Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Annówka: Zginęli wracając z dyskoteki

Utworzony przez sgt, 18 października 2009 r. o 10:28 Powrót do artykułu
ka napisał:
czytam czytam i nie wierze KTO DAL WAM PRAWO OSADZAC TYCH MLODYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY WY JESTESCIE BEZ SKAZY ,CZY WY NABYLISCIE WRZYSTKIE MADROSCI TEGO SWIATA ZE OSADZILISCIE ICH. NIE!!!!!!!!!!!MLODOSC MA SWOJE PRAWA I NIMI SIE ZADZI COFNIJCIE SIE W STECZ I POMYSLCIE TACY SWIECI BYLISCIE CZY OCZY GLUPOTA WAM ZAROSLY. SZUKANIE WINNYCH NIC TERAZ NIEDA BO TAK WIDOCZNIE MIALO BYC. JEST SETKI PYTAN BEZ ODPOWIEDZI ,,CO A GDYBY? ALE NIKOGO TO DONIKAD NIE DOPROWADZI.prawdy nigdy nie poznacie. NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU!! Posłuchaj ty mądra głowo,każdy człowiek,POLAK,ma takie same prawo,ty myślisz ze od 18 do 25lat, mogą jeżdzić jak chcą i ile chcą ,że mogą jeżdzić szybciej,że niesą odpowiedzialni za pasażerów.najwięcej wypadków jest z winy takich właśne kierowców, co ledwo zdobył prawo jazdy a już myśli że jest mistrzem kierownicy. uwazam ze to forum powinno byc zamkniete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gal napisał:
Forum to miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć, poradzić, wyżalić lub wyrazić swoje zdanie na dowolny temat, przestrzegając przy tym kilku zasad zapisanych w regulaminie. teraz to Ty łamiesz zasady bo osądzać mozna ale bez prywatnych wycieczek i wyzwisk wiesz co to forum juz i czy powinno byc zamkniete????
jesteś znajomą kierowcy,bronisz kolegi na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bu zamykali za takie pszestępstwa to by sie nauczyli jeżdzić wedłóg przepisów.poco ten kodeks drogowy,poto samo co i kodeks karny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WY LUDZIE MÓWICE TAM MOGLI WSZYSCY ZGINOC OGARNIJCIE SIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Paulina~ napisał:
CO WY LUDZIE MÓWICE TAM MOGLI WSZYSCY ZGINOC OGARNIJCIE SIE
to wina kierowcy,jak by niejechał 140 na h to by tej tragedi niebyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. tęsknię za Tobą każdego dnia :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O. napisał:
K. tęsknię za Tobą każdego dnia
nie tylko ty tęsknisz..jeden z nich co zginą był moim bratem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Paulina~ napisał:
CO WY LUDZIE MÓWICE TAM MOGLI WSZYSCY ZGINOC OGARNIJCIE SIE
Paulina niewiem czy to ty ale brat mi opowiadał o dziewczynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TY CHCESZ OD TEJ DZIEWCZYNY ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123456789za napisał:
CO TY CHCESZ OD TEJ DZIEWCZYNY ??????????
nic niechce od niej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123456789za napisał:
CO TY CHCESZ OD TEJ DZIEWCZYNY ??????????
EH CO ZA TRAGEDIA YH TEN KIEROWCA TEZ BEZ WINY NIE JEST CZEMU ON TAK SZYBKO JECHAŁ ŚPIESZYŁO MU SIE CHYBA NA 2 SWIAT POWINIEN SIEDZIEC JUZ DAWNO .. ZABIŁ 2 OSOBY A TA DZIEWCZYNA LEDWO PRZEZYŁA ZNAŁEM TYCH CO ZGINELI I TA DZIEWCZYNE WSPUJŁCZUJE RODZINIE TYCH CO ZGINELI I TEJ DZIEWCZYNIE CO RESZTE ZYCIA SPEDZI TAK JAK SPEDZA BO ONA Z TYCH WSZYSTKICH CO PRZEZYLI JEST W NAJGORSZEJ SYTUŁACJI WIDZIAŁA TO WSZYSTKO NA WŁASNE OCZY DO TEJ PORY NIE MOZE SIE POZBIERAC EHH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a nie iecie przypadkiem co z ta 15- latką ??i z tym pasazerem sie stało ? jakie obrazenia i wogule?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE IM TAK, CHWASTY TRZEBA WYRYWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze do DZIEWCZYNY CHŁOPAKA który zginął w tym wypadku... (*) Niedawno przeżyłam to samo co Ty... Od początku myślałam o tym że chciała bym porozmawiać z kimś kto mnie naprawde zrozumie... Ty wiesz co ja czuje i ja wiem co Ty czujesz i wiem też że tak samo jak ja potrzebujesz rozmowy... Przemyśl to i jeśli chciała byś pogadać odpisz w komentarzu na forum. Wyrazy współczucia dla Ciebie i rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CEZIK napisał:
DOBRZE IM TAK, CHWASTY TRZEBA WYRYWAĆ.
człowieku ty się zastanów zanim coś napiszesz :/ starczy ci wyobraźni, żeby chociaż spróbowac zrozumiec jak czują się rodzina i przyjaciele po śmierci bliskiej osoby?? trochę szacunku!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok! sam raz ledwo uniknąłem wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CEZIK napisał:
DOBRZE IM TAK, CHWASTY TRZEBA WYRYWAĆ.
Ty jesteś chwastem człeniu, jesteś taki odważny to podaj jeszcze swoje imie i nazwisko, chory na łeb człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CEZIK napisał:
DOBRZE IM TAK, CHWASTY TRZEBA WYRYWAĆ.
Może powinna sie zainterosować tobą policja,jesteś chorym psychicznie człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie choć piękne tak kruche jest... tęsknię K :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...