Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Był posłem i prezesem KRUS. Teraz ma wykonywać zadania kierowcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2016 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Marszałku Sosnowski w urzędzie brakuje dyrektora departamentu spraw zbytecznych i niepotrzebnych- zatrudnić PSL !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk już zbudował obwodnicę Niemiec no i teraz może sie zabrać za remont Firleja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest policzek dla wszystkich młodych ludzi szukających pracy a w końcu decydujących się na emigrację! Mnie zastanawia dlaczego prywatny biznes nie sięga po tak "wartościowych ludzi"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Smolarz jest aż tak nieudaczny, że nie umie sobie znaleźć jakiejś roboty w prywatnej firmie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawą sejmową należy zakazać zajmowania jednocześnie dwóch stanowisk w jednostkach budzetowych państwa, Nigdy nie zlikwiduje się bezrobocia w kraju postępujc w ten sposób. Myślę , ze również nalezy zakazać pobierania emerytury i *pracowania*w państwowych i spółdzielczych zakładach pracy.Emeryci do roboty ale na własny rachunek.W tysiącach zakładów siedzą *takie babcie* i prababcie.,czasem nawet *Dzadziowie*Pożytku z nich dla firm żadnego a pensja i emerytura wpływają na konta. Dosyć tego *Młodzi Polacy kandydujcie do Sejmu i Senatu naprawiajcie wreszcie naprawdę to parszywe prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego ekselencja peselowski szofer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalosni mali ludzie pewnie prawicowi mocno, nie jestem partyjny ale się cieszę że poseł będzie normalnie pracował, przecież tego wszyscy chcemy żeby wszyscy posłowie pracowali tak jak my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******fakt.pl/wydarzenia/polityka/henryk-smolarz-za-rzadow-po-psl-byl-szefem-krus-a-takze-poslem-teraz-zostal-kierowca/2nclbfx w ramach swoich zadań musi pełnić m.in. obowiązki zaopatrzeniowca i kierowcy. pensja? ok. 3 tys. zł brutto. ale to nie jedyne źródło utrzymania byłego parlamentarzysty. od lutego jest też doradcą marszałka województwa lubelskiego z pensją ok. 4,2 tys. zł brutto. dzięki zatrudnieniu w dwóch miejscach zarabia więc nieźle. choć do pensji posła mu daleko, bo wtedy zgarniał dwa razy tyle... chcieliśmy osobiście zapytać posła, jak sobie radzi, ale nie udało nam się z nim skontaktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za PSL ale poznałem Pana Wójta Cieszko i muszę powiedzieć że takich ludzi jak on, jest naprawdę niewielu. Kto w której gminie z władz ma podejście "ludzkie" do człowieka ? Kto przyjmie go z szacunkiem i wysłucha, pomoże ? To właśnie Pan Cieszko. Miły, serdeczny, pomocny. Nie mam zameldowania w gminie Firlej a jedynie tu mieszkam ale chętnie zagłosowałbym za Panem Sławkiem w wyborach samorządowych 2018.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...