Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żółta kartka dla radnego Górala!

Utworzony przez Bartol., 24 czerwca 2013 r. o 07:55
Weż ty się CZŁOWIEKU zastanów co ma Kuczyński do Górala i dlaczego ma niby mieć interes w tym aby ten temat wyciszać
w jednej partii "działają" Ruch Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartola straszycie sądem, orzecznika straszycie sądem a sami wypisujecie na Fijałkowskiego i Pawlaka we wszystkich wątkach. Nie wierze, że gro tych wypowiedzi nie wychodzi spod klawiatury najsłynniejszego pijarowca w Łęcznej - zdradzają go błędy. A ten Pan jest osobą publiczną zarówno jako radny i jako urzędnik utrzymywany jest z podatków. Jego działania na Ł24 również mają charakter publiczny.   Przestańcie straszyć i zmieniać tematy we wszystkich niewygodnych dla was wątków. Nie możecie ocenzurować to zaśmiecacie i zagadujecie. Było przyjść, Bogusławie, Grzegorzu, Wirtualny, Gravisie .... na zebranie spółdzielni i tam bronić Górala zamiast wypisywać brednie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Finalnie do głosowania wniosku nie doszło, ponieważ nie zawierał on wymaganej liczby podpisów od członków spółdzielni. Najwidoczniej mieszkańcy chcieli postraszyć radnego, pokazując mu jaki może być finał jego działalności " - no to gratuluję odwołującym czyżby nawet nie wiedzieli ile podpisów trzeba było złożyć żeby wniosek był ważny? A kto to taki narwany był by odwołać hm??????   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Panie Góral ktoś nie umiał zebrać 10 podpisów. Argumenty się skończyły? Nie znam motywów wnioskodawców ale widocznie chodziło o to aby zaprezentować członkom spółdzielni postawę Pana Górala a oni niech decydują co dalej. Ale zawsze można się powiedzieć, że 10 podpisów nie zebrano.  HE HE a o swoich głosowaniach cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku co Ty piszesz klakierze pytam poprostu kto jest taki "oczytany", że nawet człowieka odwołać nie umie. I nie wyskakuj mi tu że jestem Góral, Fiołek, Rzecznik itp. bo te wasze napinki mnie nie interesują. Tylko wylewacie szambo i myślicie że rozumy pozjadaliście wszystkie. Nie bronię radnego, który jest w temacie jak głosował to jego sprawa. Pytam poprostu kto składał ten wniosek, ale widzę że w czuły pkt uderzyłem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że działanie takie było celowe. Do odwołania z RN potrzebna jest duża większość. Może w pierwszej kolejności warto było uzmysłowić członkom spółdzielni jak działa ich przedstawiciel, a nie od razu głosować. Dla mnie to logiczne działanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze się stało, że ktoś w końcu publicznie ujawnił postępowanie Pana B. Górala. Ludziom mówi, że działa i się stara. Jak jest naprawdę pokazały te wyniki głosowań. Takie wyniki głosowań powinny być publikowane. Niech ludzie wiedzą na kogo głosują. BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
logiczne działanie? A po co? Co to da? Albo się kogoś chce odwołać albo nie. Widocznie akcja się nie powiodła i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze się stało, że ktoś w końcu publicznie ujawnił postępowanie Pana B. Górala. Ludziom mówi, że działa i się stara. Jak jest naprawdę pokazały te wyniki głosowań. Takie wyniki głosowań powinny być publikowane. Niech ludzie wiedzą na kogo głosują. BRAWO
Dało to efekt opisany wyżej.   Gdyby to nic nie dało to od wczoraj pewna grupa osób nie atakowałaby wściekle próbując zmienić temat i zagadać sprawę. Gdyby to była nieudana akcja to Pan Góral na zebraniu święciłby triumf. Ale jego nie było. Czego się bał? Takich ludzi, którzy wolą władzę od swoich sąsiadów należy piętnować i ich uczynki nagłaśniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko pozorny "triumf". Gdyby ludzie rzeczywiście chcieli odwołać to by odwołali. Nie znalazło się tylu chętnych widocznie i zrobiło się tylko zamęt. Fakty są takie że wszystko jest po staremu. A argument że osoby z otoczenia  P. Górala próbują tu zakrzyczeć i zmieniają temat jest bardzo słaby. A kto tu wypisywał ile kto kadencji jest w radzie? Sami się Ci ludzie wybrali i radnymi ochrzcili? W powiecie (tak dla pełniejszego oglądu) też są osoby wybierane już kilka ładnych kadencji ale jakoś to nikomu nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do Bartola i prosiłbym bez wycieczek osób, które nim nie są: chciałbym się dowiedzieć czy Bartolu masz wiedzę kto składał wniosek o odwołanie P. Górala i czego nie było wymaganej ilości podpisów?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem Bartolem, nie znamy się osobiście i nie miałem nigdy zaszczytu uścisnąć jego dłoni. Facet jest w porządku i wie jak co opisać. Zapytałeś jako Gość, bojący się nazwy. Więc odpowiem Ci jako osoba, jak gość - gościowi bez nazwy. Słuchaj i czytaj dobrze i razem z Panem Radnym Góralem wyciągnij wnioski. Na liście o odwołanie Pana Radnego Górala znalazło się 16 podpisów osób zamieszkujących trzy osiedla tutejszej Spółdzielni i wszyscy są jej członkami. O pomyłce, czy spóźnieniem w terminie, lub niewiedzą w jakiej ilości podpisów powinna zamknąć się lista nie może być tu mowy, bo statut w tej Spółdzielni mówi, że wystarcza 10 podpisów. Sztuką nie było ich zebranie - wystarczyło stanąć na przejściowym osiedlu na około 15 minut i lista  z nazwiskami i nr pesel  zapełniła się wystarczająco. Osoby nie znające tematu, a żądne sensacji powinni wiedzieć, że nie sztuką jest kogoś sponiewierać i wyrzucić z władz. Sztuką jest pokazać taką właśnie żółtą kartkę by inni też zauważyli i zastanowili się nad wyborem w przyszłości takich osób do władz w naszym mieście. Patrząc na sytuację w kraju widzimy: Warszawa - podpisy za odwołaniem Pani Prezydent - Elbląg odwołana rada i Prezydent. Teraz czas na Łęczną - Panie Góral to jest ta właśnie żółta kartka dla Pana i innych. Ps. Walne zebranie można zwołać zawsze - ma Pan statut Spółdzielni i powinien Pan wiedzieć. Tyle w tym temacie i ze swojej strony kończę - spekulację dlaczego i po co - wyjaśniłem. A Kto będzie następny - zobaczymy. Czas odmłodzić Rządy w Mieście, Rady w Spółdielniach, a układy same się rozpadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to żeś napisał " NIE MIAŁEM ZASZCZYTU UŚCISNĄĆ JEGO DŁONI" HA HA HA szczycić to się można,ale z bardziej zacnych rzeczy, A nie z uściskania dłoni takiemu o to mącicielowi   Pachniesz mi tu Ferdynandem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma swoje autorytety. Ja np nigdy był nie uścisną ręki Kuczyńskiemu i Kosiarskiemu za to co wyprawiają w tym mieście. Ale ty np masz do tego prawo i nie odbieraj go innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma swoje autorytety. Ja np nigdy był nie uścisną ręki Kuczyńskiemu i Kosiarskiemu za to co wyprawiają w tym mieście. Ale ty np masz do tego prawo i nie odbieraj go innym.
Ja również tym dwóm osobnikom nawet ręki nie podam, a ściskają to niech się wzajemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż Gościu z Łęcznej skoro nie jesteś Bartolem to nie wiem po co zabierałeś głos bo pyt. skierowałem do niego. Jeżeli Twoja wersja jest prawdziwa to zachodzi rozbieżność w wersji Twojej i Bartola. Na liście wg Ciebie było 16 podpisów, a w tekście Bartol pisze że nie było wymaganych 10. Sam widzisz, że coś tu nie gra i należałoby doprecyzować. Nie żebym się czepiał, ale warto by sprawy były przedstawiane żetelenie itp. Możesz mieć swoje zdanie. Ja to rozumiem.  Ale bardzo proszę nie robić słownych wycieczek żebym  "razem z Panem Radnym Góralem wyciągał wnioski". Nie jestem tą osobą i pozwolisz, że będę robił co chcę.    Czy tak trudno jest na tym forum napisać komentarz bez napinki?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem to co napisał Gość z Łęcznej. Podpisy były ale nie zostały dołączone do wniosku. To spowodowało, że wniosek nie był głosowany. Jak napisał gość wyżej. Chodziło o pokazanie mieszkańcom zachowania Pana Górala. Nawet lepiej, że wniosek nie był głosowany skoro nie było zainteresowanego - nie chciał się bronić chyba. Teraz każdy z członków spółdzielni którzy byli na zebraniu wyrobi sobie odpowiednie zdanie o Panu radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i brawo dla tych mieszkańców. Zobaczymy jak będzie teraz pan Góral głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie wydaje się że chce przeczekać zamieszanie. Kadencja w RN kończy mu się jakoś na początku 2014 r. Nie liczyłby na to że będzie głosował przeciwko swojemu jak on to mówi "szefowi" Teodorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Góral jak mi wiadomo startował do wyborów z listy "Wspólna Sprawa" Z kim teraz jest we wspólnej sprawie nie wiadomo. Wiadomo za to, że nie są to mieszkańcy  osiedla Bobrowniki. Co teraz ludziom i znajomym opowiada - Zobaczymy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...