Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

DK-19: Gigantyczne korki na trasie Lublin-Lubartów

Utworzony przez aron, 8 listopada 2010 r. o 14:45 Powrót do artykułu
wreszcie sie wzieli za remont coz trzeba pocierpiec zeby potem jezdzic po rownym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już była najwyższa pora na naprawę tych odcinków. Jadąc do Lublina ponad 100 km akurat te ostatnie kilometry były męczarnią, ZWŁASZCZA "dołek" w Ciecierzynie. Odetchnąłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeżdżę do pracy eleganckimi szynobusami Lubartów-Lublin i mam gdzieś korki. Wsiadam na przystanku Lubartów Osiedle koło Rynku i w 20 min. jestem w Lublinie wysiadam na Głównym i wsiadam w tramwaj który przez Lubelskie centrum idzie podziemią. Polecam szynobusy, bilet tylko 2,50 a w szczycie z Lubartowa odjeżdżają punktualnie co 15min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aliter napisał:
A ja jeżdżę do pracy eleganckimi szynobusami Lubartów-Lublin i mam gdzieś korki. Wsiadam na przystanku Lubartów Osiedle koło Rynku i w 20 min. jestem w Lublinie wysiadam na Głównym i wsiadam w tramwaj który przez Lubelskie centrum idzie podziemią. Polecam szynobusy, bilet tylko 2,50 a w szczycie z Lubartowa odjeżdżają punktualnie co 15min
hehehe dobre . ja polecam też samolot do Wawy, codziennie odlatuje ze Świdnika o 10-tej. po 40 minutach lotu jestem na Okęciu. A szynobus dojeżdza ten sam co do/z Lubartowa. Tak na poważnie, wiele osób korzystałoby z pociągów do Lubartowa, a nie z busów czy swoich aut. niestety, nie dożyjemy tego. chyba że zmieni się 100% kadry w sejmiku i władzach woj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aliter napisał:
A ja jeżdżę do pracy eleganckimi szynobusami Lubartów-Lublin i mam gdzieś korki. Wsiadam na przystanku Lubartów Osiedle koło Rynku i w 20 min. jestem w Lublinie wysiadam na Głównym i wsiadam w tramwaj który przez Lubelskie centrum idzie podziemią. Polecam szynobusy, bilet tylko 2,50 a w szczycie z Lubartowa odjeżdżają punktualnie co 15min
hehehe dobre . ja polecam też samolot do Wawy, codziennie odlatuje ze Świdnika o 10-tej. po 40 minutach lotu jestem na Okęciu. A szynobus dojeżdza ten sam co do/z Lubartowa. Tak na poważnie, wiele osób korzystałoby z pociągów do Lubartowa, a nie z busów czy swoich aut. niestety, nie dożyjemy tego. chyba że zmieni się 100% kadry w sejmiku i władzach woj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak na pewno ktoś ci będzie latał z buta na dworzec PKP jak przystanek busa ma pod blokiem. Zlituj się to nie Wielkopolska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy ogŁupieli,a drogowcy się uwzięli na kierowcow przejeżdżających na trasie Lubartow -Lublin i odwrotnie.Czy jest do wyobrażenia aby na odcinku 26 km było dwa korki?Skąd się nabrało tylu drogowcow i tak pilnych ,że przcujących w święto narodowe?A najgorsze jest to,że pozostawiali ostre progi/ostre i nieoznaczone/a to grozi zniszczeniem opon.Istny ogŁupialnik-cała kadencja spokój,a ostatnie dwa tygodnie -akcja!Nawet wpod Świdnikiem przerzedzają krzaki i ronaja kopce,aby pokazać,że zaczęto budować lotnisko!Czy ludzie dadzą się nabrać?Przecież to wszystko powinno spokojnie być zrobione juz bardzo dawno.Po co umęczac i tak umęczonych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz sobie jeździć tymczasowo przez Rokitno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite, że nie można było przeprowadzać tych remontów w wakacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...