Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadyma na zebraniu SM Skarbek

Utworzony przez Yoda, 9 maja 2012 r. o 14:12
no proszę, jaki prawnik się znalazł. I ten news z podwyżką za wodę - ciekawe co ma do tego spółdzielnia. A co do diet RN- każdy średniorozgarnięty wie, że jak rośnie najniższa krajowa czy inna krajowa, od której naliczane są diety to i te diety rosną. Możesz się zatem cieszyć, pewnie dieta wzrośnie kilka złotych. Jest baza do dalszego szkalowania, co? Jak masz takie wiadomości, to złóż doniesienie do odpowiednich organów, a nie swoje frustracje wylewasz anonimowo na forach. Żenada, żenda... Przegrywać też trzeba umieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę, jaki prawnik się znalazł. I ten news z podwyżką za wodę - ciekawe co ma do tego spółdzielnia. A co do diet RN- każdy średniorozgarnięty wie, że jak rośnie najniższa krajowa czy inna krajowa, od której naliczane są diety to i te diety rosną. Możesz się zatem cieszyć, pewnie dieta wzrośnie kilka złotych. Jest baza do dalszego szkalowania, co? Jak masz takie wiadomości, to złóż doniesienie do odpowiednich organów, a nie swoje frustracje wylewasz anonimowo na forach. Żenada, żenda... Przegrywać też trzeba umieć. Acha i zmień chłopie informatorów lub doradców. Bo piszesz deliktanie mówiąc dyrdymały że nowa Rada Nadzorcza dokonała jakichś przesunięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie tajny ten skład RN, skoro yodi już wie, kto jest nowym członkiem. hehe A może on jest wróżką wszechwiedzącą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj "tys" jesteś jak stara siekiera drwala, kup sobie okulary do czytania, albo nie pisz jak nie rozumiesz treści, nigdzie nie napisałem że znam nazwiska nowych radnych, bo ich nie znam,~i tak poza tym to w zasadzie są mi one tak potrzebne jak dziura w bucie, bo mnie nie obchodzą, bo mi na nich nie zależy, bo nie mają dla mnie osobiście znaczenia. Fakt jaki pozostaje, jest taki, że nigdy w tej spółdzielni, nikomu, a zwłaszcza prezesom nie zależało aby ktokolwiek z mieszkanców interesował się czymś więcej niż tym czy ma jakieś zaległości w płaceniu czynszu, a już najlepiej jakby wogóle o nic nie pytał, żeby mogli sobie uprawiać ogródek bez niczyjego nadzoru. Ps. Obejrzyj sobie jak wyglądają w XXI wieku wyglądają prawdziwe strony internetowe spółdzielni, albo dalej ugniataj chleb z pajęczyną na rany. PS2. Jak ci na kasie nie zależy to możesz i mi przelewać parę tysięcy rocznie, ja też nie pogniewam się, jak nie będziesz pytał, jak zapewne nie pytasz Zarządu skarbka, co się dzieje z twoimi pieniędzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj przepraszam zapomniałem się podpisać Yoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, można ??? da się ??? Jakoś dało się umieścić nazwiska nowych członków Rady Nadzorczej na stronie internetowej, i to nawet pomimo tego że w KRS nadal figuruje poprzedni skład. A propo's: Ale jak mniemam, jako człowiek znający prawo, wiesz, że teraz trwa wpisywanie członków RN do KRS ~ napisał niedawno "gość" Tak, ja znam prawo, ale "gość" raczej nie. Szkoda że Zarząd zapomniał na swojej stronie uwzględnić jeszcze nazwisk "przedstawicieli", a może celowo. A może się czegoś obawia. Chociaż zgodnie z obowiązującym statutem, Walne Zebranie Przedstawicieli jest najwyższym organem w tej spółdzielni. Czy aby na pewno, najwyższym ??? Przy tym niezależnym ??? Mam co do tego nieco wątpliwości. Czekam, mieszkańcy też pewnie czekają. Więc członkowie Zarządu: do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Skarbka otrzymują właśnie rozliczenia za wodę za ostatni kwartał wraz z informacją o kolejnej (!!!) podwyżce czynszów . Gdzie są te szumne zapowiedzi nowych członków rady nadzorczej o tym, że będzie taniej. Oczywiście zaraz podniesie się krzyk, że to przecież podwyżki niezależne od spółdzielni. No i w zasadzie mają rację, tylko po co było robić z siebie ..., kłamiąc ludziom, że będzie taniej. Ot, taka obłuda… Jednocześnie do treści rozliczenia dołączona została „Informacja”, że „… uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 21.06.2012 r. – począwszy od drugiego kwartału b.r. – zostaje ujednolicona cena podgrzewu 1m3 wody dla wszystkich mieszkań w SM Skarbek …” oraz wskazanie, że „… powyższa decyzja jest realizacją wniosków mieszkańców zgłoszonych na Zebraniach Grup Członkowskich w maju 2012 r. …” Oczywiście informacja ta oznacza, że na wszystkich Zebraniach Grup Członkowskich mieszkańcy zgłaszali ten sam wniosek, takich zebrań było trzy, więc zapewne w każdym protokole z tych zebrań będzie taka informacja o zgłoszeniu takowego wniosku. No cóż zobaczymy … Co ciekawsze, Rada Nadzorcza, złożona, ze światłych mędrców podjęła decyzję w dniu 21 czerwca b.r. o obowiązywaniu uchwały z mocą wsteczną od dnia 01 kwietnia b.r. co jest w Polsce niedopuszczalne, gdyż prawo jednoznacznie mówi, że ustawa czy też uchwała nie może działać wstecz. Ale przecież w Skarbku prawo nie obowiązuje, Zarząd i Rada Nadzorcza są ponad prawem, ha mają nawet takie układy, że ……. hoho. Zostaje jeszcze do omówienia sprawa ujednolicenia cen podgrzewu wody, ale tutaj pierwszeństwo ma Prokuratura … c.d.n.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...