Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może sztabkę złota... jak ci od Burego z ZSL :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska język, trudna język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dOBRA ZMIANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę spóźnione ale życzę zeby dlugo sie pan nie męczył na tym urzędzie !!!!!!!wyborcy juz weryfikuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac ze uczył sie od najlpszych w UW w Lublinie.Lepsza zmiana.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boszeeeeeee jakie to jest żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi się taka scena z serialu DOM, gdzie obchodzone są imieniny czy urodziny jakiegoś ważnego dygnitarza i dostaje on w prezencie strzelbę, aby móc ustrzelić wszystkich wrogów ustroju. Jak widać nie trzeba sięgać do fikcji telewizyjnej aby poczuć absurd i zgniliznę polskiego urzędu ... ciekawe czy dzień imienin Pana Wojewody zostanie ogłoszony w LUW dniem wolnym od pracy a na jego cześć zorganizują procesję ze Spokojnej do Katedry? Bo to przecież ta sama partia ale ranga jakby wyższa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wizytówkę z polecenia za 40 baniek można ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pycha i szmal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tupet i bezczelność to mało powiedziane juz w tym momencie powinien zniknąć z tego stołka-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żona pana starosty z łącznej została dyrektorem w urzędzie marszałkowskim, zobaczcie jakie to są układy...mydlenie oczu... liczy się tylko kasa...i plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co bredzi? w końcu jak to jest? w majlu " mam taką informację" a ten mowi że nie był inicjatorem informacji?? ale beka a z info wynika że maja byc podarunki, czy to obowiazkowe? czy tylko sugestia? jednym słowem .......aż nie wierzę że coś takiego może mieć miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takich ludzi nie ma miejsca w życiu publicznym! Widać już nauki, które zaczerpnął w Urzędzie Wojewódzkim. Zresztą PiS już pokazuje w regionie swe prawdziwe oblicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mil wyszedł ze starostwa to znaczy że autorem jest ten pan albo jego podwładny. Jest 9.45 - czemu nie podał się jeszcze do dymisji ?? Miało być uczciwie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat łęczyński funkcjonuje po raz pierwszy w historii od 20 lat,cały ten czas funkcje kierownicze w Starostwie sprawowały osoby bedące mieszkańcami powiatu.Obecną kadencję rozpoczeto od "desantu SPADOCHRONIARZY".Postawa MORALNA???? ETYKA???? to są podstawy ludzi na odpowiedzialnych stanowiskach.Od paru lat te słowa w Polsce są nieznane,a cełe życie mi tłumaczono,że przykład idzie z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie zaczynają ,ciekawe czy będą KOTARY w korytarzu na wejściu do kierownictwa w Sejmie są,a zawsze do pewnego czasu nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś coś gdzieś słyszał i dopowiedział. Żona BURMISTRZA ŁĘCZNEJ !! została dyrektorem departamentu Certyfikacji i Płatności w Urzędzie Marszałkowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po fotce widać, skąd te standardy. Takie fotki to modne były w PRL-u, co za typ zawsze tak podpisuje kwity bez patrzenia?? Rację ma Teodor Kosiarski, były burmistrz Łęcznej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje za prostactwo urzędasów z pisu i brak mózgów pod deklem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rady miasta w Lublinie się nie dostał to gdzieś trzeba było "swojego" upchnąć. Dla mnie osobiście to człowiek odrobiny kultury i wyczucia sytuacji. Widziałem go co prawda tylko raz na spotkaniu opłatkowym, ale to mi wystarczyło. Wygłosił przemówienie nie pasujące w ogóle do okazji, bo coś tam o budowaniu dróg. A co mnie najbardziej wzburzyło to podczas występu dzieci przesiedział cały czas z nosem w komórce coś tam pisząc i tylko zerkając co jakiś czas na scenę. Dla niego to były chyba jedynie dzieci, więc nie ma co oglądać. Trochę szacunku dla innych panie... solenizancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...