Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabytkowy pałac sprzedany. Co się w nim znajdzie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2018 r. o 17:56 Powrót do artykułu
może zamiast Kijan niech fundacja napisze co udało im się zrobić z Zawieprzycach? Jaki rozwój turystyki nastąpił? dziura tablica tylko została, gdzie te zainwestowane miliony? Siedzieli tam dosyć długo, więc gdzie te rzesze turystów? ile osób w Zawieprzycach żyje z turystyki? :) rozwój turystyki to taka sama ściema jak walka z globalnym ociepleniem!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jawny żart z podatników taka sprzedaż. Wstydżcie sie urzędniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie. Do dna.  Jestem z wami i ma nadzieje ze pokażcie tym malutkim ze mozna cos zrobic i ze przede wszystkim warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz czlowieku o czym piszesz.  W kijanach będzie zajebiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz czlowieku o czym piszesz.  W kijanach będzie zajebiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czy im sie uda. Znam chlopakow i kasie i trzymam za nich kciuk. Nalezy sie wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jawny żart z podatników taka sprzedaż. Wstydżcie sie urzędniki! Tylko do wyborów. Nikt ich więcej nie wybierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny napisał:
Ciekawa jestem czy im sie uda. Znam chlopakow i kasie i trzymam za nich kciuk. Nalezy sie wam
 Czego nie napiszecie oswoich dokonaniach w Zawieprzycach? ile tam udało się zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawieprzyce jak niszczały tak niszczeją. To ta sama fundacja. Tylko ślepiec mógł sprzedać pałac za takie marne grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co? Oni mieli remontować Zawieprzyce?? To jakaś nowość. Ponoć chorągiew rządzi w Zawieprzycach. No i jak widać kiepsko doprowadzają do porządku :-D A majówka w tym roku będzie ??? ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Pan takie obejście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co? Oni mieli remontować Zawieprzyce?? To jakaś nowość. Ponoć chorągiew rządzi w Zawieprzycach. No i jak widać kiepsko doprowadzają do porządku :-D A majówka w tym roku będzie ??? ;-)
 tyle lat siedział ten tank tank w szkole i efektów faktycznie nie widać, turystów tak samo, wszystkie sukcesy na papierze, dlatego nie wiem na jakiej podstawie wydzierżawiono im na tak długo pałac? chciałabym zobaczyć pełną listę beneficjentów szlaku Sobieskiego z naszej gminy, wszędzie powołują się na transparętność :) czy to też ściema????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czy im sie uda. Znam chlopakow i kasie i trzymam za nich kciuk. Nalezy sie wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje niech rada fundacji wezmie sie za glowe prezesa swej fundacji. Jak mozna tyle przepalcic za pałac. Przeciez on jest wart wedlug wyceny 2.5 mln. Czyli przeplacili ponad 800 tys.  To jakas kpina. Ja na ich miejscu bym tego nie kupił. Dla porównania palac w Puławach w duzonlepszym stanie jest wystawiony za 1.5 mln.   Kpina. Palac zostal pezeplacony a natym zyskuje tylko starostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbcie coś w Zawieprzycach bo wam się całkiem rozwalą,od Lublina około 25 km a ludzie jeżdżą ponad 70 km do Janowca.Przy odrobinie pomyślunku i niewielkim zainwestowaniu mozna robić rożne turnieje i zabawy dworskie.A obecnie to tylko "majówka"przeważnie w deszczu albo majowym zimnie.W gębie to wy mocni nic pozatym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sobie p...le palcami po stole napisał:
Róbcie coś w Zawieprzycach bo wam się całkiem rozwalą,od Lublina około 25 km a ludzie jeżdżą ponad 70 km do Janowca.Przy odrobinie pomyślunku i niewielkim zainwestowaniu mozna robić rożne turnieje i zabawy dworskie.A obecnie to tylko "majówka"przeważnie w deszczu albo majowym zimnie.W gębie to wy mocni nic pozatym.
 tak, tak... turnieje rycerskie i zabawy dworskie tylko za swoje a nie za pieniądze podatnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie za pieniądze podatnika? Inni patrzą jak taki Kuczyński żyje za publiczne pieniądze, jak żona znalazła prace w MOPS, wcześniej nie mogąc znaleźć w lubelskich urzedach, jak pobrał 6 tys zł za nic w starostwie, jak w godzinach pracy obsługuje portal, z którego przecież nie czerpie żadnych korzyści :) Inni też by chcieli pokorzystać trochę z publicznego grosza, a co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Kuczyński -Zawieprzyce ?coś sie komuś w główce poprzestawialo,chyba odzywianie albo trunki nie te?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jakie pieniadze ciezkie to kosztuje. Z mila chcecia sprzedam moje 15.8 ha za polowe tej ceny. Ktos zaintereoswany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla fundacji za pomysł. Mam nadzieję ze wyjdzie tak jak zakkladali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...