Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwaj bracia zdemolowali bar w Lubartowie

Utworzony przez Gość, 27 października 2008 r. o 12:06 Powrót do artykułu
Kto wie co to za bar??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za kolesie, zna ich ktos ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGODA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W policji nie działa obieg informacji. Po doświadczeniach w Tomaszowie odważyli się ich zakuć? A jak przyjedzie mamusia i złoży skargę do prokuratury to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOI JAK TU NORMALNIE SIE NAPIC PIWA JAK NA SWIECIE SA TAKIE CHADZąCE SCIERWA? DOBRZE ZE SIEDZA NA PODLODZE BO NAWET NIE ZASLOGUJA NA KRZESLO CO NAJWYZEJ ELEKTRYCZNE!!! DO POLICJI SPOSCIC IM PORZADNY JESZCZE Wpier***! CWELE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, znów ta zgoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zakrywacie ich twarze, każdy wie że to czarodzieje!!!!! Powinni pójść siedzieć na 10 lat, żeby ludzie mogli pójść do normalnego lokalu zjeść kolacje czy pizze i napic sie piwa czy dobrej kawy... a takie dwa buraki wejdą robią z siebie idiotów i ludzi straszą... ZAMKNĄĆ ICH!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to nawet nie było interwencji policji najpierw piszcie dokładnie jak to było a nie stek bzdur które i tak w większości nie są prawda policja nawet nie weszła do lokalu tylko właściciel z szedł na dół i dopiero w tedy była interwencja policji , a zakrywać ich twarze to bez sensu i tak każdy wie kto to jest także ja nie rozumiem dla czego tyle czasu chodzili na wolności za wszystkie ich wybryki jak się każdy bal pracować jak oni byli w lokalu , czy nawet klienci jak siedzieli to wszyscy wychodzili bo cały czas odstawiali jakieś szopki , a i tak do wyjaśnienia sprawy posiedzą a później znowu będzie to samo tylko tym razem już trochę gorzej w akcie zemsty zrobią wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem co tam sie działo bo byłem w lokalu jak weszli zaczeli rzucać krzesłami i przewracać stoły, jak przenieśli sie na drugą sale pod tv to wyszedłem ze znajomymi i rzeczywiscie policja nie weszła do lokalu do srodka tylko jak właściciel wyszedł z lokalu oni wybiegli za nim i tam dopiero ich zawineła ale nie bardzo dawaławała sobie rade... i dopiero jak ich do samochodów wsadzili i odwieźli do szpitala zeby ich pozszywali troche to policja weszła na góre... Tylko współczuc tym laskom co tam pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisz się jak nazywasz kogoś burakiem i krzyczysz żeby go zamknąć. do joker
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja ich znam , jako kumple sa spoko ale jak popija to lepiej ich nie zaczepiać.Oni juz siedzieli kilka lat teraz takie byki ze strach cos powiedziec wogole . C-hodza szukaja zaczepki bo wiedza ze jak sa we 2 to niema na nich mocnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 primo nie wyzywajcie ich od ... a jak juz to pdajcie swoje imie i nazwisko zobaczymy czy bedziecie kozaki oko w oko z nimi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o stawanie z kimś oko w oko tylko jak się chce kogos zamykac i nazywac b...... trzeba pokazac twarz a nie krzyczec z za ksywki (joker)taki kozak z niego dlaczego wtedy nie nazwal ich tak jak na forum i nie powiedzial ze powinni ich za to na 10 lat zamknąc....dlaczego?myśle ze odpowiedz juz wszyscy znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO (BLADE).CZY TY WIESZ WOGÓLE KTO TO JEST CWEL?MYSLE ZE GDYBY CIEBIE ZAMKNELI TY WLAŚNIE BYŚ SIĘ NIM STAŁ(wszystko przed tobą).Nie bronie tych chlopaków i nie pochwalam tego co zrobili,nie lubie tylko tępych krzykaczy,którzy nie znają sprawy.(i pamiętajcie w sieci nikt nie jest anonimowy i nie trzeba byc hakerem zeby sie dowiedziec podstawowych info )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
migacz napisał:
nie chodzi o stawanie z kimś oko w oko tylko jak się chce kogos zamykac i nazywac b...... trzeba pokazac twarz a nie krzyczec z za ksywki (joker)taki kozak z niego dlaczego wtedy nie nazwal ich tak jak na forum i nie powiedzial ze powinni ich za to na 10 lat zamknąc....dlaczego?myśle ze odpowiedz juz wszyscy znają.[/quote] Co Ty za bzdury piszesz?! Jakie pokazywanie twarzy, jakie wypisywanie swoich danych kontaktowych. Dziwisz sie, że człowiek sam przeciwko nim nie stanął?! i jaką to niby odpowiedz wszyscy znają?! Ja po tym co przeczytałem w artykule i widze na zdjęciach, moge wywnioskować, że tych dwóch delikwentów (nie obrażajmy buraków porównująć ich z tymi typami), najwyrazniej postępują w mysl zasady "mor*a nie szklanaka się nie potłucze", więc aby takiego zatrzymać trzeba mu tak przyłozyć żeby sie juz nie podniosł z desek, to raz. Dwa wątpie, żeby mieli oni chociąż kszte honoru i dumy, zeby nie bić leżącego, czy bić sie w pojedynke. Jeżeli wogule cos tam maja pod tymi maską. Więc faktycznie dlaczego sie nikt nie odważył im stanąc na drodze?! Taką odpowiedz chyab wszyscy znają: bo ludzie mają rozum i go uzywają!!!! M.in. nikt z pewności nie chciałby isc do szpitala, a patrząc na zdjęcia to byłoby dosć prawdopodobne. [quote name='MIGACZ' post='63366' date='28.10.2008, 21:29']DO (BLADE).CZY TY WIESZ WOGÓLE KTO TO JEST CWEL?MYSLE ZE GDYBY CIEBIE ZAMKNELI TY WLAŚNIE BYŚ SIĘ NIM STAŁ(wszystko przed tobą).Nie bronie tych chlopaków i nie pochwalam tego co zrobili,nie lubie tylko tępych krzykaczy,którzy nie znają sprawy.(i pamiętajcie w sieci nikt nie jest anonimowy i nie trzeba byc hakerem zeby sie dowiedziec podstawowych info )
BLADE też Cie irytuje bo ma słuszne zdanie, bo stwierdził fakt na temat przesiadywania w barze. Nie da sie ukryć, że przez ludzi pokroju tych dwóch nie raz trzeba z baru uciekać bo szukają tylko rozruby. Bo zamiast pójść do psychiatry to swoje problemy flustracje próbują wyładować na spokojnych ludziach. Derwują Cie krzykacze to nie przegladaj internetu. Dziwisz sie, że inni wolą ich widzieć za kratkami? A pewnie że do więzienia ich, żeby już nikt nie musiał ich widzieć na swojej drodze. Postaw sie na miejscu właściciela baru to może wtedy zrozumiesz dlaczego i on wolałby ich widzieć za kratkami, za to co mu zrobili z barem. I nie tylko za zniszczenia materialne, ale i za renome jaką mu zrobili (u tego spokojniejszego społeczeństwa). No i nie wiem czemu ma służyć ta wypowiedź w nawiasach, bo chyba nie zdajesz sobie sprawy (bazuje na Twoich wypowiedziach) jak wielką wiedze potrzeba, aby wyciągnąć z serwera takie dane odnośnie adresów IP. W błędzie jesteś myśląc, że to takie proste, no ale możesz próbować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze nie koniec wkońcu zapłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Co Ty za bzdury piszesz?! Jakie pokazywanie twarzy, jakie wypisywanie swoich danych kontaktowych. Dziwisz sie, że człowiek sam przeciwko nim nie stanął?! i jaką to niby odpowiedz wszyscy znają?! Ja po tym co przeczytałem w artykule i widze na zdjęciach, moge wywnioskować, że tych dwóch delikwentów (nie obrażajmy buraków porównująć ich z tymi typami), najwyrazniej postępują w mysl zasady "mor*a nie szklanaka się nie potłucze", więc aby takiego zatrzymać trzeba mu tak przyłozyć żeby sie juz nie podniosł z desek, to raz. Dwa wątpie, żeby mieli oni chociąż kszte honoru i dumy, zeby nie bić leżącego, czy bić sie w pojedynke. Jeżeli wogule cos tam maja pod tymi maską. Więc faktycznie dlaczego sie nikt nie odważył im stanąc na drodze?! Taką odpowiedz chyab wszyscy znają: bo ludzie mają rozum i go uzywają!!!! M.in. nikt z pewności nie chciałby isc do szpitala, a patrząc na zdjęcia to byłoby dosć prawdopodobne. BLADE też Cie irytuje bo ma słuszne zdanie, bo stwierdził fakt na temat przesiadywania w barze. Nie da sie ukryć, że przez ludzi pokroju tych dwóch nie raz trzeba z baru uciekać bo szukają tylko rozruby. Bo zamiast pójść do psychiatry to swoje problemy flustracje próbują wyładować na spokojnych ludziach. Derwują Cie krzykacze to nie przegladaj internetu. Dziwisz sie, że inni wolą ich widzieć za kratkami? A pewnie że do więzienia ich, żeby już nikt nie musiał ich widzieć na swojej drodze. Postaw sie na miejscu właściciela baru to może wtedy zrozumiesz dlaczego i on wolałby ich widzieć za kratkami, za to co mu zrobili z barem. I nie tylko za zniszczenia materialne, ale i za renome jaką mu zrobili (u tego spokojniejszego społeczeństwa). No i nie wiem czemu ma służyć ta wypowiedź w nawiasach, bo chyba nie zdajesz sobie sprawy (bazuje na Twoich wypowiedziach) jak wielką wiedze potrzeba, aby wyciągnąć z serwera takie dane odnośnie adresów IP. W błędzie jesteś myśląc, że to takie proste, no ale możesz próbować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do marek. apropo danych z serwera...jesteś czlowiekiem malej wiedzy... a co do renomy tego baru to nic nie jest juz jej w stanie zaszkodzic......bylem tam 3 razy i więcej nie pujde.to zwykla melina i w dodatku droga..... i jeszcze jedno jak nie zasłużysz to od CZLOWIEKA w morde nie dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z podobnych baraci napisał:
to jeszcze nie koniec wkońcu zapłaci
czyżby zgoda miała płacić aby taki incydent się nie powrórzył ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kiedy w końcu zamkną tą mordownię. Kiedy przestaną sprzedawać alkohol pijanym. Władze miasta śpią w tym temacie. Dla nich jest wszytko jedno , jeden obywatel mniej , iluś tam okaleczonych nie robi różnicy. Pan właściciel musi się dorobić bo jest w dołku finansowym nie wazne jakim kosztem to robi. Pozdrawiam Pana , Panie właścicielu i zyczę dużych utargów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...