Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWOOO!Tak trzymaj !!gratulacje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególne gratulacje dla tego młodego człowieka , za wiedzę , pogłębianie zainteresowań i skromność .Uznanie za wygraną z przemądrzałymi dorosłymi . Utarł im nosa i nawet komentarzy do wygranej nie było zbyt wiele .Wielka moja radość że mamy taką młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kamilu !!!! - serdeczne gratulacje !!!. Życzę Panu powodzenia , pomyślności i wiele radości życia. Jakże cieszę się, że młodzież mimo utartych stereotypów mamy uzdolnioną, pracowitą mającą jasno sprecyzowane plany na życie. Trzymam kciuki . Pozdrawiam motoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze gratuluję i podziwiam pasje .A ja nigdy nie zwątpiłam w młodzież. Jest bardzo dużo wartosciowej młodzieży , o której się nie pisze(dlatego brawa za ten artykuł). Pisze się o przemocy, napadach, agresji młodzieży,zaś o takich pasjach i przykładach nielicznie. Jestem jeszce raz godna podziwu i uznania dla tego chlopca. Sama mam syna w tym wieku i też ma wiele pasji( dobrych ). To własnie dzięki niemu nie zwatpiłam w młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje. Po tej stronie Wisły też mieszkają mądrzy ludzie- Panie Tusk. Szkoda tylko, że prasa nie podaje nazwy wioski, z której laureat pochodzi. Nie ma sie czego wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...