Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2018 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Trza było wali w dzika nagroda 200 zł,a tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** - radość z jazdy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to niespodzianka. Dzik w lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny dzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW,kobieta i dzik.Nic dobrego z tego nie mogło wyniknąć :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szansa że od tej pory będzie jeździła uważniej , a przede wszystkim wolniej. To jak bezmyslnie cisną gaz dziewczyny młode i kobiety też starsze mam niestety okazję obserwowac jeżdżąc rowerem po okolicach Lublina blizszych i dalszych. Tak obchodzi mnie to z jaką predkością jedzie samochód i czy nie straci kierowca panowania nad nim bo to niestety zagraża mi i innym niechronionym uczestnikom ruchu i nie tylko. Dzicz wschodnia na drogach niestety jest odczuwalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spotyka w lesie dzika, ten rychło w drzewo beemką pyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czuje się dzik, czy był trzeźwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po***a ile jechała taką drogą żeby rozwalić tak samochud pusty kaban.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów wina kabana.? Nie , to wina wozaczki . Specjalnie nie piszę kierowcy, ponieważ obraziłbym Kierowców.Dlaczego? Ano dlatego, że nie dostosowała prędkości jazdy do warunków drogowych. Jakim trzeba być idiotą aby pędzić po drodze gruntowej w lesie? Niech nikt nie pitoli głupot że wina dzikiego zwierzęcia. Szkoda dzika. Wozaczki nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu durne bydle narobiło kłopotów... Dobrze że nikt nie zginą.2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...