Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tym przypadku jakie to ma znaczenie że szła po niewłaściwej stronie.W takim stanie On by zabijał wszystko i wszystkich którzy znajdowali się na jego drodze. Jeszcze to bydle miało czelność apelować. Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji to motocyklista powinien oczywiście odpowiadać za kierowanie motocyklem będąc w stanie nietrzeźwy natomiast wszystkie pozostałe wykroczenia popełniła ta pechowa dziewczyna ! Czy wy nie potraficie rozróżniać takich rzeczy ? W błędzie jest ten kto uważa, że jeśli któryś z uczestników wypadku jest pijany to odpowiada za całe nieszczęście-spowodowanie wypadku. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek_LKR napisał:
W tej sytuacji to motocyklista powinien oczywiście odpowiadać za kierowanie motocyklem będąc w stanie nietrzeźwy natomiast wszystkie pozostałe wykroczenia popełniła ta pechowa dziewczyna ! Czy wy nie potraficie rozróżniać takich rzeczy ? W błędzie jest ten kto uważa, że jeśli któryś z uczestników wypadku jest pijany to odpowiada za całe nieszczęście-spowodowanie wypadku. Amen.
MANIEK! Ciebie powinni zamknąć juz za samo nazwijmy to żartobliwie " MYŚLENIE", aż żal komentować! Zgroza! Zgadzam sie ze w naszym kraju wyroki dla pijanych morderców za kierownicami sa skandalicznie niskie. Podkreslam jeszcze jeden fakt- policja nie robi nic totalnie nic zeby temu przeciwdziałać bo wola jeździć vectrami w te i nazda i wlpeiac mandaty na wylotówkach za "szalona jazde" 100 km/h ale przejechac sie po wiochach gdzie pijaniw sztok rolnicy sieja zagrozenie to juz nie, szkoda ruszyc dupska naszej policji po dyskotekach wszelkiej masci i spradzic w jakim stanie sa kierujacy pojazdami WIEC- MAM NADZIEJE ZE MORLNIAKA MAJA. I jeszcze jedno nazwanie tego człowieka MOTOCYKLISTA to karygodne nadużycie..... wrzucanie motocyklistów i tego pijanego goscia do jednego mianownika jest nieporozumieniem ciekawe co z wyrokiem w sprawie niedawnej tragedii w Garbowie, gdzie pod pijany kierowca ciagnika( znowu wies! znowu rolnik) zabił w koszmarny sposbow motocykliste? i odpowiada jeszcze z wolnej stopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 11. 1. Pieszy jest obowiązany korzystać z chodnika lub drogi dla pieszych, a w razie ich braku - z pobocza. Jeżeli nie ma pobocza lub czasowo nie można z niego korzystać, pieszy może korzystać z jezdni, pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi. 2. Pieszy idący po poboczu lub jezdni jest obowiązany iść lewą stroną drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek_LKR napisał:
W tej sytuacji to motocyklista powinien oczywiście odpowiadać za kierowanie motocyklem będąc w stanie nietrzeźwy natomiast wszystkie pozostałe wykroczenia popełniła ta pechowa dziewczyna ! Czy wy nie potraficie rozróżniać takich rzeczy ? W błędzie jest ten kto uważa, że jeśli któryś z uczestników wypadku jest pijany to odpowiada za całe nieszczęście-spowodowanie wypadku. Amen.
Tylko częściowo się zgadzam. Tu były 3 wykroczenia: jazda po pijaku, spowodowanie wypadku śmiertelnego, chodzenie prawa strona po jezdni. Ale w naszym kraju jest taki głupi przepis, który pozwala na karanie tylko za 1 wykroczenie. Za jazdę po pijaku powinno się zabrać prawo jazdy i dać mandat, za wypadek śmiertelny po pijaku powinna być konfiskata pojazdu i więzienie do 12 lat, a za chodzenie prawa strona już nie ma kogo karać. Smutna sprawa, wydaje się czytając ten tekst, ze dziewczyna gdyby trochę więcej myślała to teraz by żyła, co nie zmienia faktu, ze winny jest przede wszystkim ten pijak. To, ze wypadek był w nocy nie zmniejsza jego odpowiedzialności - powinien jechać stosownie do widoczności, dziewczyna nie stalą przecież na środku jezdni ani tez nagle nie weszła, wszystko wskazuje na to (oczywiście opieram się wyłącznie na tekście), ze gdyby był trzeźwy to nie byłoby wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpk napisał:
Art. 11. 1. Pieszy jest obowiązany korzystać z chodnika lub drogi dla pieszych, a w razie ich braku - z pobocza. Jeżeli nie ma pobocza lub czasowo nie można z niego korzystać, pieszy może korzystać z jezdni, pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi. 2. Pieszy idący po poboczu lub jezdni jest obowiązany iść lewą stroną drogi.
To wszystko prawda Tylko że to pijane bydle równie dobrze mogło najechać i zabić prawidłowo jadącego prawą strona np rowerzystę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracala mloda su.a ze rzniecia i tak ja zaspokoili ze niewiedziala ktora strona idzie.powinna jeb.ana guwniura uwazac teraz niewinny czlowiek trafi do wiezienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze nastoletniej dzifce zamiast sie uczyc to sie puszcza.a gdzie matka zeby guwniara grilowala do 21 pewnie taka sama su.a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Wracala mloda su.a ze rzniecia i tak ja zaspokoili ze niewiedziala ktora strona idzie.powinna jeb.ana guwniura uwazac teraz niewinny czlowiek trafi do wiezienia
ty nie jesteś głupi ty synek jesteś dobrze pier***n...ty. ze ce matka nie wysskrobała o to mam do niej największy żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Dobrze nastoletniej dzifce zamiast sie uczyc to sie puszcza.a gdzie matka zeby guwniara grilowala do 21 pewnie taka sama su.a
BYDLE Z CIEBIE !!!!!!!!! LECZ SIĘ !!!!!!!!!! I módl o nawrócenie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takitam i inne jeło.y a ta su.a trzeźwa byla ?badali ja na zawartosc alkoholu?pewnie nie najlepiej udupic tego co zyje,wszystkie nastoletnie dzi.ki trza do agencji na rok to sie odehce puszczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Wracala mloda su.a ze rzniecia i tak ja zaspokoili ze niewiedziala ktora strona idzie.powinna jeb.ana guwniura uwazac teraz niewinny czlowiek trafi do wiezienia
wracaj do psychiatryka śmieciu albo GIŃ ŚCIERWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
wpis usunięty
Pokój Duszy tej dziewczyny, a ty gnoju zginiesz w męczarniach
Ostatnio edytowany 6 maja 2012 r. o 09:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te latarnie?Ta fotka z motocyklem w tle też trochę nie na miejscu,oczywiście żal mi tej młodej dziewczyny,chodzi mi tylko o poziom artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
wpis usunięty
Ty (...) najpierw naucz sie pisać bo robisz takie błędy że mam ochote cie (...) slownikiem ortograficznym! nie masz prawa nazywać tej dziewczyny (...) !! bo ona nia nie była,.. (...) jakis szacunek sie należy zmarłej.!!! żAL MI CIE CHLOPCZE .
Ostatnio edytowany 6 maja 2012 r. o 21:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wyrok dostaje się za jazdę po pijanemu, a nie za zabicie człowieka. Skandal. Ciekawy jestem jaki by dostał wyrok jakby zabił dziecko sędzigo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3,5 roku więzienia za zabicie człowieka, 10 lat za kradzież traktoru? Boże widzisz i nie grzmisz na niezawisłych sędziów z niezawisłych sądów. A gdzie był prokurator? Czyżby pijany w sztok motocyklista był kuzynem organów prawa i sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
3,5 roku więzienia za zabicie człowieka, 10 lat za kradzież traktoru? Boże widzisz i nie grzmisz na niezawisłych sędziów z niezawisłych sądów. A gdzie był prokurator? Czyżby pijany w sztok motocyklista był kuzynem organów prawa i sprawiedliwości?
tak dokladnie .. on ma jakąś rodzine i oni mu pomogli ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie sku.....synowi i zabić jemu najbliższą osobę żeby cierpiał tak jak rodzina tej młodej dziewczyny która zamordował z zimną krwią, bo inaczej tego nie można nazwać jak morderstwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
wpis usunięty
oby ktoś cię namierzył i upublicznił twój adres, pełne dane osobowe !!! to przysięgam że cały z tego nie wyjdziesz albo wogóle nie wyjdziesz z tego spotkania
Ostatnio edytowany 6 maja 2012 r. o 09:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...