Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

27-latek zaatakował automat do gier, bo go zdenerwował

Utworzony przez Ewa, 28 kwietnia 2013 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Droga redakcjo..Jak można POBIĆ automat... co najwyżej zniszczyc.. pobic można człowieka a nie maszynę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam że mu grozi 5 lat to mi się śmiać chce. po co wogóle pisać takie rzeczy skoro wiadomo że nikt go nie wsadzi za kratki, a swoją drogą to może warto pobić większość automatów a ten na który facet się rzucił także sprawdzić pod kątem legalnośći. Skoro facio przegrał i się wkurzył to znaczy że nie był to automat o niskich wygranych lecz o wysokich przegranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za kopalnie WUJEK , czy za stan wojenny komuchy dostały tylko naganę !!! nigdy więcej żyda lub komunisty w wymiarze sprawiedliwości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo napisał:
A za kopalnie WUJEK , czy za stan wojenny komuchy dostały tylko naganę !!! nigdy więcej żyda lub komunisty w wymiarze sprawiedliwości !!!
a teraz za rozkradziony kraj, czy solidarność będzie odpowiadać bo mieliśmy dostać po 100 tys. i mieliśmy być druga japonią,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a teraz za rozkradziony kraj, czy solidarność będzie odpowiadać bo mieliśmy dostać po 100 tys. i mieliśmy być druga japonią,
Na te 100 tyś,to cie BOLEK-KONFIDENT wykręcił,a nie SOLIDARNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Na te 100 tyś,to cie BOLEK-KONFIDENT wykręcił,a nie SOLIDARNOŚĆ.
przecież bolek to przywódca pier***onej solidarności z lat 80 http://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_Wa%C5%82%C4%99sa ".... Współzałożyciel i pierwszy przewodniczący „Solidarności” , .." a to to co, wuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś kopłem w to gdzie bankoty whodzą i plastik wlazl do srodka,wlozylem reke i zajebałem ponad 3000zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...