Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O tej fundacji mam fatalne zdanie po jednej prośbie o pomoc. A została mi polecona przez znajomą...
0
a ja jestem zadowolana z interwencji fundacji Felis, przyjechali, złapali, wysterylizowali (oczywiście zwróciłam koszty za operację) i wypuścili kociczke w to samo miejsce. Cieszyła się później jeszcze długo wolnością, aż do momentu kiedy nagle przepadła:( Co do ilości zwierząt w findacji, no cóż to ludzie przyczyniają sie do tej ilości. Zamiast sterylizować/kastrować zwierzęta przyczyniają się do coraz to większej ilości niechcianych maluchów. Przecież zwierzęta będące w fundacji pochodzą z interwencji zgłaszanych przez ludzi. NIestety całego świata się nie uratuje ale moża ograniczyć ilość niechianych a później cierpiących zwierząt
0
Jak zwykle prawdy należy doszukiwać się między wierszami. Co się stało z kociętami tej kotki, przecież w kwietniu urodziła kocięta w piwnicy bloku? I tego dotyczyła interwencja zgłaszana do "Felis". Dlaczego pani opiekująca się nią i wrażliwa na krzywdę wyrządzaną zwierzętom sama nie zadbała o jej sterylizację? Opiekunowie bezdomnych kotów są zobowiązani do odebrania kota po zabiegu, to dlaczego tutaj była prośba o zabranie kotki do fundacji? Często bywa tak, że opiekunowie bezdomnych kotów wyłapując kocice do sterylizacji stwierdzają, że są one oswojone i wtedy rozterki, wypuścić i niech sobie radzi czy przetrzymać w mieszkaniu i spróbować znaleźć dom. A znależć dom dorosłemu kotu to "nielada sztuka". I tu mogą powstać kolejne problemy, kot to wrażliwe stworzenie i może trudno się aklimatyzować, ukrywać się, nie jeść itd. itp.Tego nie przewidzimy z moją jedną było tak miesiąc, nie była wypuszczana po zabiegu bo była zima i mrozy. Po miesiącu nie schodziła mi z kolan, teraz ma dom. Co to jest interwencja? Dotyczących bezdomnych i nie tylko zwierząt jest ich naprawdę dużo, ludzie dzwonią proszą o zabranie kocicy z kociętami bo się przybłąkała i urodziła kocięta, ktoś podrzucił kota a oni nie chcą zatrzymać lub nawet tylko przetrzymać do momentu znalezienia domu i trudno odmówić pomocy komu?-kotu, ale często DOMAGAJĄ się np. zabrania kota, kocicy z kociętami, ślepych kociąt, chorych itd. Nie mam fundacji, u mnie zaczęła się pomoc kotom tym, które przychodziły na moją posesję, a dalej poszło pocztą pantoflową. Sterylizuję kocice i innych do tego namawiam. Za każdym bezdomnym zwierzakiem kryje się ludzka bezmyślność i głupota. To ludzie doprowadzają do tego, że rodzą się kolejne kocięta czy szczenięta, których nikt nie będzie chciał i nie będzie się opiekował. Jak można mieć pretensje do kogoś, kto wziął na swoje barki opiekę nad tymi, których nikt nie chciał! Sądzę, że każdy kot przebywający w fundacji ma swoją tragiczną historię i może tym by się również Pani Redaktor zainteresowała, jak poszczególny kot trafił pod opiekę fundacji i jaki jest powód, dlaczego dany kot czy pies jeszcze nie znalazł domu? Wystarczy materiału na kilkadziesiąt dramatycznych artykułów. Warto też odwiedzić schronisko dla bezdomnych zwierząt, a to w Lublinie to jedno z najlepszych w Polsce. Co do chorób u zwierząt, kot ani pies nie powie nam o swoich dolegliwościach, nawet zaopiekowane zwierzęta chorują, tracą na wadze i mimo udzielanej ze wszelkich sił im pomocy weterynaryjnej, umierają. No coż? Więcej wrażliwości, mądrości, mądrej miłości do zwierząt i wyrozumiałości dla tych, którzy wzieli na swoje barki taki ciężar jak pomoc zwierzętom. Przecież wszyscy chcemy dobra dla tych zwierząt? Ile człowiek jest w stanie czynić dobra i jak?
0
Dzięki Fundacji Felis, a przede wszystkim jej Szefowej, udało się mnie i moim znajomym uratować kilkanaście potrzebujących pomocy kotów, często wyrzuconych przez właścicieli, znaleźć nowe domy. Pani Kasia prowadzi też mądrą edukację na rzecz kotów i psów! Nigdy nie usypia zwierząt i walczy o życie każdego z nich, nawet tych, które trafiają do Niej w bardzo złym stanie! Jakaś Pani napisała, że ma złe zdanie o FF po jednej interwencji. Być może dlatego, że fundacja nie mogła przyjąć kota, choćby właśnie ze względu na przepełnienie. Również moi znajomi weterynarze wysoko cenią działania FF. Oby więcej takich fundacji, świat byłby lepszy!
0
http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Felis/190906380933926
0
Nie tędy droga! W artykule zabrakło iformacji ile Fundacja zrobiła dla bezdomych głównie kotów, ile kociąt odchowała, ilu dała schronienie jako dom tymczasowy do momentu znalezienia domu stałego, ile kocic i suk wysterylizowała. Czy nie byłoby lepiej wesprzeć takie osoby na polu ich działania? Pomagać bezdomnym psom i kotom to nie łatwe zadanie. Może warto napisać artykuł o tym jakie to poświęcenie, ile wymaga zaangażowania własnego czasu i jakie to kosztowne utrzymanie, wykarmienie oraz leczenie i leki dla zwierząt. Wielokrotnie jest tak, że zwierzak powinien być zabrany, no ale gdzie go umieścić i jak znaleźć mu dom? Mam nadzieję, że taki artykuł będzie równie chwytliwy. W Lublinie jest jeszcze kilka miejsc gdzie karmiciele nie sterylizują kocic, koty są karmione owszem, ale dzikie kocięta z zaropiałymi oczami, zakatarzone i kichające domu nie znajdą. I tak kocicie rodzą 2-3 mioty w ciągu roku, kocięta jak się uda to przeżyją, ale najczęściej nie leczone umierają albo giną pod kołami samochodów. Te z jesiennych miotów i tak zimą zamarzają. I zawsze w takim miejscu znajdą się tacy, którym te zwierzęta przeszkadzają bo..., bywają okaleczane np. podpalane lub trute. Naprawdę wolałabym poczytać o tym jak temu zaradzić jakie rozwiązanie zaleźć? A przepełnione schroniska, a co by było ze zwierzętami Fundacji "Felis" gdyby zostały odebrane? Trafiłyby do schroniska właśnie. Kto ma interes w tym, żeby tak naprawdę szkodzić bezdomnym zwierzętom? Bo ten artykuł tak zadziała. Ewa
0
Jak czytam ten artykuł to mnie krew zalewa. Dosłownie. Paniusia wywaliła kota pod blok, bo w ciąży, ktoś się za nią pozbył problemu a ona jeszcze na tego kogoś kontrole nasyła i problemy robi. Zwierząt jest za dużo bo tacy deb***e tak ta babka wyrzucaja zwierzęta jak się problem pierwszy pojawia. Mam kota z FF - kicia jest super, była i jest w bardzo dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej jak ją zabierałam. Pani Kasia Drelich odwala kawał dobrej roboty. Wykonuje pracę, której większość ludzi robić by nie chciała - bo kto chciałby całe swoje życie poświęcić i podporządkować zwierzakom - może ta wspaniała czytelniczka, która wyrzuciła swojego kota??? Aż się zastanawiam, po kiego grzyba wy ten durny artykuł napisaliście?? Z faktem chcecie konkurować??
0
Chyba jednak jest coś na rzeczy skoro lekarze i prokuratura uznali za konieczność odebranie zwierząt po przeprowadzonej kontroli. Urzędnicy bajek raczej nie piszą bo po prostu im się nie chce. Pomoc pomocą ale trzeba mierzyć siły na zamiary bo cierpią na tym zwierzęta. Niestety moja znajoma adoptowała kota ze wspomnianej fundacji kot został wydany na szybko bez jakichkolwiek formalności i w bardzo złej kondycji psychicznej mimo że był wtedy młodym zwierzęciem.
0
Około 40 kotów i 10 psów? To co się stało z resztą - jeszcze niedawno w małym mieszkaniu w Lublinie i w garażu było ponad 100 kotów! Czyżby jakimś cudem nagle znalazły się domy dla ponad 60 zwierząt?
0
A to ciekawe że wydali bez formalności bo mnie właśnie formalności, tj. zobowiązania co do sterylizacji i żywienia zniechęciły do wzięcia kociątka z fundacji. I pani przez telefon była bardzo rygorystyczna! WSzięlam sobie z Anonsów bez kłopotu...
0
@ Marek, lekarze nie mają zielonego pojęcia o skali problemu bezdomności i o ludziach, którzy z tym problemem walczą. A już zwłaszcza tacy, którzy nie praktykują, tylko oglądają świat od strony przepisów. Czy tak sie trudno domyslec jakie problemy ma azyl dla zwierzaków, gdzie jest ich więcej niż w przeciętnym domu? Ze swojej strony wiem, ze p. Katarzyna szukała i w NZK i ochronie srodowiska pomocy przy znalezieniu lokum dla zwierząt. Nikt z nią nie chciał rozmawiać. Nie dostała talonów na zabiegi sterylizacji, ani żadnego innego wsparcia! Za to jak trzeba zając się zwierzakiem, który pod nic "nie podlega" to telefon do fundacji potrafią znaleźć i urzędnicy, i schronisko i weterynarze. Wiecie co powiedział p.Kasi jedne z wetów podczas inspekcji? Niech pani przyjedzie do mnie do gabinetu to dam Pani trochę PRZETERMINOWANEJ karmy dla kotów !!! A ta pi**a, która pojechała do p. Kasi nigdy nie była w schronisku ani w przytulisku, pewnie ma jednego kotka ( którego wypier***ła pod blok bo jej się pewnie sprzątać nie chciało) i nie ma pojęcia jak wygląda takie miejsce jak fundacja felis czy inne. Wielkie larum podnosi! rzeczywiscie! Niech pojedzie do lubelskiego schroniska albo do Krzesimowa, bo blizej niej, to smród jej łeb urwie przy samej bramie. W sumie- nieźle by było @ gośc postalu: spójrz na ilosc adopcji w tym roku, dodaj do tego kilka eutanazji zwierząt chorych, wypuszczenia na wolnosc po sterylizacjach i będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie
0
Najprościej krytykować i oceniać gdy się siedzi w domu przed kompem.....Pani Drelich zrobiła bardzo wiele dobrego dla lubelskich kotów... Może zamiast napier....ać na Fundację to jej pomożecie ludzie? Pani Kasia rygorystycznie dobiera nowe domy kotom dla ich dobra- jeśli ktoś się krzywi gdy słyszy słowo "kastracja" "sterylizacja" "dobre karmy" "konieczność szczepień"- to znaczy że nie nadaje się na właściciela kota- i tyle. Życzę Fundacji wiele dobrego, a Pani Drelich duuuuużo zdrowia by mogła kontynuwać swoją działalność i użerać się (niestety )z deb***nymi ludźmi.
0
A mnie bardzo, ale to bardzo interesuje dlaczego inspektorat nie chce odbierac zagłodzonych psów od pijaczków na starych bronowicach i zza cukrowni, ani srających po całym mieszkaniu, łacznie z wanną kilkunastu kotów z Zana gdzie lokatorzy nie moga już wytrzymać. Dlaczego inspektorzy nie wezmą za chabety babcie, które karmią koty ale o sterylizcaji nie chcą słyszeć, tylko potem podrzucają kocięta do schroniska albo własnie do p. Katarzyny. Cos mi tu śmierdzi i wygląda na jakąś ustawkę paru kolesiów ( i koleżanek), zeby p. Kasię zgnoić. A jej uratowane zwierzęta zabrać do schroniska a potem oddac menelom, chwilowo trzeźwym, bo taki przepis, zeby otrzymac zwierzaka ze schronu.
0
@ ~b~ pewnie chciałaś jakąś robotę zwalić na tę kobietę a samej nie chciało ci się ruszyć 4 liter. Albo próbowałas wyłudzić sterylizację własnego, domowego kota za darmo. Pelno jest takich cwaniaczków.
0
Moze Dziennik Wschodni dopisałby, że osoba, która przyjechała do p. Drelich po swoja kotkę zrobiła, a raczej zrobili jej mąż (?) i jej matka ukradkiem kilka zdjęć nieruchomości i zwierząt. Bez wiedzy i zgody p. Katarzyny. Jako, ze jestem prawnikiem, pozwolę sobie poinformować ww osoby, ze jest to działanie niezgodne z prawem. I p. Katarzyna i ja czekamy na dalszy ruch z ich strony.
0
b napisał:
O tej fundacji mam fatalne zdanie po jednej prośbie o pomoc. A została mi polecona przez znajomą...
Proszę sobie poprawić zdanie... http://fundacjafelis.org/informacje-z-fundacji/info-dla-gosci.htm
0
No, widać, że Kasia się dwoi i troi, żeby komentarze dorobić odpowiednie. Gówna czapką nie przykryjesz. Nie każdy powinien się zajmować zwierzętami - niektórzy nawet sobą się nie potrafią odpowiednio zająć i o siebie zadbać. Fundacja Felis może i pomaga części zwierząt, ale części z nich szkodzi, trzymając je w fatalnych warunkach, bez odpowiedniego żywienia. Może pani Kasia przyzna się, co naprawdę było przyczyną przeprowadzki z Lublina?
0
Złośliwe plotki - dobre! Bo ktoś powiedział prawdę. W jakim stanie były koty, skoro toczyło się postępowanie przeciwko tej pani? Czy ktoś z komentujących był w tym domu i widział zwierzęta? Przecież smród musi być straszny!
0
gość napisał:
http://www.facebook....190906380933926
http://www.facebook.com/pages/Foondacja-Felis/191778707548791
0
A na FaceBooku niewygodne komentarze są natychmiast kasowane. Żeby tylko nikt z naiwnych wpłacających nie odkrył prawdy o tej pseudo-fundacji.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.