Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwóch 16-latków powiesiło się w stodole

Utworzony przez all, 16 lutego 2009 r. o 14:17 Powrót do artykułu
To bardzo smutne , że nie dali sobie rady z własnymi problemami. Tyle pięknych chwil przed nimi było dla których naprawdę warto żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadczy to tez o tym, ze w ich towarzystwie nie bylo osob do ktorych mogli sie zwrocic o pomoc..... porozmawiac itp. przykre... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieszczęśliwa młoda chłopięca gejowska miłość, wiedzieli ze nic z tego związku nie wyjdzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gejowska miłość ? Nie znałeś ich to się nie odzywaj [e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musi być straszne cóż Ci młodzi chłopcy takiego przeżywali i co pchnęło ich do tego kroku. Młodzież jest zamknięta ,nie rozmawia z dorosłymi i nie potrafi rozwiązywać swoich mini problemów dla nich to mega problem . Boże zmiłuj się nad nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiciorr napisał:
Nieszczęśliwa młoda chłopięca gejowska miłość, wiedzieli ze nic z tego związku nie wyjdzie .
Na pewno ich nie znałeś, wiec sie tutaj nie udzielaj i to jeszcze piszesz takie coś Nie masz prawa tak pisac ! Ja chodziłam z nimi do jednej szkoły i wiem że byli bardzo fajni... Mieli dużo kolegów, którzy ich szanowali... I nikt nie może zrozumieć czemu to zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Kiciorr' date='16.02.2009, 17:56' post='95917'] Nieszczęśliwa młoda chłopięca gejowska miłość, wiedzieli ze nic z tego związku nie wyjdzie . Czlowieku o czy ty piszesz rodzina przezwa tragedie a ty ttu takie bzdety pociskasz. Nie znales tych chlopcow wiec nie masz prawa wypowiadac sie na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRYKRE TO WSZYSTKO TYLKO WIECIE CIEKAWI MNIE TO ZE NIBY TAK WSZYSCU WSZYSTKO WIECIE I WOGOLE... A O CZYJA MILOSC POSZLO ?? nieszczesliwa??? Patryka czy Lukasza??!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...