Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Amerkanie pomogą polskim nauczycielom i uczniom

Utworzony przez ciekawy, 21 listopada 2008 r. o 23:54 Powrót do artykułu
Ciekaw jestem komu pierwszemu zacznie przeszkadzać fakt, że dziewczyna ma takią energię i siłę działania. W naszej grupie zakłady zostały postawione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekawa jak długo Pani Edyta będzie harować i " work her fingers to the bone" za 1400 zł, góra 1500 zł. Z takim potencjałem powinna Pani zarabiać 2 razy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja to bym chciał żeby wzięła się lepiej za prowadzenie lekcji a nie tylko coś załatwiała, bo moje dziecko idzie niedługo do liceum i trochę się boję czy sobie poradzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja córka jest oczarowana sposobem prowadzenia przez nią lekcji. chciałabym, żeby inni pracowali tak jak ona i byli tacy skuteczni. czego i Panu życzę. A to jak pana dziecko się uczy zależy nie tylko od niej, najłatwiej tak stwierdzić, ale i od niego. proszę o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem bardzo zadowolona, że to właśnie ona uczyła mojego syna. Męczył się bo pani Edyta jest osobą wymagającą, ale potrafi nauczyć. Docenił to dopiero jak poszedł do szkoły średniej i sobie bardzo dobrze radzi z językiem angielskim. teraz jak o niej wspomina to mówi, że jest surowa, ale sprawiedliwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...