Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawieszenie organów powiatu i wprowadzenie komisarza? Wojewoda napisał do ministra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2018 r. o 09:31 Powrót do artykułu
AntyKosa napisał:
Kwiczą świnie odrywane od koryta. Pieknie tu będzie po wyborach.
 Pięknie bo Łęczna pięknieje z dnia na dzień,dobry gospodarz wie co robić i nie słucha nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwi kwi kwi świnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
kwi kwi kwi świnie!
  hrumkają pisowskie świnie, po wyborach będą kwiczeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
kwi kwi kwi świnie!
 To z mowy i pisma pozostało ci tylko "kwi,kwi,kwi" uważaj na ASF bo jurgiel zaspał i się rozszerza,mogą cię ZUTYLIZOWAĆ ale będzie smrodu!!!!!!!!!!!!!!Tak nn uważaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiczą świnie w starostwie. Już skończyli prace to mogą popisać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam! Tydzień temu jeden z pracowników starostwa, powiązany rodzinnie z Lepszą Łęczną, w asyście policji udał się na badanie krwi, bo odmówił dmuchania w balonik. Widziało go sporo osób przed szpitalem. To raczej nie po mocnej kawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Potwierdzam! Tydzień temu jeden z pracowników starostwa, powiązany rodzinnie z Lepszą Łęczną, w asyście policji udał się na badanie krwi, bo odmówił dmuchania w balonik. Widziało go sporo osób przed szpitalem.  To raczej nie po mocnej kawie.
 wielka mi sensacja, jakby ktoś nie wiedział że w samorządzie się wódkę pije wyluzuj z tymi meldunkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w starostwie chyba nikogo nie ma z lepszej lecznej.. co je nie w temacie hmm, a jaki wydział ? jesli mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński zamiast donosić oddaj 6 koła za komisje! Pozdrów żone w mopsie i brata w LW koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z radnych Lepszej Łęcznej nie pracuje w starostwie. Kuczyński jesteś żałosny. Oddaj 6 tys. za komisje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpiący Jurgiel napisał:
undefined napisał:
xy napisał:
xxx napisał:
undefined napisał:
   Najlepiej niech sejm przegłosuje delegalizację wszystkich samorządów gdzie nie rządzi PIS. Dudek podpisze
Ja proponuję delegalizację nie samorządów tylko PSL - to wszystko załatwi.
nie doczekanie twoje brudny łbie pisowski
Mam czystą głowę i co najważniesze czyste sumienie. W przeciwieństwie do peeselowców, którzy przyszli na świat głownie po to, żeby wykorzystywać innych. "Z pańskiego nie grzech brać" to wasza dewiza. Dlatego uważam, że delegalizacja jest jedyną szansą uratowana polskiej wsi i całej Polski przed waszą chciwością i lenistwem.
nie wsadzaj brudnego łba do polskiej wsi, gdyż pod waszymi rządami wieś by zdechła jak konie w Janowie, kupa nieudaczników, misieewiczów, ludzi skompromitowanych jak prezes ARiMR Obajtek skazany prawomocnym wyrokiem za przytulenie 1,5 miliona zł.
Napisałem o waszej chciwości i lenistwie, a zapomniałem wspomnieć o prymitywizmie. Poziom kultury przeciętnego peeselowca to coś pomiędzy dziewiętnastowieczną wsią pańszczyźnianą a współczesnymi mieszkańcami afrykańskiego buszu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast odszczekiwać i odwracać kota ogonem to lepiej czytaj ze zrozumieniem. Wyraźnie ktoś wcześniej napisał, że chodzi o osobę powiązaną rodzinnie z jedną osobą z Lepszej Łęcznej. Swoją drogą to dziwne, że ludzie tu niby piszą, niby wiedzą, a nic nie powiedzą. Trzeba dokładnie się przyjrzeć kto jest w Lepszej Łęcznej i kto pracuje w Starostwie. Zresztą, o ile to prawda to jest to rodzinny problem tych ludzi. Niby tacy uczciwi, porządni, przejrzyści, krystaliczni i lepsi od innych, a tu taka śmierdząca plama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdzi tu 6 tysiącami które Kuczyński przyjął ze starostwa.  Pozdrów żone w mopsie i brata w LW koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu po co prowokujesz czytelników, warto by jechali ci po nazwisku? I pozdrów starego, bo on też lubi se rurę opłukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zmień tę zdartą płytę bo naprawdę przykry jesteś. Zamiast tak szczekać, ciągle jedno i to samo lepiej stul te wary. Jeżeli potwierdzi się, że pod wpływem alkoholu i to w godzinach pracy był pracownik Starostwa powiązany rodzinnie z kimś z Lepszej Łęcznej to dopiero będziecie wyć z rozpaczy i żalu. A żeby was to faktycznie uderzyło i dotkliwie zabolało wy propagandziści od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Panie Grzegorzu po co prowokujesz czytelników, warto by jechali ci po nazwisku? I pozdrów starego, bo on też lubi se rurę opłukać.
 hehehehe dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IV napisał:
undefined napisał:
Potwierdzam! Tydzień temu jeden z pracowników starostwa, powiązany rodzinnie z Lepszą Łęczną, w asyście policji udał się na badanie krwi, bo odmówił dmuchania w balonik. Widziało go sporo osób przed szpitalem.  To raczej nie po mocnej kawie.
wielka mi sensacja, jakby ktoś nie wiedział że w samorządzie się wódkę pije wyluzuj z tymi meldunkami
 Bo WASZ to moze wszystko robić A FEE!!! tak nawet się mówi do pieska jak źle robi.Ale WAM to pasuje.Tak na ogół to w samorządzie się nie pije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwicz niedorzeczniku kwicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Kuczyński zamiast donosić oddaj 6 koła za komisje! Pozdrów żone w mopsie i brata w LW koniecznie
 może ktoś w końcu powie wprost że takie rozpasanie międzyinnymi doprowadziło do zapaści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
śpiący Jurgiel napisał:
undefined napisał:
xy napisał:
xxx napisał:
undefined napisał:
    Najlepiej niech sejm przegłosuje delegalizację wszystkich samorządów gdzie nie rządzi PIS. Dudek podpisze
Ja proponuję delegalizację nie samorządów tylko PSL - to wszystko załatwi.
nie doczekanie twoje brudny łbie pisowski
Mam czystą głowę i co najważniesze czyste sumienie. W przeciwieństwie do peeselowców, którzy przyszli na świat głownie po to, żeby wykorzystywać innych. "Z pańskiego nie grzech brać" to wasza dewiza. Dlatego uważam, że delegalizacja jest jedyną szansą uratowana polskiej wsi i całej Polski przed waszą chciwością i lenistwem.
nie wsadzaj brudnego łba do polskiej wsi, gdyż pod waszymi rządami wieś by zdechła jak konie w Janowie, kupa nieudaczników, misieewiczów, ludzi skompromitowanych jak prezes ARiMR Obajtek skazany prawomocnym wyrokiem za przytulenie 1,5 miliona zł.
Napisałem o waszej chciwości i lenistwie, a zapomniałem wspomnieć o prymitywizmie. Poziom kultury przeciętnego peeselowca to coś pomiędzy dziewiętnastowieczną wsią pańszczyźnianą a współczesnymi mieszkańcami afrykańskiego buszu.
 przeciętnemu ludowcowi do pięt nie dorastasz pigmeju,widzę że prawda boli gdy się mówi, że PISowiec to typowy dyletant i hipokryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...