Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Betoniarnia łamie prawo pracy

Utworzony przez olo, 14 listopada 2008 r. o 08:02 Powrót do artykułu
ja tam pracowałem i uwarzam ze jest ok jezdzicie po nich jak poszkapah wszysko wam pżeszkadza a czego nikt nie napisze owaleniu bumbek co? czepiacie sie bhp a hlanie wam na rekę? tera robie w rembudzie bo w wolmacie nie przyjmuja ,za 5 bruto plus jakieś premie i jak wam zle tochoćta do nas ale na wiosnę wracam do wolmatu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, fizyczny zamiast walić te bumbki" weź się poucz tej ortografii bo aż czytać nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eMPe napisał:
nie tylko pracownicy fizyczni są od wykonywania poleceń. Wykształciuchów juz to nie dotyczy?? Jestem fizycznyma pracuje od 7 do 15, na 10tego mam wypłate na koncie, pełne socjalne( bony, jeszcze chyba będa paczki dla dzieci, mydło, ręcznik itd..) Czyli MOŻNA byc zadowolonym!!!
Jestem tzw.wykształciuchem pracuję banku-przeciętnie 10-12godzin i nigdy nawet nie przyszło mi do głowy gadać takie pierdoły jak większa część ty piszących tzw.fizycznych.Jak ci żle i praca cisię nie podoba to ją sobie zmien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz dziennie pracować po tyle godzin, ale kodeks pracy mówi, że tygodniowy czas pracy ma wynosić 40-45 godzin, takze jak przez 3-4 dni wypracujesz tygodniowy czas pracy to pozostałe dni masz wolne. Po to jest prawo i czy się komu podoba czy nie ale musi przestrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem tzw.wykształciuchem pracuję banku-przeciętnie 10-12godzin i nigdy nawet nie przyszło mi do głowy gadać takie pierdoły jak większa część ty piszących tzw.fizycznych.Jak ci żle i praca cisię nie podoba to ją sobie zmien
Jakbyś jeden dzień popracował ciężko fizycznie te 10-12 h zamiast klepac w klawiature zmieniłbyś zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Gość @ 25.01.2009, 10:52) Jestem tzw.wykształciuchem pracuję banku-przeciętnie 10-12godzin i nigdy nawet nie przyszło mi do głowy gadać takie pierdoły jak większa część ty piszących tzw.fizycznych.Jak ci żle i praca cisię nie podoba to ją sobie zmien widac jak kolega pracuje----- 10;52 dawno po przerwie a tu jeszcze ma ochote o glupotach robic wywody---------gosci pamietaj wiedziec a czuc to 2 rozne rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo marcin, niech jeszcze poda na forum, który to bank każe "pracować" po 10-12 godzin dziennie nic nie robiąc i do tego dobrze płacąc za nic nie robienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się robić niechce to sie pier***i farmazony ja tam pracóje 2,5 tyś na łape i jest git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca napisał:
jak się robić niechce to sie pier***i farmazony ja tam pracóje 2,5 tyś na łape i jest git
A ILE MUSISZ ZROBIĆ LODÓW NA TE 2,5 TYŚ ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZE ZE WYPOWIADAJĄ SIE SAMI LENIE KTÓRZY CHCĄ TYLKO KASE BRAC A NIC NIE ROBIC I WINO PIC POD SKLEPEM JA ZNAM TA FIRME I Z LUDZI NIEKTÓRYCH CO TAM PRACUJĄ I Z TEGO CO WIEM TO SA ZADOWOLENI Z ZAROBKÓW I ZPRACY I WARUNKOW ZAWSZE MOZNA POJSC GDZIE INDZIEJ PRAWDA A NIE SIEDZIEC I BIADOLIC JAK BABA PODOBNO W LUXACH DOBRZE ZARABIAJĄ I W BIEDRONKACH I MALO GODZIN PRACUJA.POZDRAWIAM WSZYSTKICH OBIBOKÓW. PA CIENIASY
To pisał syn właścićiela Emil W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
World-renowned French fashion house Christian Louboutin has designed a striking new range of luxury leather bags for women..Made with the finest finishing, Christian Louboutin shoes the new line features many of the classic design hallmarks of Louboutin pieces. Amongst the range is the Quilted Rouge bag, which is crafted in luxurious Capitonne leather with a red crossgrain lining, and is priced at $1,995. Cheap Christian Louboutin The Dompteuse Messenger, meanwhile, comes in exotic leopard pony and is available for $1,895. Finally, the Loubiposh Clutch boasts an engraved metal zip and a signature Louboutin chain, and costs $995. discount Christian Louboutin Christian Louboutin set up his own eponymous company in 1991. Mainly renowned for its women’s shoe designs, it has grown to become one of the world’s most iconic fashion labels. Christian Louboutin sale Figured its time to retire them and get another pair! Oh and for anyone that actually pays attention to warranties on shoes, I HIGHLY suggest you compare Columbia's Warranty to others. You pay to ship to them, Christian Louboutin outlet they pay the shipping back and you get a fixed product, simple as that! How many companies do you know where you put a note in the box saying "I've been to and back with this. Its probably my fault, Christian Louboutin online but there is sentimental vaule attached to it so I just want it fixed." and you get a hand written note from someone at Columbia back with it saying good to know we're doing our job, sorry you had to send this in, hopefully this will get you through more! If thats not a reason to stay with a company I'm not sure what christian louboutin sneakers replica is!. Christian Louboutin Pumps
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak wszystko się zgadza pensja akordowa przy wypłacie poucinane za co się da ze wychodzi ci stawka godzinowa 6 zł albo i to nie, widziałem wypłatę ludzi po miesiąc pracy po 10 h dziennie i mieli po 1000 zł a zapie.... tą łopatą naprawdę. Współczesne niewolnictwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...