jest pomoc kogoś bliskiego. Jak biegli mogli ocenić kobietę , że jest poczytalna? Milczała, przyglądała się bez słowa, poród w toalecie, ból, samotność, konieczność pracy. Gdyby biegli sami doświadczyli szoku poporodowego na swojej skórze,nie wydali by takiego orzeczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...