Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawieszenie organów powiatu i wprowadzenie komisarza? Wojewoda napisał do ministra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2018 r. o 09:31 Powrót do artykułu
a typowy zslowiec to złodziej i donosiciel, a wprzypadku łęczyńskim cec***e go mega nepotyzm co o popaprańcach jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Swoją Wieś napisał:
:) napisał:
śpiący Jurgiel napisał:
undefined napisał:
xy napisał:
xxx napisał:
undefined napisał:
     Najlepiej niech sejm przegłosuje delegalizację wszystkich samorządów gdzie nie rządzi PIS. Dudek podpisze
Ja proponuję delegalizację nie samorządów tylko PSL - to wszystko załatwi.
nie doczekanie twoje brudny łbie pisowski
Mam czystą głowę i co najważniesze czyste sumienie. W przeciwieństwie do peeselowców, którzy przyszli na świat głownie po to, żeby wykorzystywać innych. "Z pańskiego nie grzech brać" to wasza dewiza. Dlatego uważam, że delegalizacja jest jedyną szansą uratowana polskiej wsi i całej Polski przed waszą chciwością i lenistwem.
nie wsadzaj brudnego łba do polskiej wsi, gdyż pod waszymi rządami wieś by zdechła jak konie w Janowie, kupa nieudaczników, misieewiczów, ludzi skompromitowanych jak prezes ARiMR Obajtek skazany prawomocnym wyrokiem za przytulenie 1,5 miliona zł.
Napisałem o waszej chciwości i lenistwie, a zapomniałem wspomnieć o prymitywizmie. Poziom kultury przeciętnego peeselowca to coś pomiędzy dziewiętnastowieczną wsią pańszczyźnianą a współczesnymi mieszkańcami afrykańskiego buszu.
przeciętnemu ludowcowi do pięt nie dorastasz pigmeju,widzę że prawda boli gdy się mówi, że PISowiec to typowy dyletant i hipokryta
Błyszcząca od potu buźka, kilogramy nadwagi i sznury oficerskie na strażackim mundurze... Hańbicie świętą służbę OSP. Mam nadzieję, że moje dzieci już nie beda musiały znosić waszych groteskowo przebranych wiejskch pseudodziałaczy. Won na śmietnik historii i nigdy stamdąd nie wracać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od strazakow się odwal nie dorastasz żadnemu nawet do pięt.Obetrzyj pokrzywa jad,który ci płynie z jamy gebowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie jestem zwolennikiem przerysowanych epitetów i unikam takich określeń! ale wbijanie ludziom do głowy że każdy fraza niepochlebna władzy to sączenie jadu jest śmieszne, a wy samorządowcy epatujecie tylko miłością??? jesteście śmieszni za nasze pieniądze  takie same chwyty stosuje tu jeden forumowicz wciskając nam że "komisarze" byli tylko za czasów rewolucji październikowej, pewnie jeszcze zaspał dziś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSP napisał:
Od strazakow się odwal nie dorastasz żadnemu nawet do pięt.Obetrzyj pokrzywa jad,który ci płynie z jamy gebowej.
Strażaków nazwałem święta służbą i mam dla nich najwyższy szacunek. Gardzę cwaniaczkami, którzy się do nch przyssali, rozumiesz? Nawet w tym momencie ich wykorzystujesz - weź peeselowskie winy na swoją klatę, a nie strażakami się zasłaniasz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek "maluczki" ma to do siebie ,że potrafi tylko krytykować i obrażać innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać wycie? Znakomicie! PSL i wąsaci Won z samorządu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz ciekawostka, wiecie kto był w komtecie rejestrowym Wspólna Sprawa? :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać wycie? Znakomicie! PSL i wąsaci Won z samorządu! U nas mówili "styl pysk" jak ktoś głupio  gadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUL 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać wycie? Znakomicie! PSL i wąsaci Won z samorządu! Wyją i wyć będą aż do wyborów. Żałośni nieudolni włodarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piejo kury piejo nie majo koguta, bo Kogut siedzi, pisowski senator siedzi, będą siedzieć prezydent , premier, ministrowie za nieposzanowanie konstytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie starostwa cisza, jak by było wszystko w najlepszym porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Piejo kury piejo nie majo koguta, bo Kogut siedzi, pisowski senator siedzi, będą siedzieć prezydent , premier, ministrowie za nieposzanowanie konstytucji.
 Coś czuję, że i mnie byś zamknął za nieprzychylne komentarze. Zdolny enkawudzsta. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Łęcznej też donosił do prokuratury za nieprzychylne komentarze. Potem uciekał jak telewizja przyjechała. Pogonimy was, zobaczycie po wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ileż w tej Łęcznej różnych "poprawiaczy",wziąć i ch Sejmu i ministerstw ,dopiero będzie "bajzel",gorszy jak obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co , niby urzednik, niby pijany, i wszyscy cisza, gruba szycha  ? a kto doniosł na policje ? , ale wy w tym starostwe sie pod***cie heeeh , ciekawe kiedy kontra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nokia napisał:
no i co , niby urzednik, niby pijany, i wszyscy cisza, gruba szycha  ? a kto doniosł na policje ? , ale wy w tym starostwe sie pod***cie heeeh , ciekawe kiedy kontra :)
 sam nie pił, dziwne że tylko on, ale jak widać równi i równiejsi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpier#alacie się w tym starostwie pieknie. Czuć już komisarza. Kuczyński łapy precz od powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wieloletni zasłużony????To chyba bujda na resorach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...