Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrudnili synową starosty. Ale na zastępstwo

Utworzony przez gosc powiatowo gminny, 7 marca 2013 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Piecze dobry chleb i ciasto - ma kulturę i nie wypala łąk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Piecze dobry chleb i ciasto - ma kulturę i nie wypala łąk.
No wiesz,gdy kameleon znajduje się u władzy, zmienia barwę otoczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdfghjk napisał:
ale wam żal....... d*** sciska he he ma sie wtyki ma się prace wszedzie tak jest było i bedzie i nikt tego nie zmieni proste jak pier***enie
za komuny tego nie było, także nie pisz, że było, to pier***ona solidarność z lat 80 doprowadziła nasz kraj do nędzy i wyzysku przez tych co się dopchali do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgromca komuchów napisał:
Nie SOLIDARNOŚC CYCU , tylko Ryży z konfidentami i całą żydokomuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest to solidarność z lat 80 rozwaliła nasz kraj, gdzie ta obiecana druga japonia, kłamcy, gdzie te moje 100 tysięcy, klamcyyyyyyyy, oszukali nassssssssss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
za komuny tego nie było, także nie pisz, że było, to pier***ona solidarność z lat 80 doprowadziła nasz kraj do nędzy i wyzysku przez tych co się dopchali do koryta
[background=rgb(247, 247, 247)]Nie SOLIDARNOŚC CYCU , tylko Ryży z konfidentami i całą żydokomuną.[/background] [background=rgb(247, 247, 247)] to nie ryży mi obiecywał japonię i 100 tys. To ten co ma kupe dzieci mi je obiecywał i już pond 30 lat czekam na spełnienie tych obietnic, ciekawie za co on tak wypoczywa, [/background] http://www.fakt.pl/W...ly,80726,1.html http://www.fakt.pl/W...ly,64607,1.html http://www.fakt.pl/L...u,189178,1.html http://namonciaku.pl...400975.html?i=4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Piecze dobry chleb i ciasto - ma kulturę i nie wypala łąk.
Tak, Ferdek to nawet wysoka kultura olewania ludzi i prawa. Wystarczy zaglądnąc do ich BiP. Ale widocznie lubisz jak cie ktoś robi w wała .... co by ino z kulturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Piecze dobry chleb i ciasto - ma kulturę i nie wypala łąk.
LOL Dobre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tak, Ferdek to nawet wysoka kultura olewania ludzi i prawa. Wystarczy zaglądnąc do ich BiP. Ale widocznie lubisz jak cie ktoś robi w wała .... co by ino z kulturą.
Kurde w tym bip faktycznie nic nie ma, jakieś maksymalne jaja. Spróbujcie odszukać którąś uchwałę - tylko po numerku, zero możliwości wyszukania. Z ciekawości szukałem uchwały o dietach radnych. I to ma być tam e-administracja, powinni im zabrać wszystkie te dotacje na te wirtuale. Oprócz tego zadnych oświadczeń majątkowych za ostatnią kadencje - no niezle panie Przewodniczacy rady i starosto. Niezły przykład przejrzystości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak jest to solidarność z lat 80 rozwaliła nasz kraj, gdzie ta obiecana druga japonia, kłamcy, gdzie te moje 100 tysięcy, klamcyyyyyyyy, oszukali nassssssssss
CYCU przecież to BOLEK-KONFIDENT ci takich pierdół naopowiadał,a RYŻY ci obiecywał Irlandie,wszystko dokładnie POpie..rdoliłeś,jesteś z wyborczej czy z tvn-u ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Piecze dobry chleb i ciasto - ma kulturę i nie wypala łąk.
Jak piecze dobre ciasto to do ciastkarni ,a nie do urzędu.Każdy ma robić to co najlepiej spotrafi.Piekarz piecze chleb,krawiec szyje ubrania,stolarz robi meble,szewc szyje buty itp.....Cytat z Elementarza do I klasy z lat 50-tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pilna uczennica napisał:
Jak piecze dobre ciasto to do ciastkarni ,a nie do urzędu.Każdy ma robić to co najlepiej spotrafi.Piekarz piecze chleb,krawiec szyje ubrania,stolarz robi meble,szewc szyje buty itp.....Cytat z Elementarza do I klasy z lat 50-tych.
a hodowca koni co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do galopu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najlepsze synowa pana starosty jest w ciąży...ciekawe dlaczego wsadził ja tam i gdzie indziej zatrudnili by kobietę, która za moment pójdzie na zwolnienie i ma w przyszłości rok urlopu macierzyńskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D napisał:
Co najlepsze synowa pana starosty jest w ciąży...ciekawe dlaczego wsadził ja tam i gdzie indziej zatrudnili by kobietę, która za moment pójdzie na zwolnienie i ma w przyszłości rok urlopu macierzyńskiego...
NA PEWNO Z NIM I DLATEGO TAKIE POSUNIĘCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy o więccej informacji odnośnie naszych "władzach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Starosto , może Pan udawać PIS-owca ,PO-mena , nie zmienia to faktu ,że jest Pan tylko.... Niwińskim i tego się nie przeskoczy( taki defekt).Pana małostkowość ( powiem ,że żal d-ę ściska) spowodowała , że Pan dla sobie tylko wiadomych celów -czyli kasy jest gotowy wystawić na publiczny osąd swoją synową (z tego co podają forumowicze będącą w stanie ciąży--) i to w mojej ocenie Pana czyni człowiekiem o . którym ludzie porządni i mający dla siebie odrobinę szacunku nie rozmawiają......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślisz sobie,że jego to wzruszy to się mylisz,jego takie dyrdymały nie ruszają,nie ruszy go nic,nic z niczym nie zrobi,niczego nie zmieni...dalej będzie to samo robił.Człowiek bez serca w mojej ocenie, banalnie to brzmi, ale tak uważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi po co te dyskusje ? A synowa i tak sobie dalej pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie na jakiej podstawie zwolnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...