Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubartów to kolebka morderców i zabójców to już kolejni podejrzani z tego miasta warto się nad tym zastanowić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrzucić bombę atomową na Lubartów, a Polska stanie się krajem dobrobytu. nikt już po zmroku nie będzie się bał przejść ulicą Lubartowską w Lublinie... Policja będzie siedziała za biurkami i wcinała pączki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden mieszkal w parczewie drugi w okolicach lubartowa wiec zamknijcie ryj pedaly-po za tym i tak niewierze ze to oni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gruby napisał:
jeden mieszkal w parczewie drugi w okolicach lubartowa wiec zamknijcie ryj pedaly-po za tym i tak niewierze ze to oni
akurat mieszkam w Lubartowie i poprzedni post napisałem ironicznie, bo poprzednik chyba uważa że całe zło z Lubartowa pochodzi, więc nie wiem po co używasz tych wulgaryzmów. wstałeś lewą nogą? czy poranna kawa była za mocna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzcie w te artykuły, krzywdzą niewinne osoby. Oni tego nie zrobili,niestety prawdziwy zabójca chodzi na wolności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha.. najfajniejsze jest to ze dziennik ocenzurowal coniektore posty i pousuwal. Wstyd panowie wstyd. podkreslam jeszcze raz - SZMATLAWIEC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to krosta a taki spokojny człowiek się wydawał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wierze w te artykuly.. nie byl jest dobrym czlowiekiem.. ktos ich w to wplatal..no niestety maja okropny zarzut ale nie maja na to dowodow poza nagraniem ze stacji..a wiekszosc przypisuje im taka zbrodnie... media robia ogromne zamieszanie i kociol wam w glowach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja. Oskarżają niewinnych ludzi, przyklejają im etykietkę alfonsów, wypisują brednie o ich życiu. Ludzie gdzie my żyjemy. Prasa pisze co chce a my łykamy jak młode poelikany. Aresztowano niewinnych ludzi a mordercy chodzoą i się śmieją. A co do Lubartowa to spokojne miasto. Czy w innych miastach nie ma morderstw czy wypadków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
To jakaś paranoja. Oskarżają niewinnych ludzi, przyklejają im etykietkę alfonsów, wypisują brednie o ich życiu. Ludzie gdzie my żyjemy. Prasa pisze co chce a my łykamy jak młode poelikany. Aresztowano niewinnych ludzi a mordercy chodzoą i się śmieją. A co do Lubartowa to spokojne miasto. Czy w innych miastach nie ma morderstw czy wypadków?
Ty, ago, musisz być albo skończoną kretynką, albo jedną z tych utrzymanek tego typu rzezimieszków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufo napisał:
Ty, ago, musisz być albo skończoną kretynką, albo jedną z tych utrzymanek tego typu rzezimieszków.
ty ufo chyba najbardziej znasz znaczenie słowa KRETYN co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufo napisał:
Ty, ago, musisz być albo skończoną kretynką, albo jedną z tych utrzymanek tego typu rzezimieszków.
Nie Ufo nie jestem kretynką ani utrzymanką. Jestem mieszkanką Lubartowa i bardzo dobrze znam ludzi którzy są oskarżeni i doskonale wiem co piszę. Nie wiem tylko w czym ty masz problem obrażając mnie w ten sposób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Nie Ufo nie jestem kretynką ani utrzymanką. Jestem mieszkanką Lubartowa i bardzo dobrze znam ludzi którzy są oskarżeni i doskonale wiem co piszę. Nie wiem tylko w czym ty masz problem obrażając mnie w ten sposób?
Znasz ich na tyle, by zaświadczać za ich niewinność ? To przecież skrajnie nieodpowiedzialne. Chcesz powiedzieć, że Policja ma interes, by akurat ich przyskrzynić, a nie prawdziwych morderców? Jakżesz trzeba być głupią i zaślepioną, by tak uważać. Mam nadzieję, że kiedyś na tym forum przyznasz się do swego kretynizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufo napisał:
Znasz ich na tyle, by zaświadczać za ich niewinność ? To przecież skrajnie nieodpowiedzialne. Chcesz powiedzieć, że Policja ma interes, by akurat ich przyskrzynić, a nie prawdziwych morderców? Jakżesz trzeba być głupią i zaślepioną, by tak uważać. Mam nadzieję, że kiedyś na tym forum przyznasz się do swego kretynizmu.
Może jestem dla ciebie kretynką ale znam ich na tyle dobrze że jestem pewna że są niewinni. A co do policji na tym terenie była bym ostrożna. Jest tyle niejasności w tej sprawie że pewna jestem że zostali wrobieni. I nie musisz wyzywać mnie od kretynek Ufo bo mam swój rozum i wiem co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Może jestem dla ciebie kretynką ale znam ich na tyle dobrze że jestem pewna że są niewinni. A co do policji na tym terenie była bym ostrożna. Jest tyle niejasności w tej sprawie że pewna jestem że zostali wrobieni. I nie musisz wyzywać mnie od kretynek Ufo bo mam swój rozum i wiem co piszę.
Rzeczywiście uważam cię za skończoną kretynkę, albo za niesamowicie naiwną idiotkę. Jak by jednak nie patrzeć, to gwarantować za dwóch domniemanych zabójców jest dowodem niewyobrażalnego zaślepieni. Kończę już, bo jesteś straconym przypadkiem beznadziejnej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufo napisał:
Rzeczywiście uważam cię za skończoną kretynkę, albo za niesamowicie naiwną idiotkę. Jak by jednak nie patrzeć, to gwarantować za dwóch domniemanych zabójców jest dowodem niewyobrażalnego zaślepieni. Kończę już, bo jesteś straconym przypadkiem beznadziejnej głupoty.
To powodzenia ufo w obrażaniu innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UFO TO TY JESTEŚ KRETYNEM. czemu policji może zależeć na tych dwóch panach a to chociażby dlatego że niby złapali złoczyńców i mogą siedzieć dalej za biurkiem i pączki wpieprzać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufo napisał:
Znasz ich na tyle, by zaświadczać za ich niewinność ? To przecież skrajnie nieodpowiedzialne. Chcesz powiedzieć, że Policja ma interes, by akurat ich przyskrzynić, a nie prawdziwych morderców? Jakżesz trzeba być głupią i zaślepioną, by tak uważać. Mam nadzieję, że kiedyś na tym forum przyznasz się do swego kretynizmu.
Wynik to wynik, jest podstawa do premii, więc jest interes. Również nie wierzę w ich winę, choć Piotrek święty nie jest. Ale na tyle głupi też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pf0007 napisał:
Wynik to wynik, jest podstawa do premii, więc jest interes. Również nie wierzę w ich winę, choć Piotrek święty nie jest. Ale na tyle głupi też nie.
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufo napisał:
Ty, ago, musisz być albo skończoną kretynką, albo jedną z tych utrzymanek tego typu rzezimieszków.
Niekoniecznie, jak jedno tak drugie? A co wtedy, jak okże się, że to tylko dziwny splot wydarzeń ??? Być może ktoś ten rewir gdzie wydarzyła się ta tragedia patrolował i być może z czasem się wszystko szczegółowo wyjaśni, jak na razie zbyt dużo pytań i niejasności. Co ważne, to tez trzeba winy dowieść ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...