Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy dwie dziewczyny mogą być zakochane? "To niesmaczne"

Utworzony przez Ostatni sprawiedliwy, 6 lutego 2014 r. o 15:37 Powrót do artykułu
Żyję w demokratycznym kraju, przynajmniej tak mi się wydaje. Każdy ma prawo do wolności słowa i myśli. Uważam, że skłonności homoseksualne to odstępstwo od norm ustalonych w toku ewolucji. Dla mnie to nic innego niż zaburzenie. dlatego uważam, że promowanie homoseksualizmu nie jest dobrym pomysłem, ani przez tego typu akcje, ani przez prawo. Co kto co robi prywatnie to już jest jego sprawa. Tak było od tysięcy lat. Teraz Ci którzy tak kochają demokrację i szerzą ją wśród innych chcą na siłę zmieniać moje poglądy. Nie dziękuję. Nie uważam się za fundamentalistę katolickiego, mam po prostu swoje zdanie i poglądy. Jeśli ktoś uważa, że muszę je zmienić bo jestem nietolerancyjny i mam skrajne poglądy to sam powinien pomyśleć, czy jest za demokracją czy za państwem totalitarnym z jedną słuszną ideologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby odwrócić kota ogonem, to można by powiedzieć, ze ktoś kto nie akceptuje niechęci do oglądania zdjęć w szkole lesbijek jest również nietolerancyjny i dyskryminuje ludzi ze względu na ich przez wieki normalne poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile znanych osób jest homo ??? No ile, odpowiedźcie sobie sami.. Myślicie, że lubelscy sportowcy sa 'normalni' w Motorze, jest wielu 'pedałów' , tak samo jak s MKSie wiele zawodniczek to lesbijki !Niech sobie żyją jak chcą ale nie każdy musi to publicznie oglądać z promowaniem na siłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać - chłopak z maczetą i zasłoniętą mordą atakujący ludzi za odmienne poglądy, a dziewczyna o "urodzie" Sobeckiej :)
cóż za kultura,klękajcie narody.Oto zwolennik homo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spełnij fantazje w siecihttp://fw.pl/dziewczynki    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedaliado-lesbijada niech sie tak nie obnosi - to niesmaczne.......niech każdy robi co chce ze swoja sexualnością, ale niech ja nie musze tego oglądać....ot i tyle :)
Następnym razem jak będziesz stukać ślimaka ze swoim chłopakiem na ławce to też pamiętaj, że nie chcemy tego oglądać. Chyba, że lily to bojowy nick pryszczatego prawicowca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze powinny wygrać !!!!! brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać - chłopak z maczetą i zasłoniętą mordą atakujący ludzi za odmienne poglądy, a dziewczyna o "urodzie" Sobeckiej :)
  Jeśli mowa o "urodzie", to raczej Grodzkiej, a nie Sobeckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na wieczór w lęborku : http://a.martino.pl/gwalciciel <-- zgwałcił 2 dzieczyny . policja go szuka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać - chłopak z maczetą i zasłoniętą mordą atakujący ludzi za odmienne poglądy, a dziewczyna o "urodzie" Sobeckiej :)
  Można by jeszcze dodać, że z mieczykiem Czecha w klapie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyję w demokratycznym kraju, przynajmniej tak mi się wydaje. Każdy ma prawo do wolności słowa i myśli. Uważam, że skłonności homoseksualne to odstępstwo od norm ustalonych w toku ewolucji. Dla mnie to nic innego niż zaburzenie. dlatego uważam, że promowanie homoseksualizmu nie jest dobrym pomysłem, ani przez tego typu akcje, ani przez prawo. Co kto co robi prywatnie to już jest jego sprawa. Tak było od tysięcy lat. Teraz Ci którzy tak kochają demokrację i szerzą ją wśród innych chcą na siłę zmieniać moje poglądy. Nie dziękuję. Nie uważam się za fundamentalistę katolickiego, mam po prostu swoje zdanie i poglądy. Jeśli ktoś uważa, że muszę je zmienić bo jestem nietolerancyjny i mam skrajne poglądy to sam powinien pomyśleć, czy jest za demokracją czy za państwem totalitarnym z jedną słuszną ideologią.
Demokratyczny kraj kolego to był ale tylko przez bardzo krótką chwilę kiedy premierem był Olszewski, potem była NOCNA ZMIANA i wszystko potoczyło się bardzo szybko,komuniści przepoczważyli się w żydokomunę i POwstała tzw.demokracja udawana,wszystkim się tylko wydaje że jest a to tylko miraż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja nie życzę sobie oglądać na ulicach tzw. procesji, czyli parad pedofilów w czarnych sukienkach i ich wyznawców, którzy mi zagłuszają telewizor swoimi wrzaskami :) A wiesz, że wśród gejów odestek molestowania dzieci wynosi ponad 30%? W Kościele ten odsetek jest znacznie, znacznie mniejszy."     Bolą mnie ataki na KK takie jak Twój nie ze względu na KK, ale na cierpienia dzieci krzywdzonych przez gejów. Tacy jak Ty mają gdzieś krzywdę dzieci, was inetersuje tylko to jak uderzyć w Kościół. A dzieci cierpią....
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokratyczny kraj kolego to był ale tylko przez bardzo krótką chwilę kiedy premierem był Olszewski, potem była NOCNA ZMIANA i wszystko potoczyło się bardzo szybko,komuniści przepoczważyli się w żydokomunę i POwstała tzw.demokracja udawana,wszystkim się tylko wydaje że jest a to tylko miraż.
Dobrze napisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej tolerancji? dla dewiacji? Potem rosną tacy Trynkiewicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bednarski takie rzeczy?   Jeszcze nie tak dawno nosił figurkę Chrystusa w procesji, a teraz promuje homozwiązki?   To już nie pedagog, to deprawator. Dla takich ludzi nie powinno być miejsca w szkole. Rada rodziców powinna natychmiast zareagować, chyba, ze chcą, by szkoła wychowywała tych uczniów na geje i lesbijki.   Dziewczyny-organizatorki okazały zdrowe myslenie, które, jeśli wierzyć redaktorowi artykułu, zostało brutalnie stłumione.   Wstyd i hańba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze napisane.
Bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze powinny wygrać !!!!! brawo
Wyślij swoje zdjęcie z kozą, może wygra. Jak "demokracja to demokracja". Demokracjato rządy większości ludzi, a pedałów na szczęście jest dużo mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla ostatcznej decyzji- nie bójmy się inności :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że zadziałaliście :)   Przecież to było kulturalne zdjęcie, po co się czepiać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega aplikacja, takiego ułatwienie życia jeszcze nie było. Kopiuj do przeglądarki i sam się przekonaj: punkt.skroc.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...