Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał wyminąć auto, najechał na rowerzystę. 25-latek zginął na miejscu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 września 2018 r. o 10:29 Powrót do artykułu
Zabrać mu ch...wi prawo jazdy. Morderca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że czy jadąc rowerem czy samochodem, a każdy napewno jeździł tymi pojazdami i napewno jadąc czy tym, czy tym... Nie chcemy zrobić nikomu krzywdy,chcemy tylko w całości dotrzeć do celu. Zarówno jako rowerzysta i jako kierujący pojazdem powinniśmy się pilnować.I zachować ostrożność.. Moim zdaniem stało się... Zgrało się na to wiele czynników które doprowadziły do takiego finiszu... Ciężko kogo kolwiek oskarżać i komentować bo jadący samochodem napewno nie chciała specjalnie tego zrobić tak samo jadący rowerem napewno jadąc 20 km do domu był odpowiednio przygotowany na taką podróż... Dlatego uważam, że to było nie fortune zdarzenie i wiem że także będą komentarze w tym kierunku bo ilu nas jest na świecie tyle jest poglądów i spojrzeń na świat.Ale postawcie się na miejscu i tego kierowcy i rowerzysty... I przestańcie krytykować... Stało się i tego już nikt nie odwróci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro miał 25 lat to chyba raczej był pełnoletni!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem wersję że to ta rzekoma pasażerka prowadziła auto a że nie miała uprawnień winę na siebie wziął ten gość! Prokuratura powinna się temu przyjrzeć i posadzić winnego tego bo zginęła niewinna osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego rowerzysty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...