Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleźli pracę w nowym sklepie Tesco w Łęcznej

Utworzony przez ona*, 15 marca 2010 r. o 11:35 Powrót do artykułu
miejmy nadzieję że wypłata będzie warta tej cięzkiej pracy.. jaką jest praca w supermarketach ! trzymam kciuki ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe do kiedy tyle osob beda trzymac ;] pozniej zaczna sie zwolnienia hehe a pozostale osoby beda pracowac na 3 dzialach naraz bo po co miec 3 pracownikow jak moze 1 osoba pracowac za 3 ;] a o wolnych likendach mozna zapomniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracę to jasne a co ze środkami na utrzymanie za tę pracę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostanie 90 osób a w wyniku upadku pobliskich sklepów straci 200. Cała Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech buduja kazdy sklep ma swoja klijenterie to dobrze ze cos sie dzieje a szczegolnie wyroby regionalnebeda sprzedawane piczywo sery piwo czy wody mineralne makarony BRAWO BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budują źle, nie buduja tez żle ... Juz byscie przestali marudzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma . Czyli brak jakiegokolwiek przemysłu poza kilkoma piekarniami. MARNOSC NAD MARNOSCIAMI I WSZYSTKO MARNOSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dają umowy na 3/4 etatu na okres 3 miesiecy wiec wydaje mi sie , że później bedzie selekcja i to juz nie bedzie 90 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZĘŚĆ PRZYJĘTA NA 3/4 CZĘŚĆ NA CALY JAK WSZĘDZIE ,A ZE BĘDZIE SELEKCJA TO LOGICZNE -JAK W KAŻDYM MARKECIE.WIĘC WYKAŻCIE SIĘ TESCO ASORTYMENTEM NIE TYLKO REGIONALNYM BO TAKA MUSZTARDA ALBO TAKI SER JEST JUZ W CALEJ POLSCE NAWET W KRASNYSTAW ZAWITAL JUZ NA LADY AMERYKANÓW,NIE ZRÓBCIE Z SIEBIE KOLEJNEGO LĘCZYŃSKIEGO KOLCHOZU,BO SZYBKO POPLYNIECIE...TRZYMAM KCIUKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo ciekawe co państwo piszecie aczkolwiek wydaje mi sie że tyle osób przyjetych na poczatek jest tylko po to aby sklep sprawnie zatowarować , otworzyc bo to jest pewnie duży wysiłek a później będzie pa pa i to jest wykorzystywanie wydaje mi sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm nie rozumiem w niedziele sklep według kościoła powinien być zamknięty prawdaa.? To dlaczego biskup go poświęcił ?!!!! Pewnie dla forsyy.....;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że nie macie pojęcia o czym piszecie bo o ile mi wiadomo to nikt nie dostał umowy na 3 miesiące... a na pułkach poza lokalnymi dostawcami jest jeszcze wiele innych produktów. sklep wygląda ok dużo miejsca widać jaką ciężką prace musieli włożyć tam ludzie pracujący, [b][b]obsługa bardzo miła to się chwal[/b][/b]i i wszystko w 1 miejscu nie trzeba biegać po całej Łęcznej. Życzę powodzeni i miłej pracy oraz udanych zakupów. Wasza nowa stała klientka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obiecuj,nie obiecuj! Pójdziesz tam gdzie będzie taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w Tesco od 4 lat,od początku.Zaczynałam od 3/4 etatu,teraz jestem kierownikiem,,ktoś kto chce się wybić i się rozwijać,ma taką szansę.W tej sieci nie zwalnia się ludzi,sami odchodzą jeśli nie chcą pracować.Dziś na rynku pracy nie jest ciekawie,a nigdzie nie płacą za nic nie robienie. :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekspedientka napisał:
Nie obiecuj,nie obiecuj! Pójdziesz tam gdzie będzie taniej.
Wiesz nie mam co obiecywać odkąd powstało TESCO w Lublinie to na większe zakupy jeździłam tam choć miałam bliżej na turystyczną do konkurencji to jednak wybierałam TESCO z tego powodu iż stawiam na miłą obsługę. bo ceny są zbliżone to jednak ten sklep mi bardziej odpowiada a teraz nie muszę jeździć do Lublina bo mam bliżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do redaktora tego Artykułu Proszę Pana śmiem twierdzić iż pomylił pan nazwisko w swoim artykule pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostowanie wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolony, że powstało TESCO są promocje mozna coś taniej kupić .Panie na ladzie są bardzo miłe robiłem zakupy 22 03 sprzedawczyni bardzo sympatyczna mówiła ze jest z chełma ,ale umiała doradzić,profesjonalna obsługa poprostu. DZIĘKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Tesco sprzedają zepsuty drób i stare wędliny. Feeeeeeeeeeeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble... to samo jest w innych "tesco" i o nic nikogo nie pytaliście tylko asortyment jest z góry opracowany przez firmę na danym terenie....... pracuję w branży od lat i wiem, że takie badania nie mają w 95% przypadkach miejsca, a w 5% przypadkach i tak są ignorowane, bo strategię firma ma znacznie wcześniej i wie co będzie zamawiać : P poza tym transporty tesco z teresina są beznadziejne.... ci siedzący w tym teresinie Polacy i Ukraincy potrafią tak paletę złożyć że kartonowe mleko jest przywalone skrzynkami mięsa (mleko leje się tirze) podobnie z kartonami soków.. napoje/soki kartonowe na spodzie palety a na nich załadowane 1,5-2 metry zgrzewek wód, napoi.. czyli na kartonach kilkaset kg siedzi.. nie raz z naczepy trzeba było paletę przytrzymywać bo lekkie opakowania produktów były na samym spodzie a ciężkie na górze... i taka paleta "leciała" przy wyładunku.. Cieszę się, że znalazłem pracę w innym miejscu i do handlu nie zamierzam już nigdy wracać za żadne pieniądze... ciężka praca, z ciągłymi pretensjami jak nie od szefostwa to od durnych klientów.. a zarobki na poziomie minimum... a człowiek naprawdę narobi się więcej niż urzędnik, drogowiec czy inny.. bo "przepisy takie a nie inne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...