Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę, że dziennikarz piszący winien znać przynajmniej o czym pisze !!!! Najpierw rada miasta Ostrów Lub. a potem niby burmistrz Tomasz Piecak i dalej Gmina Ostrówek !!!! To skandal, żeby pisać o czymś i nie wiedzieć o czym !! Gmina Ostrówek to jeden podmiot a Miasto  Ostrów Lub. to drugi ! Czyż to takie trudne !!! Sz,atławość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty czytasz ze zrozumieniem czy tylko czytacz bo czytasz i trzeba coś skomentować nie wiedząc co się właśnie przeczytało i zrozumiało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzem Ostrowa Lubelskiego jest J. Gruszczyk. Ja wiem, że poziom dziennikarstwa leży, ale takie informacje są dostępne dla każdego, kto potrafi czytać i pisać - czyżby to były zbyt wysokie wymagania dla dziennikarzy DW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...