Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie  lekarze  codziennie  otrzymują "" prezenty""i jakoś  nikt nie protestuje! !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to bartol odpowiedział Kuczyńskiemu. Ten kto nie rozumie łęczyńskiej polityki, powinien to przeczytać lle24 .pl/polityka/imieniny-wicestarosty-leczynskiego-zabolaly-bylego-radnego-kuczynskiego/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy wy czytaliście chociaż artykuł? Pana Dawida kojarzę z aktywności studenckiej i mogę ze 100% pewnością zaświadczyć, że nie żadne prezenty mu w głowie, a drugiej tak pracowitej osoby na rzecz społeczności lokalnej to nie poznałem. Ktoś mu chce po prostu zaszkodzić, sam mail pewnie wysłała urzędniczka nie do końca precyzując, że chodzi o symboliczne rzeczy dla dzieci. Natomiast Panu Teodorowi taki artykuł bardzo na rękę, bo jest z przeciwnej opcji politycznej, a skoro pisano żeby nie przynosić alkoholu to widocznie do tej pory takie prezenty były regularną praktyką... Myślcie samodzielnie, a nie to co Wam media narzucą, że macie myśleć.
 Chyba cię, człowieku, Pan Bóg opuścił! Przeczytaj jeszcze raz, a dokładnie, artykuł, i schowaj się za szafę ze wstydu, że ręczysz za kogoś takiego! Imieniny to sobie może w domu obchodzić a nie nakłaniać samorządowców do składania mu życzeń i przynoszenia prezentów! Za coś takiego w każdym cywilizowanym kraju znika się z polityki na zawsze! I co takiego, żałosny wazeliniarzu,  wypracował ten pan na "rzecz społeczności lokalnej"? Wymusza prezenty, którymi będzie "nagradzał" uczestników konkursów? Przecież to wyjątkowy wstyd! I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek odpuść trochę. Nie zostałeś radnym i po co ten jad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostujcie kłamliwy artykuł - Kostecki mówił, że jak ktoś już coś przyniesie to niech to będą misie lub piłki na nagrody dla dziecie. Co za kłamliwa gazeta i te wasze burackie komentarze
 Ty tak poważnie? Imieniny to jego prywatna sprawa i wysyłanie maili, że oczekuje się konkretnych prezenów jest chore (bo najprawdopodobniej adresaci wcale nie planowali iść z życzeniami). A nagrody jak chce rozdawać, to niech sobie kupi a nie wymusza! Może PIS zaopiekuje się tym panem specjalnej troski i umieści go na mniej eksponowanym stanowisku, bo robi obciach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciach był jak Kuczyński wziął kasę za komisje bezpieczeństwa a dziennik się tym jakoś nie zainteresował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciach był jak Kuczyński wziął kasę za komisje bezpieczeństwa a dziennik się tym jakoś nie zainteresował
 Albo jak szedł do wyborów w poprzedniej kadencji z hasłem że obniży diety (a był zwykłym radnym za Niwińskiego i brał ok 1200), został najpierw przewodniczącym komisji (wiadomo jakiej i jak jej przewodniczył) - 1680 i cisza o obniżce, został członkiem zarządu (ponad 2K) i dalej buźka w kubełek i bul bul. Jak powiat zaczął pod jego zarządem walić sie to wielką obniżkę zafundował, gdzie zwykły powiatowy radny bierze 950 czyli i tak więcej niż po dzisiejszej podwyżce gminny (800 zł - i to też go zabolało). Hipokryta jak i jego mentor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahaha no tak, bo poprzedni starosta wcale i w ogóle nie obchodził imienin w urzędzie. Kostecki wprowadził nowe porządki, faktycznie! W oczy kole fakt, że ten młody człowiek nie chciał alkoholu (no prawdziwy skandal!), tylko mając na względzie panującą praktykę, ośmielił się prosić o prezenty nie dla siebie, a dla dzieci. Zbrodnia to niesłychana! Oj chyba komuś się tu mocno nie podoba, że młody, energiczny, piekielnie inteligentny i jeszcze empatyczny piastuje to stanowisko. Nie daj Boże, jeszcze zrobi coś dobrego dla tego powiatu i to dopiero będzie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie w tym pięknym bożonarodzeniowym okresie
 To mówiłem ja Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie "FAKE NEWSY" to specjalność TOTALNEJ OPOZYCJI ! Oni i w Święta będą robić świństwa ludziom związanym z PiSem, taka ich metoda działania : UMÓWILI się, żę MUSZĄ WRÓCIĆ do WŁADZY WSZELKIMI SPOSOBAMI - TUSK i jego kompania działają w Unii, a reszta histerycznie OPLUWA rządzących na wszelkie sposoby!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba raczej Żona burmistrza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomniki za zasługi kiedy będą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po raz kolejny pis równa się pazerni i samolubni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkretnie i krótko:  piszemy tu my mieszkańcy i nie tylko opcja którą starosta posądza, w rozesłanym emailu nie widzę wzmianki o jakichkolwiek dzieciach, nagrodach i innych bzdetach które nam usiłuje się wmówić, nie widzę też winy tej dziewczyny która to pisała, ale  widzę polecenie napisania i rozesłania tej "wiadomości" po prostu starosto wydawać polecenia jest najwygodniej a dawać nagany za swoje wpadki i obarczać podwładnych to już mobbing, i chamstwo, i nie jestem ani Grzesiem , ani Ku....,  i nie zauważyłem aby piszący mieszkańcy po nazwisku cie tu wymieniali w przeciwieństwie do pisowskich troli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, powiat nie ma kasy na parenaście piłek czy książek dla dzieci ..... To niech facet weźmie się za robotę i pozyska środki zewnętrzne na organizację konkursów a nie jakieś żebractwo urządza. Niech raz do roku z własnej kasy kupi 10 piłek i 10 pluszaków na nagrody w konkursach a nie takie ściemy wali!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy z PiSu są święcie przekonani, że ludzie, iż kochają i czekają tylko na informację kiedy są imieniny albo urodziny aby z podarkiem wpaść. Oni tacy przegięci, że do roboty to się nie palą, jedynie do zabawy w wysyłanie kartek świątecznych, wieszanie lampek choinkowych i wręczanie nagród. Wiem co mówię, pracuję w urzędzie gminy - na takiego "Dyzmę" z PiSu muszę teraz patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona burmistrza a nie starosty !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy z PiSu są święcie przekonani, że ludzie, iż kochają i czekają tylko na informację kiedy są imieniny albo urodziny aby z podarkiem wpaść. Oni tacy przegięci, że do roboty to się nie palą, jedynie do zabawy w wysyłanie kartek świątecznych, wieszanie lampek choinkowych i wręczanie nagród. Wiem co mówię, pracuję w urzędzie gminy - na takiego "Dyzmę" z PiSu muszę teraz patrzeć.
 Ja nigdy pochlebnych słów o burmistrzu tu nie pisałem, natomiast w sprawie Dawidowych prezentów na sesji zachował się jak trzeba, a w ogóle to z dotychczasach obejrzanych sesji wyrata tam na rozsądnego radnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na TVN 24 Superwizjer o "niewinnych pisiorkach" manipulujących przebiegem trasy S 12 zamiast po terenach nieużytkowanych pójdzie po terenach zabudowy jednorodzinnej bo tam wykupili działki niewinni urzędnicy poprzedniego prezydenta.Jak mi szkoda niewinnych ludzi i kierowców którzy zamiast po prostej drodze pojadą esami-floresami ,aby nakarmieni zostali cawaniacy.Gmina bedzie podzielona drogą expresową,objazy po 5 km npa do szkół swojego pola itp.itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan vice-starosta w ten sposób chciał podnieść swój autorytet a wy prości ludzie tego nie zrozumieliście , toż to inteligent co za profesorem garnkiem (przypomina A Siwaka) teczkę nosił i to jest jego wielki dorobek zawodowy . Szkoda tylko , że samorząd powiatowy został sprowadzony do roli przechowalni ''pisiewiczów''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co o tej sytuacji myśli cichy koalicjant? gdzie ta nowa jakość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...