Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W kwestii darmowych treningów piłkarskich,które miały być co środę. Dziś na boisku zastaliśmy pustkę. A pan Robert miał nowy pomysł pod sklepem rozdawał "darmowa" pizzę krewnym i znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilość i rozmiar kiczu i bałaganu jaki rozsiewa wkoło siebie pan Niedziałek jest przerażająca. Aż zęby bola. Nawet w sklepie niby "domu kultury" na ścianach wisza jakieś jelenie na rykowisku. to skandal że takim okropienstwem niszczy sielski krajobraz Dąbrówki. I ktoś z takim gustem obwoluje się mecenasem kultury? We wsi w której mieszkali i mieszkają prawdziwi artyści? To śmieszne. Mieszkańcy Dąbrówki zróbcie coś z tym bo żal sciska serce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow mozna napic sie kawy i moze w przyszlosci przejechac bryczka po lesie, pakuje sie i wracam, co za perspektywy! Tylko nie wiem jeszcze czy bede aplikowac na baristke czy woznice :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow mozna napic sie kawy i moze w przyszlosci przejechac bryczka po lesie, pakuje sie i wracam, co za perspektywy! Tylko nie wiem jeszcze czy bede aplikowac na baristke czy woznice :D
śpiesz się spiesz kochana. Były jeszcze stanowiska d...lizow pana Roberta ale juz rozdrapane. A i ważne. O 15 dla wszystkich pracowników obowiązkowa przerwa na modlitwę w kapliczce. Modlitwa za kasę to jest to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi tylko wyleje piwo gdy będę go pił , to będzie zbierał zęby po drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Szymanek pozwoliła jako sołtys zagarnąć p.R całą Dąbrówkę. wszystko co państwowe już jest w jego łapach. tor też dla qadów robi na państwowym. A tu nie ma kto mu sie przeciwstawić poniewaz mieszkańcy Dąbrówki to większość starszych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram warsztaty teatralne, zajęcia plastyczne itp ale dlaczego odbywają się w stodole u kobiety, która była postrachem wsi i ciągle wszystkich kablowała na policji (nie ważne o co ale aby podkablować)? Strach tam wchodzić a co dopiero dzieci puszczać!
to prawda ona i jej rodzina to był postrach wsi. każdy miał z nimi problemy i wsprawy w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kinga~Może warto tym tematem zainteresować jakieś ogólnopolskie media??Skoro redaktor Dziennika Wschodniego pan Paweł Puzio,autor tego artykułu,nie dźwignął ciężaru rzetelnego przedstawienia sprawy ,to może ktoś inny to zrobi?Może ktoś rzetelniej podejdzie do przedstawienia faktów?Bo po komentarzach widzę,że jakoś przycichli ci entuzjaści tych pomysłów,wogole nie bronią swoich racji?Przecież nikt tu nikogo nie obraża,tylko w sposób rzeczowy punktuje niejasności?Gdzie są bohaterowie artykułu?Bo tu ich nie widzę....Moje zdanie jest takie,że jeśli większość komentujących się myli to ktoś ich powinien wyprowadzić z błędu,a tymczasem cisza...Głowy w piasek to słaba taktyka.Może gdyby przyjechała jakaś ogólnopolska telewizja,która skądinąd lubi takie tematy,obrońcy wyszliby ze swoim poparciem?Gorzej gdyby redaktor zapytał o tereny na których to wszystko się dzieje a nie jest własnością tego pana.Chyba,że znowu nie informując nas,ktoś wynajął tereny wspólnoty pod działalność"charytatywną"pana Niedziałka...Kto to mógł być.???Może pewna pani albo pewien pan,który na jednym z zebrań zapewniał wszystkich że"altanka,którą zafundował pan Robert,będzie stała tu,na błoniu albo nigdzie"...A tymczasem stoi gdzie???Tak,przy sklepie pana Roberta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Szymanek pozwoliła jako sołtys zagarnąć p.R całą Dąbrówkę. wszystko co państwowe już jest w jego łapach. tor też dla qadów robi na państwowym. A tu nie ma kto mu sie przeciwstawić poniewaz mieszkańcy Dąbrówki to większość starszych ludzi.
~kinga~ no z forum wynika że są i młodzi trzeba się skrzyknąc i cos z tym zacząc robić!Tor dla quadów w otlunie parku krajobrazowego to chyba być nie może? Jakieś pozwolenia na to ma?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze troche i bedziesz siedział w lesie a nie w tipi bo Niedziałek wykupi całą Dąbrówke , ale Wólki nie kupi bo tu ludzie myślą .
Haha, dokładnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda ona i jej rodzina to był postrach wsi. każdy miał z nimi problemy i wsprawy w sądzie
Ale p R nie będzie miał bo kupił jej kurczaki, gęsi i pawie a do tego wyremontował stodołę :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kinga~ no z forum wynika że są i młodzi trzeba się skrzyknąc i cos z tym zacząc robić!Tor dla quadów w otlunie parku krajobrazowego to chyba być nie może? Jakieś pozwolenia na to ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko jest jakies chore szanowny pan Niedziałek zrobił z naszej wsi wielkie pośmiewisko, a ludzie i pani  sołtys sie na to godzą nikt nie mysli co bedzie jak pan robert zostawi to wszystko i wroci do lublina , kto będzie wtedy sprzątał cały ten bałagan koło sklepu. dla mnie to wszystko jest żałosne . Jeszcze rok temu byłtu spokój i cisza a teraz co maja być quady komu to potrzebne, a ten sklep to jest porażka nic w nim nie można kupic bo nic nie ma. Ciekawa jestem czy w zimie pan niedziałek zostanie z mieszkańcami i będzie odśnieżał im drogi czy ucieknie do lublina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko jest jakies chore szanowny pan Niedziałek zrobił z naszej wsi wielkie pośmiewisko, a ludzie i pani  sołtys sie na to godzą nikt nie mysli co bedzie jak pan robert zostawi to wszystko i wroci do lublina , kto będzie wtedy sprzątał cały ten bałagan koło sklepu. dla mnie to wszystko jest żałosne . Jeszcze rok temu byłtu spokój i cisza a teraz co maja być quady komu to potrzebne, a ten sklep to jest porażka nic w nim nie można kupic bo nic nie ma. Ciekawa jestem czy w zimie pan niedziałek zostanie z mieszkańcami i będzie odśnieżał im drogi czy ucieknie do lublina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko jest jakies chore szanowny pan Niedziałek zrobił z naszej wsi wielkie pośmiewisko, a ludzie i pani  sołtys sie na to godzą nikt nie mysli co bedzie jak pan robert zostawi to wszystko i wroci do lublina , kto będzie wtedy sprzątał cały ten bałagan koło sklepu. dla mnie to wszystko jest żałosne . Jeszcze rok temu byłtu spokój i cisza a teraz co maja być quady komu to potrzebne, a ten sklep to jest porażka nic w nim nie można kupic bo nic nie ma. Ciekawa jestem czy w zimie pan niedziałek zostanie z mieszkańcami i będzie odśnieżał im drogi czy ucieknie do lublina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kinga~ no z forum wynika że są i młodzi trzeba się skrzyknąc i cos z tym zacząc robić!Tor dla quadów w otlunie parku krajobrazowego to chyba być nie może? Jakieś pozwolenia na to ma?
A co chcesz z tym zrobić?Urządzić jakaś pikietę?Facet nie urodził się wczoraj i myślę,że trzeba go przeczekać albo jak już ktoś wcześniej napisał poinformować inne media.Co zrobisz?Pójdziesz do niego i powiesz,że ci się nie podoba to co robi?Od tego jest pani sołtys,bo reprezentuje nas,czyli społeczność Dąbrowki.Jeśli wydzierżawił sklep to razem z jego przyległościami,czyli stawem i reszta terenu,na którym urządza tor dla quadów.Status prawny tej nieruchomości był niejasny,o czym wiedziała pani sołtys-facet umiejętnie to wykorzystał i tyle w temacie-jeśli prawnie wynajął splep to razem z terenem,którego my jesteśmy"właścicielami" i nic mu nie zrobisz.Pozostaje mieć nadzieję,że osoba,która winna nas zapytać o zdanie zrobi jakieś wiejskie zebranie i wytłumaczy ten stan.O ile oczywiście zachowa się jak na przedstawiciela władzy lokalnej przystało...Dla mnie jest to kuriozalna sytuacja,bo wiem na 1000%że gdyby tak postąpił jakiś mieszkaniec naszej wsi,to napewno nie dostałby zgody na tego typu"atrakcje" i zostałby okrzykniety wariatem.Liczę na szybki odzew ze strony osoby odpowiedzialnej za to zamieszanie.Liczę,że za rok nikt nie będzie nawet wspominał tego faktu,jak i że pani sołtys przestanie nim być.Bo tego wymaga odpowiedzialność za swoje czyny.Jeszcze przed rokiem nikt nie wspomniałby o pani sołtys,mimo tego,że na wsi nie było nawet miejsca czy tablicy na ogłoszenie ważnych dla wsi informacji....Dziś taka jest ale informuje tylko,o szkoleniu psów,hodowli jedwabików iprodukcji skarpet w Korei Południowej.Słowem nie wspomina o oddaniu tego terenu na jak ktoś wcześniej napisał"działalność gospodarczą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co chcesz z tym zrobić?Urządzić jakaś pikietę?Facet nie urodził się wczoraj i myślę,że trzeba go przeczekać albo jak już ktoś wcześniej napisał poinformować inne media.Co zrobisz?Pójdziesz do niego i powiesz,że ci się nie podoba to co robi?Od tego jest pani sołtys,bo reprezentuje nas,czyli społeczność Dąbrowki.Jeśli wydzierżawił sklep to razem z jego przyległościami,czyli stawem i reszta terenu,na którym urządza tor dla quadów.Status prawny tej nieruchomości był niejasny,o czym wiedziała pani sołtys-facet umiejętnie to wykorzystał i tyle w temacie-jeśli prawnie wynajął splep to razem z terenem,którego my jesteśmy"właścicielami" i nic mu nie zrobisz.Pozostaje mieć nadzieję,że osoba,która winna nas zapytać o zdanie zrobi jakieś wiejskie zebranie i wytłumaczy ten stan.O ile oczywiście zachowa się jak na przedstawiciela władzy lokalnej przystało...Dla mnie jest to kuriozalna sytuacja,bo wiem na 1000%że gdyby tak postąpił jakiś mieszkaniec naszej wsi,to napewno nie dostałby zgody na tego typu"atrakcje" i zostałby okrzykniety wariatem.Liczę na szybki odzew ze strony osoby odpowiedzialnej za to zamieszanie.Liczę,że za rok nikt nie będzie nawet wspominał tego faktu,jak i że pani sołtys przestanie nim być.Bo tego wymaga odpowiedzialność za swoje czyny.Jeszcze przed rokiem nikt nie wspomniałby o pani sołtys,mimo tego,że na wsi nie było nawet miejsca czy tablicy na ogłoszenie ważnych dla wsi informacji....Dziś taka jest ale informuje tylko,o szkoleniu psów,hodowli jedwabików iprodukcji skarpet w Korei Południowej.Słowem nie wspomina o oddaniu tego terenu na jak ktoś wcześniej napisał"działalność gospodarczą"
  Do sklepu należy teren o wielkości ok 20 arów ale nie więcej, więc staw i większość łąk absolutnie do niego nie należy i w moim mniemaniu w żaden sposób nie mógł być wydzierżawiony. Chyba, że mamy do czynienia z jakimiś przekrętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!
 
Brawo!!!
Brawo, że co ? Ze zaburzono sielskość tej przepęknej  wioski? Ze sarny już nie biegają po łące, bo odstrasza je huk wojskowych gratów-amfibii i quadów? Ze bobry nie wyglądają znad stawu, a jastrząb nie łowi w nim pożywienia? Ze zakup bardzo drogiej działki rekreacyjnej(sięgającej kazimierskich taryf) właściciele uznają za bezsensowny? Ze rezerwat przyrody stał się chytrym celem prowadzenia głupich biznesów? Liczę, że władze jednak pójdą po rozum do głowy, a Wydział Ochrony Środowiska zauważy bezsens i szkodliwe działanie....Wierzę..., bo takich miejsc na Ziemi- jak Dąbrówka rok temu, bez ingerencji człowieka-jest jak na lekarstwo…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale p R nie będzie miał bo kupił jej kurczaki, gęsi i pawie a do tego wyremontował stodołę :D :D :D
Skoro już sołtyska nachapana,należy wybrać nową-ku przestrodze,może okaże się mniej pazerna i bardziej asertywna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już sołtyska nachapana,należy wybrać nową-ku przestrodze,może okaże się mniej pazerna i bardziej asertywna...
To chodziło o inną kobietę - p. H która od lat wszystkim skutecznie uprzykrza życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...